بهترین هتل‌های ارزان باکو (قسمت دوم)

عادله حقیقت حسینی
عادله حقیقت حسینی سه شنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
بهترین هتل‌های ارزان باکو (قسمت دوم)

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و از جمله شهرهای گردشگری پرطرفدار است. در این مقاله به معرفی هتل‌های ارزان‌قیمت در باکو که شهری زیبا است می‌پردازیم.

باکو بزرگ‌ترین شهر جمهوری آذربایجان است که در حاشیه دریای خزر قرار دارد و با معماری مدرن و زیبایی که دارد نشانی از پیشرفت این کشور  را نشان می‌دهد. اینکه چگونه برای سفر به این شهر برنامه‌ریزی و هزینه می‌کنید به موارد بسیاری بستگی دارد، اما در این مقاله قصد داریم به معرفی هتل‌های ارزان‌قیمت مناسب از میان هتل های باکو بپردازیم تا با انتخاب اقامتگاهی ارزان‌تر سفری به‌صرفه تر داشته باشید؛ با ما همراه باشید.

هتل اولد ایست (Old East Hotel)

هتل اولد ایست (Old East Hotel)-هتل های ارزان باکو

این هتل در مرکز بافت قدیمی شهر قرار دارد و  در ۱۰۰ متری از پارک فیلارمونیک واقع شده است. این هتل دارای رستوران و همچنین وای‌فای رایگان در تمام ساختمان هتل است. خدمات تور و همچنین کرایه دوچرخه برای مسافران وجود دارد و هتل تا مسجد محمد ۱۰۰ متر، تا کاخ شروانشاه ۲۰۰ متر و تا فرودگاه ۲۰ کیلومتر فاصله دارد.

هتل اولد ایست (Old East Hotel)-هتل های ارزان باکو

 • آدرس: خیابان ایلیاس افندیوف، شهرک قدیم، AZ1095 باکو
 • این هتل سه ستاره است و دارای ۱۰ اتاق است.
 • امکانات هتل: وای‌فای (رایگان)، شاتل فرودگاه، سرویس اتاق، نگه‌داری چمدان‌ها، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، استفاده از پنج زبان (انگلیسی-روسی-آذربایجانی-ترکی-فارسی)، سیستم گرمایشی، دستگاه فتوکپی و فکس، رستوران، سرویس‌های شاتل در صورت درخواست، اتاق ویژه ماه عسل، روزنامه، کرایه دوچرخه و ماشین.

هتل ریوا (Riva Hotel)

هتل ریوا (Riva Hotel)-ارزان ترین هتل های باکو

این هتل در فاصله ۲.۴ کیلومتری از مرکز فرهنگی حیدر علی اف قرار دارد و خدمات شاتل در این هتل رایگان است. پارک افسران در ۳.۷ کیلومتری و مرکز اپرا و باله آذربایجان در ۴.۴ کیلومتری هتل قرار دارد و با فرودگاه حیدر علی اف ۱۸ کیلومتر فاصله دارد.

هتل ریوا (Riva Hotel)-ارزان ترین هتل های باکو

 • آدرس: ۶۹/۱۹ ضیا بنیاد اف،AZ1000  باکو
 • این هتل سه ستاره است و ۶۱ اتاق دارد.
 • امکانات هتل: وای‌فای (رایگان)، شاتل فرودگاه، سرویس اتاق، نگه‌داری چمدان‌ها، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، استفاده از چهار زبان (انگلیسی-روسی-آذربایجانی-ترکی)، سیستم گرمایشی، دستگاه فتوکپی و فکس، رستوران، سرویس‌های شاتل رایگان، اتاق خانوادگی، تراس، کرایه ماشین، خشکشویی.

هتل دوپورت (Du Port Hotel)

این هتل در قلب باکو و میدان فواره قرار دارد و تا باغ Malakan دو دقیقه پیاده‌روی زمان می‌برد. اتاق‌های هتل با رنگ‌های گرم و فرش‌های زیبا دکور شده است. صبحانه سنتی هر روز صبح سرو می‌شود و هر جمعه و شنبه شب موزیک زنده در آنجا وجود دارد.

هتل دوپورت (Du Port Hotel)-هتل های ارزان باکو

از هتل تا بلوار ساحلی باکو و منطقه قدیمی شهر ۵ دقیقه پیاده‌روی فاصله دارد و در فاصله ۵۰۰ متری آن ایستگاه مترو وجود دارد.

