راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف

طرز تهیه غذاها و نوشیدنی‌ها

جدیدترین مطالب

نویسنده : بخش تبلیغات

کیش جزیره زیبا با ساحل دیدنی، اماکن گردشگری و امکانات تفریحی متنوع به یکی از بهترین مقصدهای ماه عسل تبدیل شده است.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از رایزنی‌ها با ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا برای برقراری پروازهای انگلیس از اول ماه مه خبر داد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

انجمن صنفی دفاتر خدمات هوایی از معافیت آژانس‌های هواپیمایی از تعطیلی دو هفته‌ای کرونایی اصناف خبر داد.

نویسنده : حمیده کریمی

استراسبورگ، هفتمین شهر بزرگ فرانسه و مرکز ناحیه آلزاس است. این شهر، از نظر فرهنگی، بسیار متنوع و جذاب است و سوغاتی‌های متنوعی دارد.

نویسنده : صدیقه شجاعی

مسیرهای ریلی برخی کشورها نظیر سریلانکا و سوئیس، چشم‌اندازی بی‌نهایت زیبا را پیشکش مسافران خود می‌کند که تماشای برخی از آن‌ها از هیچ راه دیگری ممکن نیست.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

وزیر راه و شهرسازی از ممنوعیت سفر به انگلستان و ۳۸ کشور دیگر با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونای انگلیسی خبر داد.

نویسنده : صدیقه شجاعی

پل ژانگجیاجی با ۳۰۰ متر ارتفاع به‌عنوان مرتفع‌ترین پل شیشه‌‌ای جهان شناخته می‌شود که تور مجازی آن نیز به همان اندازه‌ی بازدید حضوری می‌تواند جذاب و مهیج باشد.

  • 0
  • شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ، ۲۱:۰۱
  • آسیا
نویسنده : تیم کجارو

تعرفه گردشگری ماکسیم اخیراً و در انتهای سال ۱۳۹۹ افتتاح شد.

  • 0
  • شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ، ۲۰:۰۰
  • اخبار
نویسنده : اکرم زمانی نوری

پارک های آبی از مکان‌های تفریحی مشهد محسوب می‌شوند. سرزمین موج‌های آبی، سرزمین موج‌های خروشان، پارک آبی ایرانیان و پارک ساحلی آفتاب، چهار پارک‌ آبی این شهر هستند.

  • 0
  • شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ، ۱۸:۰۵
  • گردش
نویسنده : فاطمه محمدی

محلات، شهر گل و زیبایی، یکی از زیباترین شهرهای استان مرکزی است که در ۲۶۲ کیلومتری تهران قرار دارد، محلات یکی از مهم‌ترین مراکز پرورش گل و گیاه زینتی در کشور است.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

مدیرکل موزه‌های کشور با اشاره به بازدید میلیونی از موزه‌ها،‌ محوطه‌ها و آثار تاریخی در تعطیلات نوروز، کاخ سعدآباد تهران را همچون سال‌های قبل پربازدیدترین مجموعه تاریخی دانست.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

رئیس جامعه هتل‌داران با اشاره به اعلام محدودیت برخی مشاغل هم‌زمان با آغاز موج چهارم کرونا در کشور، از ادامه فعالیت هتل‌ها و اقامتگاه‌های رسمی کشور خبر داد.

نویسنده : صدیقه شجاعی

از میان تعداد زیاد محوطه‌های باستانی اروپا که به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده‌اند، تعدادی از آن‌ها کمتر مورد توجه گردشگران قرار گرفته‌اند و بازدیدکننده بسیاری ندارند.

صفحه ۱ از ۱۹۵۳

مجله

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.