تورهای برگزیده

مقالات مرتبط با مصر

گورستان وال ها، صحراهایی پر از استخوان هایی عظیم الجثه

نویسنده : امید جعفری

سایت‌های فسیلی موجودات دریایی در وسط صحرا شاید در نگاه اول عجیب باشد، اما با بررسی شرایط منطقه در چندین هزار سال قبل وجود این استخوان‌ها قابل توجیه است.

نشانه‌های پیشرفت در صنعت گردشگری مصر

نویسنده : امید جعفری

کشور مصر با وجود جاذبه‌های گردشگری فراوان، به علت مشکلات سیاسی و اجتماعی، چند سالی است که با کاهش گردشگر مواجه شده است. مقامات مصری با تلاش زیاد توانسته‌اند، اوضاع گردشگری را به حالت عادی و حتی بهتر از قبل بازگردانند.

آخرین مکان‌های بدون اینترنت در جهان کدام‌اند؟

نویسنده : زلیخا رحمانیان

موضوعی که این روز ها فکر اکثر مردم به خصوص جوانان را به خود مشغول کرده است، اینترنت و دنیای مجازی است. آیا تا کنون فکر کرده‌اید چه مدت می‌توانید بدون اینترنت و ارتباطات زندگی کنید؟

آرامگاه همسر پادشاه توت کجاست؟

نویسنده : زینب موحدی

توت‌عنخ‌آمون یا پادشاه توت یازدهمین فرعون مصر باستان از دودمان هجدهم بود که مقبره‌ی وی، یکی از مهم‌ترین کشف‌های باستان‌شناسی در قرن بیستم معرفی می‌شود. ولی همسر او، آنخ‌آسن‌آمون، کجا آرمیده است؟

آشنایی با ۱۰ تجربه شگفت انگیز سافاری در گوشه و کنار جهان

نویسنده : مریم اصلانی

در گوشه و کنار جهان مقاصد گردشگری فراوانی وجود دارند که به دلیل شرایط اقلیمی و حیات وحش غنی، مناسب ذائقه خاص سافاری دوستان بوده و خاطراتی خوش از خود برجای می‌گذارند.

مصر و یونان برندگان گردشگری سال ۲۰۱۷

نویسنده : زلیخا رحمانیان

برندگان گردشگری سال ۲۰۱۷ اعلام شدند.

روسیه پروازهای قاهره را از سر می‌گیرد

نویسنده : راضیه شاهوردی

روسیه با گذشت دو سال از توقف پروازهایش به مقصد مصر، که به علت یک حادثه‌ی تروریستی انجام شده بود، مجددا از سر خواهد گرفت.

صفحه ۱ از ۷