تبلیغات در کجارو

کجارو پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی گردشگری برای فارسی‌زبان‌ها است. کجارو اصلی‌ترین مرجع فارسی برای راهنمای سفر، اخبار، مقالات و رویدادهای مرتبط با گردشگری ایران و جهان است. کجارو یک رسانه مورد اعتماد برای دسترسی به تمام اطلاعات مرتبط با سفر، ایرانگردی و جهانگردی است که در آن می‌توانید معتبرترین داده‌ها درباره مقاصد گردشگری را به دست آورید.

بازدیدکننده ماهیانه

2.2M

بازدید صفحه

4.2M

الکسا ایران

190

الکسا جهان

8,815

رزرو تبلیغات بنری

سیاست کجارو در زمینه تبلیغات بنری مبتنی بر تعداد کم تبلیغات و در نتیجه اثرگذاری بیشتر آنها و بهبود تجربه کاربری است. لطفا برای رزرو بنرهای تبلیغاتی از روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات اداری با شماره 021-43038888 یا از طریق آدرس ایمیل sales@kojaro.com ارتباط برقرار کنید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی کجارو به این بخش مراجعه کنید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های کجارو در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب کجارو معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی با شماره‌ 021-43038888 یا ایمیل sales@kojaro.com تماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه کنید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی سرویس، محصول یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات کجارو در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از کجارو را خواهید داشت. کجارو مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و کجارو تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم کجارو نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر، ۳ لینک و یک امبد ویدیو هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۸۴۰ در ۵۶۰ پیکسل به عنوان عکس کاور مقاله نیاز است. عکس‌های داخل باید عرض حداقل ۸۰۰ پیکسل داشته باشند.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در کجارو به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل sales@kojaro.com یا شماره تماس 021-43038888 در ارتباط باشید.

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، کجارو بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی کجارو باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار کجارو قرار دهید. همچنین در صورتی که از بنرهای انیمیشنی استفاده می‌‌کنید باید انتهای فایل gif یا HTML5 شما ۴ ثانیه ثابت باشد.

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنرنوع بنررزرو
B1

هدر صفحه اصلی

هدر تمام صفحات دیتابیس

هدر صفحه اصلی مجله

هدر صفحه شاخه/برچسب

1920x100HTML5, Gif, Jpgemailphone
B2

پایین بخش جستجو صفحه اصلی

پایین بخش جستجو صفحه هوم سرویس‌های دیتابیس

لابلای لیست صفحات دیتابیس

پایین تصویر اصلی صفحات دیتیل دیتابیس

لابلای لیست مقالات در صفحه اصلی مجله

لابلای لیست صفحه شاخه/برچسب

1170x110

728x90

HTML5, Gif, Jpgemailphone
M1

هدر تمام مقالات مجله

1170X110HTML5, Gif, Jpgemailphone
M2

سایدبار سمت چپ بالای تمام صفحات مقاله

سایدبار سمت چپ بالای صفحه اصلی مجله

سایدبار سمت چپ بالای تمام صفحات برچسب/دسته

300X250HTML5, Gif, Jpgemailphone
M3

سایدبار استیکی تمام صفحات مقاله

سایدبار استیکی صفحه اصلی مجله

300X250HTML5, Gif, Jpgemailphone
M4

بین مقدمه و بدنه مقاله

728x90HTML5, Gif, Jpgemailphone
M5

بالای بخش نظرات تمام صفحات مجله

728x90HTML5, Gif, Jpgemailphone
D1

بنر استیکی پایین صفحه در:

صفحه مقاله
صفحه اصلی مجله
صفحه برچسب/دسته

468X60HTML5, Gif, Jpgemailphone
N1

ردیف اول - تبلیغات Native زیر مقاله

همسانScript, Jpg+Text+Linkemailphone
N2

ردیف دوم - تبلیغات Native زیر مقاله

همسانScript, Jpg+Text+Linkemailphone
T1

تبلیغات متنی-انتهای صفحه مقاله

26 کاراکترemailphone