راه‌اندازی کمپین «با هم در سفر» توسط شورای جهانی سفر و گردشگری

نگین توکلی
چهار شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰
راه‌اندازی کمپین «با هم در سفر» توسط شورای جهانی سفر و گردشگری

در زمانی که امکان سفر رفتن وجود ندارد، بیایید با هشتگ «با هم در سفر» (TogetherInTravel#)، خاطرات بهترین سفرهای گذشته خود را با جهان به اشتراک بگذاریم تا روحیه جمعی خود و تمام افراد مرتبط به صنعت گردشگری را حفظ کنیم.

شورای جهانی سفر و گردشگری با راه‌اندازی یک کمپین بازاریابی جدید، با هشتگ «با هم در سفر» (TogetherInTravel#)، قصد دارد انگیزه‌ای در جامعه جهانی گردشگری ایجاد کند تا در این شرایط سخت و دشوار شیوع بیماری کرونا، دست به کار شوند.

کمپین «با هم در سفر»، که از تاریخ  ۲۱ آوریل (دوم اردیبهشت ۱۳۹۹)، آغاز به کار کرد، مسافران را از سراسر جهان تشویق می‌کند تا یک ویدئو با هشتگ TogetherInTravel را به اشتراک بگذارند، ویدئویی که هم‌زمان، همگان را در هم‌بستگی همان لحظه متحد می‌کند.

این کمپین بازاریابی، شامل سه عنصر کلیدی می‌شود؛ ویدئوی تصویری و احساسی از سفرهای گذشته شما؛ هشتگ TogetherInTravel برای ایجاد گفت‌وگو در شبکه‌های اجتماعی؛ یک میکروسایت یا پلت‌فورم ارتباطات، برای نگهداری ویدئو و محتوا و داستان‌های تولیدشده توسط کاربران.

شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC)، این کمپین را با همکاری یکی از اعضای خود، شرکت بازاریابی و ارتباطات «هیلز بالفور» (MMGY Hills Balfour)، توسعه داده است. «گلوریا گوارا» (Gloria Guevara)، مدیر اجرایی شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC)، افزود:

رویاپردازی، بخشی از زندگی ما است و کمپین جدید ما، فکر کردن به روزهای روشن پیش‌رو را ترغیب می‌کند.

گردشگری، با داشتن یک چهارم از کل مشاغل جدید جهان و سهم ۱۰٫۳ درصدی در تولیدات ناخالص داخلی (GDP)، یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصاد جهانی به شمار می‌آید.

گردشگری به همه افراد در جهان مربوط می‌شود. این صنعت، جوامع جدید را می‌سازد، فقر را در جهان کاهش می‌دهد و اثر اجتماعی در زندگی روزمره را بهبود می‌بخشد، اما در حال حاضر، همه ما، به‌علت شیوع بیماری کووید ۱۹ در معرض آسیب هستیم.

گوارا ادامه داد:

مفهوم کلی کمپین هشتگ TogetherInTravel، از یک رویا خلق شد که قصد دارد تمام افراد علاقه‌مند به سفر را گرد هم بیاورد، افرادی که سخت در تلاش هستند تا این بخش را دوباره بسازند، متحد کند و پیامی از هم‌بستگی را انتشار دهد که ما یک جامعه جهانی هستیم و سفر کردن در زمان مناسب، ما را به یکدیگر نزدیک‌تر خواهد کرد.

پیام ما این است که همه افراد کماکان می‌توانند به ایده‌های سفرهای آینده و رزروهای خود فکر کنند و در عین حال، بخشی از یک فضای مجازی برای اشتراک، اتصال و الهام جمعی، باشند.

ما می‌خواهیم از «آماندا هیلز» (Amanda Hills)، رییس شرکت «هیلز بالفور» و تیم او، برای تمام تلاش‌هایشان برای ساخت این کمپین، تشکر کنیم. ما امیدوار هستیم که تا جایی که ممکن است، افراد بیشتری، ویدئو به اشتراک بگذارند، آن هم در زمانی که نگاه همه ما به آینده و زمانی است که دوباره می‌توانیم به سفر برویم.

کمپین جدید، توسط «هیلز بالفور»، یک آژانس ارتباطات سفر، گردشگری و سبک زندگی بین‌المللی، برای شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC)، خلق شد.

آماندا هیلز، چنین می‌گوید که دولت می‌تواند کارهای بیشتری برای پشتیبانی از صنعت گردشگری انجام دهد. وی توضیح داد:

گردشگری، بخشی است که به همه افراد در جهان، مرتبط است. این صنعت، قدرت این را دارد که جوامع جدید بسازد و زندگی روزمره را بهبود ببخشد.

در انگلستان، صنعت گردشگری، بیش از ده درصد کل شغل‌های کشور را شامل می‌شود، یعنی ۳٫۲ میلیون شغل.

این بخش در حال حاضر به‌شدت در معرض آسیب است و با اینکه ما از دولت انگلستان برای مدیریت خارق‌العاده بحران فعلی، ممنون هستیم، کارهای بیشتری می‌تواند برای حمایت از مشاغل انجام شود که این صنعت را قادر می‌سازد سریع‌تر بهبود پیدا کند.

از طرح حفظ شغل دولت انگلستان در دوره شیوع ویروس کرونا، استقبال بسیاری شده است. این طرح، به بسیاری از مشاغل گردشگری اجازه می‌دهد که در این بحران بی‌سابقه، زنده بمانند؛ اما این بخش به فعالیت بیشتری نیاز دارد.

در حالی که به نظر می‌رسد، دولت‌های کشورهای سراسر اروپا، از اهمیت گردشگری و رابطه آن با بهبود شراط اقتصادی، مطلع هستند، دولت انگلستان، می‌تواند مشارکت بیشتری با جامعه مسافرتی داشته باشد.

هیلز افزود:

در حال حاضر، مهم‌ترین مساله این است که همگان با در خانه‌ماندن، وظیفه خود را در این بحران انجام داده و با کمک به سرویس سلامت همگانی (NHS)، جان خود و دیگران را نجات دهند.

در آینده‌ای نه چندان دور، زمانی که ممنوعیت‌ها برداشته و محدودیت‌ها تمام شوند، مردم دوباره به سفر خواهند رفت؛ برای همین، مهم است که همه ما از این موضوع اطمینان داشته باشیم که صنعت سفر و گردشگری، دوباره آغاز به کار خواهد کرد.

هشتگ «با هم در سفر» (TogetherInTravel)، یک فرصت بی‌نظیر برای روشن نگه‌داشتن این جرقه امید برای افرادی است که عاشق سفر کردن هستند. این کمپین، امکانی به ما می‌دهد که در زمان صحیح و دنیای پس از کرونا، از تمام جوامع سراسر جهان بهره‌مند شویم.

امروز، ما باید جامعه سفر را به تحرک وادار کنیم تا پس از رهایی از این بیماری همه‌گیر، بخش گردشگری با تمام قوا به عرصه جهانی بازگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به این سایت، سر بزنید.

برچسب‌ها خانواده کجارو

دیدگاه