برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری و هتلداری در اصفهان

طیبه فلاحتی
طیبه فلاحتی یکشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری و هتلداری در اصفهان

نمایشگاه‌های گردشگری و هتل‌داری از ۲۹ خرداد در اصفهان برگزار می‌شود. 

پو نمایشگاه گردشگری و هتلداری در شهر اصفهان از ۲۹ خرداد ماه آغاز به کار خواهند کرد. این دو نمایشگاه تا یکم تیرماه و به مدت چهار روز در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود و علاقمندان می‌توانند طی ساعات ۱۶ تا ۲۲ از آن بازدید کنند.

در این دو نمایشگاه ۸۰ مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، تهران، مازندران، فارس، خراسان رضوی، کیش، هرمزگان و قم حضور دارند و توانمندی‌های خود را در عرصه‌های گردشگری، هتلداری، اقامتی و پذیرایی به نمایش عمومی می‌گذارند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگان کشورهای ترکیه، امارات، مالزی، مجارستان و عمان نیز در این نمایشگاه حضور دارند و پتانسیل‌های گردشگری کشور خود را در معرض بازدید قرار خواهند داد.

سفیران کشورهای ازبکستان، تاجیکستان، کره‌جنوبی، ساحل عاج، سنگال، ارمنستان، ویتنام و ژاپن نیز به‌عنوان میهمانان ویژه در این نمایشگاه حضور می‌یابند.

در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اصفهان شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌ها، مراکز اقامتی و هتل و مراکز توریستی و تفریحی، انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، مراکز آموزشی، نشریات و مطبوعات، تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و طراحان و سازندگان تجهیزات هتل حضور خواهند داشت.

مهم‌ترین تفاوت نمایشگاه گردشگری اصفهان با دوره‌های گذشته این است که شرکت‌های خارجی در بخش گردشگری و شرکت‌های معتبر فعال در حوزه‌های هتلداری و رستوران نیز در برپایی نمایشگاه مشارکت داشته‌اند.

برگزاری سومین دوره مسابقات نوشیدنی‌های سرد یکی از اصلی‌ترین بخش‌های جانبی دهمین نمایشگاه گردشگری اصفهان خواهد بود. هم‌چنین همایش‌های گردشگری ویژه‌ای نیز با حضور فعالان این صنعت در کنار نمایشگاه برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان می‌تواند شرایط مطلوبی برای آشنایی فعالان و متخصصان این حوزه با پتانسیل‌های گردشگری اصفهان و استان‌های مختلف کشور فراهم آورد. این نمایشگاه در دهمین گام خود تلاش خواهد کرد بستری مناسب برای مذاکره و هم‌چنین ارتباط میان مردم و فعالان صنعت گردشگری و هتلداری فراهم کند.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این نمایشگاه، برگزاری در دو بخش همزمان کافی‌شاپ است؛ در یکی از بخش‌های نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان، آخرین دستاوردهای حوزه گردشگری از سراسر کشور به نمایش در می‌آید و در بخشی دیگر، دومین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود و برگزار می‌شود و به ارائه جدیدترین محصولات این عرصه می‌پردازد.

نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان از اهمیت ویژه‌ای در سطح کشور برخوردار است و با توجه به جایگاه محوری این استان در بخش گردشگری، بخش قابل توجهی از فعالان این عرصه، در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 عکاس عکس کاور: ( وحید سرابی)

مطالب مرتبط:

منبع ایلنا

دیدگاه