تبلیغات در زومیت

کجارو پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی گردشگری برای فارسی‌زبان‌ها است. کجارو اصلی‌ترین مرجع فارسی برای راهنمای سفر، اخبار، مقالات و رویدادهای مرتبط با گردشگری ایران و جهان است. کجارو یک رسانه مورد اعتماد برای دسترسی به تمام اطلاعات مرتبط با سفر، ایرانگردی و جهانگردی است که در آن می‌توانید معتبرترین داده‌ها درباره مقاصد گردشگری را به دست آورید.

بازدیدکننده ماهیانه

2.1M

بازدید صفحه

3.9M

شبکه‌های اجتماعی

66K

رزرو تبلیغات بنری

سیاست کجارو در زمینه تبلیغات بنری مبتنی بر تعداد کم تبلیغات و در نتیجه اثرگذاری بیشتر آنها و بهبود تجربه کاربری است. لطفا برای رزرو بنرهای تبلیغاتی از روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات اداری با شماره 021-43038888 یا از طریق آدرس ایمیل sales@kojaro.com ارتباط برقرار کنید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی کجارو به این بخش مراجعه کنید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های کجارو در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب کجارو معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی با شماره‌ 021-43038888 یا ایمیل sales@kojaro.com تماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه کنید.

 جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، کجارو بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

الکسا ایران

198

الکسا جهان

9,245

 

 

 

 

 

 

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی کجارو باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار کجارو قرار دهید. همچنین در صورتی که از بنرهای انیمیشنی استفاده می‌‌کنید باید انتهای فایل gif یا HTML5 شما ۴ ثانیه ثابت باشد.

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنرحداکثر سایزنوع بنررزروتوضیحات
B1هدر سایت - صفحه اصلی1170X110100KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد.
B2سمت چپ بالای ستون سایدبار - صفحه اصلی250×30060KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان حداکثر سه بنر قرار می‌گیرد
B3فید جدیدترین مطالب بعد از مطلب سوم - صفحه اصلی728x9050KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد
D1هدر - صفحه‌های داخلی1170x90100KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد
D2سمت چپ بالای ستون سایدبار - صفحه‌های داخلی300x25060KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان حداکثر سه بنر قرار می‌گیرد
D3بالای بخش نظرات - صفحه‌های داخلی 90×72850KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد
D4بنر استیکی پایین - صفحه‌های داخلی90×72850KHTML5, Gif, Jpgemailدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد
T1تبلیغات متنی بین مقدمه و متن اصلی در صفحات داخلی22 کاراکترemailدر این مکان حداکثر سه تبلیغ متنی با حداکثر ۲۲ کاراکتر قرار می‌گیرد
T2تبلیغات متنی در انتهای مقاله - صفحات داخلی26 کاراکترemailدر این مکان حداکثر سه تبلیغ متنی با حداکثر ۲۶ کاراکتر قرار می‌گیرد

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی سرویس، محصول یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات کجارو در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از کجارو را خواهید داشت. کجارو مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و کجارو تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم کجارو نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 5 تصویر هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد لینک و تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۸۴۰ در ۵۶۰ پیکسل به عنوان عکس کاور مقاله نیاز است. عکس‌های داخل باید عرض حداقل ۸۰۰ پیکسل داشته باشند.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در کجارو به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل sales@kojaro.com یا شماره تماس 021-43038888 در ارتباط باشید.