هتل دوپورت (Du Port Hotel)-هتل های ارزان باکو

 • آدرس: خیابان ۷ یوسف محمد علی اف، AZ1000 باکو
 • این هتل سه ستاره است و ۱۸ اتاق دارد.
 • امکانات هتل: وای‌فای (رایگان)، شاتل فرودگاه، سرویس اتاق، نگه‌داری چمدان‌ها، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، استفاده از چندین زبان، سیستم گرمایشی، دستگاه فتوکپی و فکس، رستوران، سرویس‌های شاتل رایگان، اتاق خانوادگی، کرایه ماشین، خشکشویی، پارکینگ، بوفه مخصوص کودکان

هتل نمی (Nemi Hotel)

هتل نمی (Nemi Hotel)-ارزان ترین هتل های باکو

این هتل با منطقه قدیمی شهر باکو، پنج دقیقه پیاده‌روی فاصله زمانی دارد. تمام اتاق‌های هتل با رنگ گرم دکور شده است. این هتل دارای یک رستوران در تراس است که غذاهای گرجی و بین‌المللی نیز سرو می‌کند. کاخ شیروانشاه و ایستگاه قطار باکو در نزدیکی این هتل قرار دارد و مسیر رسیدن به فرودگاه حیدر علی اف نزدیک به ۲۵ دقیقه طول می‌کشد.

 • آدرس: خیابن ۹ میرزا ابراهیم اف، AZ1010 باکو
 • این هتل سه ستاره است و دارای ۲۱ اتاق است.
 • امکانات هتل: وای‌فای (رایگان)، سرویس اتاق، نگه‌داری چمدان‌ها، امکانات برای معلولین، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، استفاده از چندین زبان (ترکی-روسی-انگلیسی-آذربایجانی)، سیستم گرمایشی و تهویه مناسب، دستگاه فتوکپی و فکس، رستوران، اتاق خانوادگی، کرایه دوچرخه، خشکشویی، پارکینگ

هتل اولد باکو (Old Baku Hotel)

هتل اولد باکو (Old Baku Hotel)-ارزان ترین هتل های باکو

این هتل در مرکز باکو قرار دارد و در ۵۰۰ متری دریای خزر واقع شده است. صبحانه در رستوران سرو می‌شود و مسافران برای وعده‌های دیگر می‌توانند به رستوران‌های اطراف هتل بروند.

قلعه دختر، کاخ شیروانشاه و ایستگاه مترو در پنج دقیقه‌ای آن قرار دارد. ایستگاه قطار باکو و فرودگاه بین‌المللی حیدر علی اف به‌ترتیب در فاصله ۴ و ۲۶ کیلومتری هتل قرار دارد.

هتل اولد باکو (Old Baku Hotel)-ارزان ترین هتل های باکو

 • آدرس: خیابان ۱۹ هرب، AZ 1001 باکو
 • این هتل سه ستاره است و دارای ۸ اتاق است.
 • امکانات هتل: وای‌فای (رایگان)، سرویس اتاق، نگه‌داری چمدان‌ها، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، استفاده از چندین زبان (ترکی-روسی-انگلیسی-آذربایجانی)، سیستم گرمایشی و تهویه مناسب، دستگاه فتوکپی و فکس، رستوران، خشکشویی، زمین بازی کودکان.

هتل جاسمین باکو (Jasmine Hotel Baku)

هتل جاسمین باکو (Jasmine Hotel Baku)- هتل های ارزان باکو

این هتل از مرکز تاریخی باکو با ماشین پنج دقیقه فاصله دارد و در ۳۰۰ متری از آن ایستگاه مترو وجود دارد. اتاق‌های هتل با رنگ‌های دلنشین و وسایل زیبا تزئین شده است. غذاهای اروپایی و ترکی در رستوران هتل سرو می‌شود. همچنین، ۱۲ دقیقه تا ساحل و قلعه دختر فاصله زمانی دارد. از هتل تا فرودگاه بین‌المللی حیدر علی اف ۲۰ کیلومتر فاصله است.

هتل جاسمین باکو (Jasmine Hotel Baku)- هتل های ارزان باکو

 • آدرس: خیابان ۷۹ آقا نایماتوللا، AZ1010 باکو
 • این هتل سه ستاره است و  اتاق دارد.
 • امکانات هتل: وای‌فای (رایگان)، نزدیک به ساحل، مرکز آب گرم، سرویس اتاق، نگه‌داری چمدان‌ها، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، استفاده از چندین زبان (ترکی-روسی-انگلیسی-آذربایجانی)، سیستم گرمایشی و تهویه مناسب، دستگاه فتوکپی و فکس، رستوران، خشکشویی، پارکینگ، بیلیارد،‌ خدمات سرویس کودکان.

اگر می‌خواهید برای تعطیلات تابستان برنامه سفر بریزید، ما به شما در انتخاب بهترین تور کمک می‌کنیم؛ برای انتخاب تور باکو، می‌توانید به کمک کجارو تورهای آژانس‌های همکار را مشاهده و قیمت آن‌ها را مقایسه کنید؛ ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به‌راحتی و در کمترین زمان، سفرتان را ارزان‌تر از همه جا برنامه‌ریزی کنید

مطالب مرتبط:

منبع Booking

دیدگاه