مقالات مرتبط با کرمانشاه

در سفر به هرسین، از کجا دیدن کنیم؟

نویسنده : محبوبه حسنی

هرسین، شهری کهن در استان کرمانشاه با جاذبه‌های گردشگری تاریخی و طبیعی، نمونه‌ای کامل از یک مقصد گردشگری در ایران است. همراه کجارو باشید.

در سفر به اسلام آباد غرب، از کجا دیدن کنیم؟

نویسنده : محبوبه حسنی

اسلام‌آباد غرب، دیگر شهر تاریخی استان کرمانشاه، ملقب به پایتخت جنگل‌های بلوط ایران، میزبان جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ارزشمند است.

جاذبه های گردشگری کرمانشاه

نویسنده : زهره زرشکیان

جاذبه‌ های گردشگری کرمانشاه بسیار زیاد است. این شهر با آثار مهم تاریخی و فرهنگی کشورمان یکی از مهمترین شهرهای گردشگری ایران محسوب می‌شود.

بیستون کرمانشاه، سرزمینی به وسعت تاریخ

نویسنده : مینا بهزادی‌منش

منطقه تاریخی بیستون کرمانشاه از برجسته‌ترین نقاط تاریخی جهان است. آثار تاریخی کشف شده در منطقه بیستون در میان علاقه‌مندان تاریخ اهمیت بالایی دارند.

طاق بستان؛ شکارگاه شاهان ایران کهن

نویسنده : اکرم زمانی نوری

طاق بستان یادگار باشکوه دروان ساسانی، از مهم‌ترین حجاری‌ها و نقش برجسته های ساسانیان است که در کرمانشاه قرار دارد و از آثار ملی ایران به شمار می‌رود.

روستای هجیج کرمانشاه؛ بهشتی رویایی و شگفت انگیز

نویسنده : اکرم زمانی نوری

روستای هجیج کرمانشاه یکی از شگفت انگیزترین روستاهای ایران است که در شهرستان مرزی پاوه قرار دارد. این روستا با معماری پلکانی و طبیعت زیبایی که دارد، از بهترین جاهای دیدنی و تماشایی منطقه‌ی اورامان به شمار می‌رود.

طاق بستان برای بازدید عموم بازگشایی شد

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

طبق اعلام معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، مجموعه تاریخی طاق بستان پس از دو ماه برای بازدید عموم بازگشایی شد.

صفحه ۱ از ۱۵

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش