راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف

طرز تهیه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های تابستانی

جدیدترین مطالب
نویسنده : بهاره غنچه

سیاهکل با طبیعتی بکر و سرسبز، یکی از قطب‌های مهم گردشگری در استان گیلان است که گردشگران را از سراسر کشور به‌سوی خود می‌کشاند.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران از فعال‌سازی طرح دریا از هفته دوم تیر ماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سواحل دریای خزر خبر داد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه‌هایی جداگانه، مراتب ثبت هفت اثر طبیعی را در فهرست میراث ملی به استاندار سمنان ابلاغ کرد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

طبق اعلام سرپرست پایگاه میراث ‌ملی غار تاریخی اسپهبد خورشید، آتشکده‌ای به‌صورت چهارطاقی در تپه کلای ارفه ده شهرستان سوادکوه کشف شده است.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

دره برفی کامچاتکا یکی از محبوب‌ترین و در عینِ حال، متفاوت‌ترین مناطق گردشگری روسیه برای انجام تفریحات زمستانی است. با تور مجازی به این دره زیبا سفر خواهیم کرد.

نویسنده : فاطمه حکمت شعار

پروین اعتصامی بانوی ماندگار شعر فارسی و از زنان تاثیرگذار تاریخ ادبیات معاصر است. زبان انتقادی و اشعار اجتماعی پروین، دیوان او را برجسته و متمایز می‌کند.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

رئیس اداره گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی نوشهر از کسب مجوز احداث دومین اسکله گردشگری استان مازندران در این شهرستان خبر داد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

معاون گردشگری با اشاره به بازگشایی مرزهای کشور در ماه آینده به‌روی گردشگران خارجی، از نظارت دقیق بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری خبر داد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

جشنواره آب وارداوار با قدمتی از دوران باستان، یکی از جشن‌های ملی و مذهبی کشور امنستان به شمار می‌رود که شامل بخش‌های چون آب‌بازی، آوازه‌خوانی و پایکوبی است.

نویسنده : صدیقه شجاعی

موهیتو یکی از خوشمزه‌ترین و محبوب‌ترین نوشیدنی‌های تابستانی در دنیا است که از ترکیب شکر، آب گازدار، لیموترش و همین طور عطر و طعم دلچسب نعناع تهیه می‌شود.

  • 0
  • دوشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ، ۱۴:۰۶
  • غذا
نویسنده : پوریا محمدی پیوند

روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال از تعطیلی تمام خطوط تله‌کابین این مجموعه در روز دوشنبه، ۳۱ خرداد ماه به‌دلیل تعمیرات دوره‌ای خبر داد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

سبزدشت‌های ذخیره‌گاه اورنبورگ یکی از جاهای دیدنی روسیه است که زیستگاه اسب‌های در حال انقراض شوالسکی به شمار می‌آید. با تور مجازی از این منطقه دیدن کنید.

نویسنده : نگین توکلی

غارهای شناخته‌شده بسیاری در ایران وجود دارند که هر یک دنیایی از شگفتی را در خود جای داده‌اند و هر سال، هزاران گردشگران و غارنورد حرفه‌ای را به‌سمت خود می‌کشانند.

  • 0
  • یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ، ۱۸:۰۵
  • گردش
صفحه ۱ از ۱۹۶۹

مجله

راهنمای جامع سفر به دبی

دبی، یکی از معروف‌ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه و دنیا است که با استفاده از راهنمای سفر به دبی می‌توانید اطلاعات ضروری مسافرت به این شهر اماراتی را به دست آورید.

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.