ورود صباایده به بازار گردشگری آنلاین با سرمایه‌گذاری در فلایتیو

سعیده خلیلی‌صفا
یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
ورود صباایده به بازار گردشگری آنلاین با سرمایه‌گذاری در فلایتیو

هلدینگ صباایده، مالک سرویس‌های آپارات و فیلیمو، با خرید ۲۰ درصد از سهام فلایتیو وارد بازار گردشگری آنلاین شد.

هلدینگ صباایده به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین برند‌های استارتاپی ایران با سرمایه‌گذاری ۲۰ درصدی در فلایتیو که از معتبرترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل است، به‌طور رسمی وارد بازار گردشگری آنلاین شد.

به گزارش روابط عمومی صباایده، این برند فعال در حوزه ویدئو، استریم و تبلیغات آنلاین که پلتفرم‌هايی چون فیلیمو، آپارات و آژانس تبلیغات آنلاین صباویژن را زیرمجموعه‌ی خود دارد، با سرمایه‌گذاری در یکی از دو استارتاپ بزرگ حوزه گردشگری، به‌طور رسمی وارد بازار فروش و رزرواسیون بلیط هواپیما و قطار شد.

ظرفیت‌های موجود در بازار گردشگری آنلاین ایران و فاصله‌ی زیادی که این حوزه از بازار آفلاین دارد، رشد قابل‌توجه و ارگانیک فلایتیو از ابتدای فعالیت آن و ویژگی‌های مشترک تیم‌های مدیریتی دو برند که آن‌ها را به هم نزدیک‌تر می‌کند، از مهم‌ترین علت‌های جدیدترین سرمایه‌گذاری صباایده است. این سرمایه‌گذاری که با خرید ۲۰ درصد سهام فلایتیو رقم خورده است، پیرو تجربه و دانش فلایتیو در صنعت گردشگری و در کنار ظرفیت‌ها و حمایت‌های گسترده تبلیغاتی صباایده، مسیر تازه‌ای را در صنعت گردشگری آنلاین ایران رقم خواهد زد.

منبع صباایده
برچسب‌ها خبر

دیدگاه