راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف

طرز تهیه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های تابستانی

جدیدترین مطالب

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

بارش شهابی از زیباترین پدیده‌های علم نجوم است که طرفداران زیادی بین گردشگران دارد. زیباترین بارش‌های شهابی در ماه‌های مرداد و آذر اتفاق می‌افتند.

نویسنده : علی گودرزی

فلات پوتورانا سرزمینی سراسر زیبایی و مملو از کوه‌های سربه‌فلک کشیده است. سرزمینی منجمد شده که در این مطلب از طریق تور مجازی به آن سفر می‌کنیم.

نویسنده : زهرا مهری نیاری

رفتینگ تفریح و ورزشی گروهی و هیجان‌انگیز در میان آب‌های خروشان و مناظر زیبا و بکر است که توصیه می‌شود حداقل یکبار آن را تجربه کنید.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

آثار و یادمان‌های فراوانی در سراسر جهان از پاندمی‌های بزرگ به‌جای مانده‌اند که شرایط فعلی و سلطه ویروس کرونا بر جهان، خاطرات نهفته آنان را بیدار می‌کند.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

نشست شورای عالی هواپیمایی با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد. یکی از اهداف از این نشست، بررسی اقدام شرکت‌های هواپیمایی در افزایش نرخ بلیط هواپیما بود.

نویسنده : صدیقه شجاعی

گل‌مالی از رسم‌های سنتی مردم لرستان، به‌‌ویژه خرم‌آباد در عزای امام حسین (ع) است که شامل مالیدن گل بر سر و صورت و لباس‌ها و عزاداری در روز عاشورا می‌شود.

نویسنده : علی گودرزی

آلتای یکی از مناطق دیدنی کشور روسیه است که با منظره‌ها و سازه‌های دیدنی‌اش، هوش از سر توریست‌ها می‌برد. همراه کجارو باشید تا از قاب تور مجازی، به آلتای سفر کنیم.

نویسنده : بخش تبلیغات

جزیره کیش یکی از مناطق گردشگری پرطرفدار ایران است که علاوه بر جاذبه‌های بی‌نظیر میزبان رستوران‌های جذاب و متنوعی نیز است.

نویسنده : زهرا آذرنیوش

رستم پهلوان شاهنامه، برای سربلندی ایران ‌جنگید و در مسیر زندگی، در واقعه‌ای تراژیک، فرزندش سهراب را کشت و پس از طی عمری دراز، به دست نابرادری‌اش کشته شد.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

شورای شهر مشهد با توجه وخامت روند شیوع کرونا در این شهر، با صدور بیانیه‌ای از مردم درخواست کرد تا به مشهد سفر نکنند.

نویسنده : زهرا صالح نژاد

شهر بابک، شهری در میان کویر است که علاوه بر روستای تاریخی میمند، جاذبه‌های بسیاری دارد و هر سال گردشگران بسیاری را به خود جلب می‌کند.

  • 2
  • شنبه, ۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ۱۴:۰۶
  • گردش
نویسنده : صدیقه شجاعی

با رسیدن ماه محرم، بیرق عزای امام حسین (ع) در گوشه‌وکنار کشور برافراشته می‌شود و مردم مناطق مختلف طبق رسم خود، به سوگ سالار شهیدان می‌نشینند.

نویسنده : علی گودرزی

مکنز شهری است که در کنار دیدنی‌های تاریخی، شگفتی‌های طبیعی زیادی را در خود جای داده است. همراه کجارو باشید تا از قاب تور مجازی به مکنز سفر کنیم.

صفحه ۱ از ۱۹۸۰

مجله

راهنمای جامع سفر به دبی

دبی، یکی از معروف‌ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه و دنیا است که با استفاده از راهنمای سفر به دبی می‌توانید اطلاعات ضروری مسافرت به این شهر اماراتی را به دست آورید.

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.