جمهوری آذربایجان

شهرهای محبوب

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با جمهوری آذربایجان

حقایق جالب در مورد نخجوان

نویسنده : مینا رهبری

نخجوان به‌تازگی در فهرست مقاصد سفر ایرانی‌ها قرار گرفته است. این جمهوری خودمختار، بخشی از جمهوری آذربایجان است. حقایق جالبی از این سرزمین زیبا بخوانید.

۲۱ تجربه منحصر به فردی که فقط در جمهوری آذربایجان می‌توان کسب کرد

نویسنده : مینا رهبری

جمهوری آذربایجان کشوری با فرهنگ غنی و جاذبه‌های طبیعی متنوع است که هر گردشگری باید در طول عمر خود یک بار به آن سفر کند. اما در این کشور چه تجربیات منحصربه‌فردی می‌توان کسب کرد؟

  • 0
  • سه شنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۲۱:۰۰
  • آسیا

۵ ساحل زیبای نزدیک به باکو، جمهوری آذربایجان

نویسنده : مینا رهبری

باکو که در کرانه دریای خزر واقع شده، سواحل متعددی دارد که می‌تواند برای علاقه‌مندان به طبیعت و ساحل، مقصد فوق‌العاده‌ای باشد. بهترین سواحل باکو که دچار آلودگی نفتی نشده‌اند، کدامند؟

بهترین هتل‌ های ارزان باکو (قسمت اول)

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

باکو پایتخت کشور آذربایجان است که در ساحل غربی دریای خزر قرار دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی هتل‌ها و اقامتگا‌ه‌های ارزان قیمت در شهر باکو بپردازیم و امکانات آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

بهترین بازارچه‌های خیابانی باکو، جمهوری آذربایجان

نویسنده : حمیده کریمی

قدم زدن در بازارهای خیابانی و تماشای زندگی روزمره مردم یکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی با سبک زندگی در یک کشور خارجی است. در باکو، بازارچه‌های خیابانی متعددی وجود دارد که می‌توانید گشت و گذار در آن را تجربه کنید.

راهنمای گردش در باکو برای فرهنگ دوستان

نویسنده : مینا رهبری

باکو جذابیت‌های زیادی برای گردشگران با هر سلیقه‌ای دارد؛ علاقه‌مندان به فرهنگ و تاریخ نیز می‌توانند با سفر به جمهوری آذربایجان، لحظات منحصربه‌فردی را تجربه کنند. اما این افراد باید در باکو از چه جاهایی دیدن کنند؟

راهنمای گردش ۴۸ ساعته در باکو؛ جمهوری آذربایجان

نویسنده : مینا رهبری

باکو به قدری جاذبه و جای دیدنی دارد که باید چند روز را برای بازدید از آن اختصاص دهید. اما چگونه می‌توان در ۴۸ ساعت، از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری باکو دیدن کرد؟

  • 0
  • شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۲۱:۰۰
  • آسیا
صفحه ۱ از ۱۶

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش