تبلیغات در کجارو

کجارو پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی گردشگری برای فارسی‌زبان‌ها است. کجارو اصلی‌ترین مرجع فارسی برای راهنمای سفر، اخبار، مقالات و رویدادهای مرتبط با گردشگری ایران و جهان است. کجارو یک رسانه مورد اعتماد برای دسترسی به تمام اطلاعات مرتبط با سفر، ایرانگردی و جهانگردی است که در آن می‌توانید معتبرترین داده‌ها درباره مقاصد گردشگری را به دست آورید.

بازدیدکننده ماهانه

4M

بازدید صفحه در ماه

8.5M

رتبه سیمیلار وب:

289

روش‌های تبلیغ در کجارو

- تبلیغات بنری

- رپورتاژ آگهی

- تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

- ارائه بک‌لینک از صفحه‌های دارای جایگاه ممتاز در گوگل

- برگزاری کمپین‌های مشترک و اختصاصی

- تهیه محتوی اختصاصی (متنی و ویدئویی) برای کسب و کار شما

- تبلیغات مخصوص جاذبه‌های گردشگری، هتل‌ها، و رستوران‌ها

- ایجاد صفحه اختصاصی برای کسب و کار شما

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۹۲۰۰۱۸۹۸ (۰۲۱) یا ایمیل sale[at]kojaro.com در ارتباط باشید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی سرویس، محصول یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات کجارو در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از کجارو را خواهید داشت. کجارو مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و کجارو تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم کجارو نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر، ۳ لینک فالو و یک امبد ویدیو هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۸۴۰ × ۵۶۰ پیکسل به عنوان عکس کاور مقاله نیاز است. عکس‌های داخلی باید عرض حداقل ۸۰۰ پیکسل داشته باشند. لطفا در نظر داشته باشید که متن رپورتاژ آگهی نباید به شکلی نگارش شود که به نظر برسد از جانب کجارو مطرح شده است در همین راستا رپورتاژ آگهی نمی‌تواند مصاحبه با شخص یا راهنمای سفر باشد.

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، کجارو بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است.

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی کجارو باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به‌دلیل عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به GIF تبدیل کنید و در اختیار کجارو قرار دهید. همچنین در صورتی که از بنرهای انیمیشنی استفاده می‌‌کنید باید انتهای فایل gif شما ۴ ثانیه ثابت باشد. حجم فایل بنر نیز نباید از میزان تعیین شده بیشتر باشد.

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنر

حداکثر سایز

نوع بنررزرو
    دسکتاپ          موبایل    
B1

هدر تمامی صفحات

با نمایش تصادفی ۵۰ درصد

970x250388x100100KGifemailphone
B2

پایین ویترین در صفحه اصلی

پایین ویترین لیست جاذبه‌ها

1270x100

300x250

100K

Gifemailphone
B3

سایدبار تمامی صفحات

لابه‌لای همه لیست‌ها

نمایش تصادفی بین متن مقالات

728x90300x250100KGifemailphone
M4

بین مقدمه و متن مقاله

728x90300x250100KGifemailphone
M5

بالای بخش نظرات تمام صفحات مقاله

728x90300x250100KGifemailphone
M6

پایین مقاله پیش از مقالات مرتبط

728x90300x250100KGifemailphone
D1

بنر استیکی پایین تمامی صفحات موبایل با نمایش تصادفی ۵۰ درصد

-468x6060KGifemailphone
N1

ردیف اول - تبلیغات Native زیر مقاله

همسان60KScript, Jpg+Text+Linkemailphone
N2

ردیف دوم - تبلیغات Native زیر مقاله

همسان60KScript, Jpg+Text+Linkemailphone