راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف

طرز تهیه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های تابستانی

جدیدترین مطالب
نویسنده : شیدا خرمشاهی

باغ‌های ایرانی زیبا و دلگشا، هوای خنک، قله‌های بلند سفیدپوش و معماری قدیمی و منحصر‌به‌فرد، باعث شهرت جهانی ماهان کرمان شده‌اند.

نویسنده : زهرا آذرنیوش

شاه نعمت ‌الله ولی عارف و شاعر قرن هشتم است که راهی جدید در علم تصوف گشود و فرقه‌ای با نام «نعمت اللهی» را بنا نهاد.

نویسنده : علی گودرزی

در این مطلب و در قالب یک تور مجازی، به ایرلند شمالی، یکی از زیباترین مناطق جهان و بریتانیا سفر خواهیم کرد.

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

آثار ایرانی ثبت شده در فهرست میراث ناملموس یونسکو، نمایانگر فرهنگ و اندیشه مردمان ایران زمین در جهان هستند و هویت ملی ما را می‌سازند.

نویسنده : شیدا خرمشاهی

بیشتر مردم خلخال را به یکی از زیباترین جاده‌های ایران یعنی جاده اسالم به خلخال می‌شناسند. اما این شهر جاذبه‌های دیگری نیز دارد که گردشگران بسیاری از آن بی خبرند

نویسنده : فاطمه حکمت شعار

ناصرخسرو قبادیانی، حکیم،‌ فیلسوف، جهانگرد و شاعر مشهور ایرانی در سده پنجم هجری قمری است. مشهورترین کتاب او «سفرنامه» از منابع مهم جغرافیای تاریخی محسوب می‌شود.

نویسنده : علی گودرزی

مجمع‌الجزایر سیشل با آب‌وهوا و منظره‌های دیدنی خود، یک بهشت نفس‌گیر را در اقیانوس هند پدیدآورده‌اند. همراه کجارو باشید تا با یک تور مجازی، از این منطقه‌ زیبا دیدن کنیم.

نویسنده : زهرا آذرنیوش

هوای کرمان در شب خنک‌تر است و شب‌های زیباتری دارد؛ ازاین‌رو، گردش شبانه در شهر کویری کرمان از علاقه‌مندان زیادی برخوردار است.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ، ۱۸:۰۵
  • گردش
نویسنده : محبوبه حسنی

سرعین، زیبای بی‌همتای استان اردبیل است که در ۳۰ کیلومتری شهر اردبیل قرار گرفته و به چشمه های آبگرم و طبیعت چشم‌نوازش شهرت دارد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور ۲۰۲۲ با حضور نمایندگان ایران، هم‌زمان با نیمه دوم ژانویه سال نو میلادی خبر داد.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ، ۱۱:۲۷
  • اخبار
نویسنده : پوریا محمدی پیوند

فعالیت سالن نمایش‌های آسمان نمای گنبد مینا از ۲۷ خرداد ماه از سر گرفته خواهد شد. فعالیت این مجموعه به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده بود.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

طبق اعلام سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، پروازهای فرانسه و پاکستان به ایران از سر گرفته شده است.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

دریاچه عروس‌های دریایی در کشور پالائو یکی از اکوسیستم‌های منحصربه‌فرد کره زمین است که گردشگران و محققان بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند.

صفحه ۱ از ۱۹۶۸

مجله

راهنمای جامع سفر به دبی

دبی، یکی از معروف‌ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه و دنیا است که با استفاده از راهنمای سفر به دبی می‌توانید اطلاعات ضروری مسافرت به این شهر اماراتی را به دست آورید.

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.