راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف

طرز تهیه انواع غذا و نوشیدنی

جدیدترین مطالب

نویسنده : صدیقه شجاعی

دره‌ مرگ واقع در کامچاتکا و روسیه، ۴۵ سال قبل کشف شد و در عین زیبایی خارق‌العاده و طبیعت بکرش، قتلگاه حیوانات بومی بسیاری است.

نویسنده : محبوبه حسنی

شهرکرد، شهر زیبای استان چهار محال بختیاری، با طبیعی سرسبز، دشت‌هایی وسیع و آثار تاریخی ارزشمند از مقاصد گردشگری در ایران است.

نویسنده : صدیقه شجاعی

کشورهای متعددی از جمله ایران،‌ چین، مصر، یونان و... به‌عنوان قدیمی‌ترین کشورهای جهان شناخته می‌شوند؛ اما مورخان تاکنون نتوانسته‌اند که از این میان فقط یک کشور را انتخاب کنند.

نویسنده : شیدا خرمشاهی

با توجه به قدمت دیرین شهر شوش،‌ سازه‌های باستانی متعددی در آن دیده می‌شود که هرکدام به‌گونه‌ای قابل ملاحظه هستند و ارزش تاریخی بسیار دارند.

نویسنده : صدیقه شجاعی

موناکو به‌لطف هتل‌های بزرگ و باشکوه، قایق‌های تفریحی و جاذبه‌های شهری و زندگی پرزرق‌وبرق و لوکس، بهشتی معرکه برای جهانگردان و ثروتمندان به حساب می‌آید.

نویسنده : محبوبه حسنی

مشگین‌شهر، شهری است کهن در استان اردبیل، با قدمتی برابر با حکومت ساسانیان که در کنار جاذبه‌های تاریخی، از طبیعتی سرسبز و چشم‌اندازهایی خارق‌العاده برخوردار است.

نویسنده : زهرا مهری نیاری

ناوگان هوایی ایران شامل ۲۱ ایرلاین اعم از دولتی و خصوصی است که در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی به مسافران خدمات ارائه می‌دهند.

نویسنده : بخش تبلیغات

تکنولوژی نقش مهمی را در پیشرفت و سرپا ماندن آژانس‌های گردشگری ایفا می‌کند.

نویسنده : زیبا وکیلی

آنچه سفر را با برکت و پرحاصل می‌کند رعایت اصول، آداب و قواعد آن است. دانستن این موارد مهم، شاه‌کلید دستیابی به فضیلت‌های بالای سیر و سیاحت محسوب می‌شود.

  • 0
  • چهار شنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ، ۱۸:۰۵
  • سفر
نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

افرادی که هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده و قصد سفر خارجی دارند، باید برای دریافت کارت واکسن دیجیتال در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند.

  • 0
  • چهار شنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ، ۱۴:۰۶
  • اخبار
نویسنده : پوریا محمدی پیوند

باشگاه گردشگری فرهنگی پایدار یونسکو هم‌زمان با روز جهانی گردشگری، کارگاهی را با عنوان دانشگاه آنلاین گردشگری پایدار و میراث فرهنگی برگزار می‌کند.

نویسنده : صدیقه شجاعی

شانگهای، بزرگ‌ترین شهر چین، مشهور به جنگل آسمان‌خراش‌ها، شهری پرزرق‌وبرق و دیدنی، لبریز از تاریخ و فرهنگ و هنر و مدرنیته است که می‌تواند برای هر گردشگری جذاب باشد.

نویسنده : زهرا آذرنیوش

خسرو پرویز از شاهان معروف ساسانی بود که در دوره او، قلمرو ایران به وسعتی بیشتر از دوره ساسانی رسید.

صفحه ۱ از ۱۹۹۴

مجله

راهنمای جامع سفر به دبی

دبی، یکی از معروف‌ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه و دنیا است که با استفاده از راهنمای سفر به دبی می‌توانید اطلاعات ضروری مسافرت به این شهر اماراتی را به دست آورید.

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.