مقالات برگزیده کجارو

طرز تهیه انواع غذا و نوشیدنی

جدیدترین مطالب

نویسنده : صدیقه شجاعی

پایگاه تحقیقاتی پرورش پاندای «چنگدو» در چین، از جمله پناهگاه‌هایی است که به نگهداری و حفاظت از پانداهای غول‌پیکر اختصاص دارد و گردشگران ‌می‌توانند از آن دیدن کنند.

نویسنده : بخش تبلیغات

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید، باید بهترین دانشگاه و بهترین رشته تحصیلی را انتخاب کنید.

نویسنده : فاطمه حکمت شعار

در وجه تسمیه نام تهران و محلات قدیمی آن، نظرات مختلف و متفاوتی وجود دارد که هریک بخشی از تاریخ این دیار را روایت می‌کند.

نویسنده : بهاره غنچه

شهر سلماس در استان آذربایجان غربی با قدمتی تاریخی و طبیعتی بکر یکی از شهرهای گردش‌پذیر و زیبای این استان است که دیدنی‌های بسیار دارد.

نویسنده : صدیقه شجاعی

در سفر هوایی اعم از سفرهای داخلی و خارجی، اطلاع از وسایل مجاز و غیرمجاز در کابین هواپیما یا قسمت بار، به شما کمک می‌کند تا سفر بی‌دغدغه‌ای داشته باشید.

نویسنده : بخش تبلیغات

پس از استانبول و کیش، «علی بابا» از سومین پرده از سری کتاب سفر خود رونمایی کرد.

نویسنده : بهاره غنچه

تویسرکان شهری با قدمت تاریخی در منطقه کوهستانی همدان است که جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیاری دارد و گردشگران را به خود جلب می‌کند.

نویسنده : صدیقه شجاعی

پل ژانگجیاجی با ۳۰۰ متر ارتفاع به‌عنوان مرتفع‌ترین پل شیشه‌‌ای جهان شناخته می‌شود که تور مجازی آن نیز به همان اندازه‌ی بازدید حضوری می‌تواند جذاب و مهیج باشد.

نویسنده : بخش تبلیغات

اگر قصد سفر به آلانیا را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا با پنج مورد از بهترین هتل های آلانیا در سال ۲۰۲۱ آشنا شوید.

نویسنده : زهرا آذرنیوش

سامانیان از اوایل قرن سوم هجری در ماوراءالنهر به قدرت رسیدند و حکومت خود را در آن منطقه بنیان نهادند.

نویسنده : نگین توکلی

صنايع دستی مازندران، مقصد سرسبز گردشگری در شمال کشور، بسیار متنوع و زیبا هستند و یکی از بهترین سوغاتی‌های این استان به شمار می‌آیند.

نویسنده : بهاره غنچه

گچساران یکی از شهرهای زیبا استان کهگیلویه و بویراحمد است که دیدنی‌ها و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیاری دارد.

نویسنده : صدیقه شجاعی

دره‌ مرگ واقع در کامچاتکا و روسیه، ۴۵ سال قبل کشف شد و در عین زیبایی خارق‌العاده و طبیعت بکرش، قتلگاه حیوانات بومی بسیاری است.

صفحه ۱ از ۱۹۹۵

مجله

راهنمای جامع سفر به دبی

دبی، یکی از معروف‌ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه و دنیا است که با استفاده از راهنمای سفر به دبی می‌توانید اطلاعات ضروری مسافرت به این شهر اماراتی را به دست آورید.

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.