برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با مالزی

سازه های مینیاتوری از فرهنگ مالزی می‌گویند

نویسنده : الهام نجفی

زنده نگه‌داشتن فرهنگ و تمدن و معرفی آن به سایر اقوام و ملیت‌ها، دغدغه‌ی مشترکی در بین مردم کشورهای مختلف جهان است. یک هنرمند مالزیایی راهکار جالبی برای معرفی کشورش به جهان پیدا کرده است.

سفری به عمق طبیعت دلفریب و رویایی

نویسنده : بخش تبلیغات

سفر روشی لذت‌بخش برای شناخت جهان هستی و مردمان مناطق مختلف جهان و فرهنگ و آداب و رسوم آن‌ها است. سفر دریچه‌ای تازه از جهان را به روی ما می‌گشاید و خاطرات به‌یادماندنی برای ما رقم می‌زند.

مسجد پوترای مالزی، بنای شکوهمند مذهبی به رنگ صورتی

نویسنده : علیرضا کیخا

مسجد پوترا یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر پوتراجایا در مالزی است. در این ویدیو با این مسجد زیبا و آداب ورود به آن آشنا می‌شویم.

ایالت سلانگور در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

معابد مقدس، مساجد بزرگ مسلمانان، روستای مردمان اورنگ اصلی و بسیاری دیگر از جاذبه‌های سلانگور مالزی، این ایالت را به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است.

ایالت ترنگانو در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

ایالت ترنگانو یکی از بهشت‌های پنهان در کشور مالزی است. این ایالت با سواحل آرام، آب شفاف دریا و انواع گوناگون آبزی‌ گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

ایالت ساراواک در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

ایالت ساراواک که یکی از بزرگترین‌ ایالت‌های مالزی است، با تعداد زیادی از جاذبه‌های متنوع و هیجان‌انگیز یکی از مقاصد مهم گردشگری در مالزی محسوب می‌شود.

ایالت صباح در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

ایالت صباح مالزی با طبیعت و حیات وحشی متفاوت و بی‌نظیر و با جاذبه‌های تاریخی و مذهبی متنوع، هر ساله دوستداران زیادی را به خود جذب کرده است.

صفحه ۱ از ۱۴

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش