راهنمای سفر

برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با باکو

۵ ساحل زیبای نزدیک به باکو، جمهوری آذربایجان

نویسنده : مینا رهبری

باکو که در کرانه دریای خزر واقع شده، سواحل متعددی دارد که می‌تواند برای علاقه‌مندان به طبیعت و ساحل، مقصد فوق‌العاده‌ای باشد. بهترین سواحل باکو که دچار آلودگی نفتی نشده‌اند، کدامند؟

بهترین هتل‌ های ارزان باکو (قسمت اول)

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

باکو پایتخت کشور آذربایجان است که در ساحل غربی دریای خزر قرار دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی هتل‌ها و اقامتگا‌ه‌های ارزان قیمت در شهر باکو بپردازیم و امکانات آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

بهترین بازارچه‌های خیابانی باکو، جمهوری آذربایجان

نویسنده : حمیده کریمی

قدم زدن در بازارهای خیابانی و تماشای زندگی روزمره مردم یکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی با سبک زندگی در یک کشور خارجی است. در باکو، بازارچه‌های خیابانی متعددی وجود دارد که می‌توانید گشت و گذار در آن را تجربه کنید.

راهنمای گردش در باکو برای فرهنگ دوستان

نویسنده : مینا رهبری

باکو جذابیت‌های زیادی برای گردشگران با هر سلیقه‌ای دارد؛ علاقه‌مندان به فرهنگ و تاریخ نیز می‌توانند با سفر به جمهوری آذربایجان، لحظات منحصربه‌فردی را تجربه کنند. اما این افراد باید در باکو از چه جاهایی دیدن کنند؟

راهنمای گردش ۴۸ ساعته در باکو؛ جمهوری آذربایجان

نویسنده : مینا رهبری

باکو به قدری جاذبه و جای دیدنی دارد که باید چند روز را برای بازدید از آن اختصاص دهید. اما چگونه می‌توان در ۴۸ ساعت، از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری باکو دیدن کرد؟

  • 0
  • شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۲۱:۰۰
  • آسیا

۲۰ جای دیدنی باکو که حتما باید ببینید

نویسنده : مینا رهبری

باکو پر از جاهای دیدنی است که شاید برخی از آن‌ها هنوز برای گردشگران شناخته‌شده نباشد. هر گوشه شهر را که بگردید، چیزی پیدا می‌کنید که شما را شگفت‌زده کند. قبل از سفر جاهای دیدنی شهر را بشناسید و از آن‌ها دیدن کنید.

  • 1
  • سه شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۸:۱۵
  • آسیا

بهترین کافه ها و کافی شاپ های باکو را بشناسید

نویسنده : مینا رهبری

باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، می‌تواند مقصد شگفت‌انگیزی برای کافه‌گردها باشد. در این شهر کافه‌هایی با سبک‌ها مختلف می‌توانید پیدا کنید که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و برای گذران عصری پرآرامش، مکان مناسبی هستند.

صفحه ۱ از ۸

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش