استان هرمزگان

برترین هتل های استان به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با استان هرمزگان

تنگه بوچیر کجاست؟

نویسنده : اکرم زمانی نوری

تنگه بوچیر یا چله بوچیر یکی از جاذبه‌های طبیعی و دره‌های شگفت‌انگیز استان هرمزگان است که در شهرستان پارسیان و در نزدیکی روستای بوچیر قرار دارد.

تنگه بنو کجاست؟

نویسنده : اکرم زمانی نوری

تنگه بنو یا تنگ بنو یکی از دیدنی‌های استان هرمزگان است که در لمزان بندرلنگه قرار دارد. این تنگه رویایی یکی از مقاصد بی‌نظیر گردشگری این منطقه است.

پارسیان هرمزگان کجاست و چه جاهای دیدنی دارد؟

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

سواحل ماسه‌ای درخشان تنها گوشه‌ای از اعجاز طبیعی و دیدنی‌های پارسیان هرمزگان هستند. شهرستان پارسیان، اعجاز طبیعت را در دل گرما و شرجی برابر چشمانتان می‌گشاید.

با جزایر ایرانی خلیج فارس آشنا شوید

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

جزایر خلیج فارس، از پرطرفدارترین مقاصد علاقه‌مندان سفر در جنوب غربی آسیا هستند. خلیج فارس شهرتی جهانی دارد و سفر به جزایر آن، هیجان‌انگیز است.

کوهستان پارک پنجه علی کجاست؟

نویسنده : علیرضا احمدی

زیارتگاه پنجه‌ علی شمال بندرعباس، قدیمی‌ترین زیارتگاه هرمزگان است که در میان مردم این استان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. در سال‌های اخیر توجه گردشگران به این مکان تاریخی جلب شده است.

ساحل مکسر، تندیس باشکوه طبیعت جنوب

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

ساحل مکسر در بندر مقام، حاصل میلیون‌ها سال فرسایش طبیعت است. تلاقی کوهستان با دریا و سال‌ها نفوذ آب میان شیارهای کوه‌، تندیس‌هایی زیبا آفریده‌اند.

تنگه دریخا؛ هیجان بر فراز صخره ها

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

اگر به سفری شگفت‌انگیز با چاشنی هیجان علاقه دارید، تنگه دریخا در استان هرمزگان با چهره‌ای رویایی و مناظری به‌یادماندنی، گزینه مناسبی است.

صفحه ۱ از ۷

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش