راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف

طرز تهیه غذاهای ویژه ماه رمضان

جدیدترین مطالب

نویسنده : کسری مجیدی

اهواز به‌عنوان مرکز استان خوزستان، یکی از شهرهای مهم ایران به شمار می‌آید. همراه این مقاله باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این شهر آشنا شوید.

نویسنده : زینب موحدی

عوامل زیادی وجود دارند که در تعیین ارتفاع مناسب برای پرواز هواپیماهای تجاری تاثیرگذار هستند. پرنده‌ها، یکی از این عوامل به‌شمار می‌آیند.

نویسنده : احمدرضا فرهبد

سالار دییونی بزرگ‌ترین زمین نمک جهان و همچنین بزرگ‌ترین آینه‌ طبیعی جهان در بولیوی با جاذبه‌های متنوع است.

  • 0
  • چهار شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، ۲۱:۰۱
  • گردشگری
نویسنده : بخش تبلیغات

کارت سبز یک مجموعه بنام و صاحب سبک مهاجرتی است که سال‌ها است به‌طور تخصصی در زمینه مهاجرت به آمریکا و لاتاری این کشور فعالیت می‌کند.

نویسنده : صدیقه شجاعی

مراکز خرید متعددی در مشهد وجود دارد و روزبه‌روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود که از مدرن‌ترین آن‌ها می‌توان به مجتمع تجاری الماس شرق، آرمیتاژ و آرمان اشاره کرد.

نویسنده : صدیقه شجاعی

غذاهای سنتی استان مرکزی طیف وسیعی از آش‌ها و غذاهای نونی را شامل می‌شوند که از آن جمله می‌توان به آبگوشت دوگوله دودار، کباب ته تالی و آش ترخینه دوغ با شکمبه اشاره کرد.

  • 0
  • چهار شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، ۱۴:۰۶
  • غذا
نویسنده : امیرعلی محمودی

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا در تمامی پنجره‌های هواپیما، سوراخ‌های کوچکی وجود دارد؟ این سوراخ‌ها برای امنیت بیشتر تعبیه شده‌اند؛ اما چگونه؟

  • 2
  • چهار شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، ۱۰:۰۲
  • گوناگون
نویسنده : علی گودرزی

در این مطلب، در قالب تور مجازی سراغ منطقه‌ ساحلی سینکو تره می‌رویم که با جفرافیای روستایی خاص و آب‌وهوای مناسبش، سالانه توریست‌های فراوانی را جذب می‌کند.

نویسنده : حمیده کریمی

سفر کردن بدون آسیب زدن به طبیعت، یکی از جنبه‌های گردشگری مسئولانه است. با این راهکارها، سفری مسئولانه داشته باشید بدون اینکه به طبیعت آسیب بزنید.

نویسنده : زهرا آذرنیوش

میدان بهارستان تهران از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین میدان‌های پایتخت است که شاهد رویدادهای تلخ و شیرین بسیاری بوده است.

نویسنده : زلیخا رحمانیان

اغلب اوقات مسافران هواپیما به‌محض بلند شدن هواپیما از زمین، احساس خستگی و خشکی می‌کنند. چه راهکارهایی برای جلوگیری از این مشکل و دفع آب بدن در هنگام پرواز وجود دارد؟

نویسنده : علی گودرزی

کوت دازور یکی از سواحل بسیار زیبا و خوش آب‌وهوای فرانسه است که در دریای مدیترانه قرار دارد. در این مطلب، در قالب تور مجازی به این ساحل زیبا سر می‌زنیم.

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

طولانی‌ترین پل معلق عابر پیاده جهان با ۵۱۶ متر طول در ژئوپارک آروکا واقع در شمال کشور پرتغال افتتاح شد.

صفحه ۱ از ۱۹۵۸

مجله

راهنمای تحصیل در نروژ

نروژ به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی به‌ویژه در مقطع دکتری، با استقبال گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج رو‌به‌رو شده است.