مقالات مرتبط با ایران

باغ میوه سنگی کجاست؟

نویسنده : محبوبه رستمی

کنجکاوی از شاخصه‌های بارز ما انسان‌ها است. این ویژگی گاهی برایمان تجربه‌ساز و گاهی دردسر آفرین می‌شود. این ویژگی اغلب دلیل بسیاری از سفرهایمان است و سفر همان چیزی است که ما را از حکایت‌های پشت پرده‌ی مکان‌هایی با اسم‌های جذاب آگاه می‌کند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

  • 2
  • یکشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۵ ، ۲۱:۰۰
  • کرمان

کافه گردی: خانه شکلات میدان هروی، طعم آشنای خوردنی‌های نوتلایی

نویسنده : علیرضا کیخا

خانه شکلات میدان هروی، یکی از شعبه‌های کافه زنجیره‌ای «خانه شکلات» است که طعم آشنای شکلات‌ها و نوشیدنی‌ها را در این نقطه از شهر به شما هدیه می‌دهد. با کجارو همراه باشید تا در اولین مطلب «کافه‌گردی» این هفته سری به این کافه بزنیم.

هوای پاک، میهمان موقت پایتخت پس از باران زمستانی

نویسنده : علیرضا کیخا

هوای پاک چیزی است که این سال‌ها و این روزها در فصل‌های سرد کمتر آن را تجربه و مشاهده می‌کنیم. اما پس از برف و باران پاییزی و زمستانی، فرصتی کوتاه برای استفاده از آن داریم. با تصاویر اختصاصی کجارو از هوای پاک پس از باران در پایتخت همراه باشید.

آخر هفته کجا بریم؟ از دیزین تا کویر ابوزید آباد و دریاچه مهارلو

نویسنده : عماد جعفری

آخر هفته کجا بریم؟ پیشنهاد سفر این هفته کجارو؛ تعطیلات زمستانی خود را با سفری به پیست دیزین، کویر ابوزیدآباد و یا دریاچه مهارلو به تجربه‌ای متفاوت بدل کنید. با کجارو همراه باشید.

دیدنی های تالش، از آبشار ورزان تا ارتفاعات ییلاقی سوباتان

نویسنده : عماد جعفری

تالش با جاذبه‌هایی همچون آبشار ورزان، دریاچه سراگاه، غار سوباتان، رودخانه کرگان رود، پارک جنگی گیسوم و ییلاق دو خاله کوه از شهرهای گردشگری گیلان به شمار می‌رود. با کجارو همراه باشید.

  • 9
  • سه شنبه, ۷ دی ۱۳۹۵ ، ۱۷:۰۰
  • گیلان

میراث ایران باستان در شهر نیم ور (قسمت دوم)

نویسنده : حمیده کریمی

شهر نیم‌ور یکی از شهرهای تاریخی ایران است که در استان مرکزی قرار دارد. آثار باستانی باقی‌مانده در این شهر، نشان از قدمت چند هزار ساله‌ی آن دارند. در قسمت قبل با تعدادی از این آثار باستانی و تاریخی آشنا شدیم. برای آشنایی با چند اثر تاریخی دیگر نیم‌ور در ادامه با کجارو همراه باشید.

دریاچه مهارلو، آشنایی با مقاصد تورهای طبیعت گردی ایران

نویسنده : عماد جعفری

دریاچه مهارلو که در جنوب شرق شهر شیراز و در مسیر فسا واقع شده، گاه با رنگی سرخ و گاه با انبوه پرندگان مهاجر به ویژه فلامینگوها علاقه‌مندان به طبیعت گردی و گردشگران را به سوی خود جذب می‌کند. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۸۳

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش