دستبند کافئین، جایگزینی برای ماگ قهوه‌ شما

مهتاب خسروشاهی | شنبه, ۲۸ فروردین ۹۵ ساعت ۱۳:۳۰

خیلی‌ها صبح‌شان را بدون نوشیدن یک ماگ قهوه یا یک فنجان چای آغاز نمی‌کنند. اما قهوه را به جز از راه نوشیدن چگونه می‌توان وارد بدن کرد؟ با کجارو که همراه شوید، شما را با محصولی تازه و هیجان‌انگیز آشنا می‌‌کند.

مقاله‌های مرتبط:

قهوه صبح

قهوه تنها یک نوشیدنی نیست، بلکه برای بعضی آدم‌ها قهوه یا چای یعنی انرژی و انگیزه برای انجام دادن کارهای پیش رو. اگر شما هم چا‌ی‌خور و قهوه‌دوست باشید، حتما روزتان را با کافئین آغاز کرده و در طول روز ماگ‌‌ها و فنجان‌های چای و قهوه را پر و خالی می‌کنید. 

کافه

کافئین به جز جنبه‌های مثبت و خوبی که دارد، زیان‌هایی هم به بدن می‌رساند. تغییر رنگ دندان‌ها، بوی بد دهان، سردرد و عصبی شدن به‌ خاطر دریافت نکردن کافئین، افزایش وزن ناشی از مصرف شیر و شکر و موارد مشابه، جنبه‌ی منفی مصرف نوشیدنی‌های کافئین‌دار را نشان می‌دهد.

چای

بسیارخوب، چه باید کرد؟ قهوه را ترک کنیم؟ چای نخوریم؟ یک فناوری جدید راه جالبی را پیش رو قرار داده است: دستبند کافئین جول (Joule)، راهی موثر برای ورود مستقیم کافئین به بدن! این دستبند که از جنس سیلیکون ساخته شده، می‌تواند کافئین را مستقیم و از راه پوست وارد جریان خون کند.

دستبند کافئین

عملکرد این دستبند شبیه چسب نیکوتین است. به این ترتیب که کافئین به‌ تدریج از راه پوست وارد بدن می‌شود و اثر آن حدود ۴ ساعت پابرجا است. هر چسب، ۶۵ میلی‌گرم کافئین دارد، یعنی حدود یک فنجان متوسط قهوه. به این ترتیب نگران نبود قهوه یا چای نخواهید بود.

دستبند جول

سازندگان این دستبند می‌خواهند شما را از دردسر رفتن به کافی‌شاپ و خرید هر روزه‌ی قهوه آسوده کنند، مگر این‌ که ترجیح بدهید در کنار استفاده از چسب کافئین، قهوه هم بنوشید!

این محصول اکنون روی سایت Indiegogo عرضه شده و از ماه جولای برای خریداران فرستاده می‌شود. قیمت دستبند جول (Joule) همراه با ۳۰ چسب کافئین ۲۹ دلار است، یعنی بهای هر چسب کافئین، ۱ دلار. وسوسه‌ی داشتن دستبند کافئین را احساس می‌کنید؟ به ناکجاآباد سرشار از کافئین خوش آمدید.

قهوه کدام کافی‌شاپ‌ها را برای نوشیدن یک قهوه‌ی خوب ترجیح می‌دهید؟ تجربه‌های کافی‌شاپی خود را با خوانندگان کجارو قسمت کنید. 

منبع buzzfeed.com
برچسب‌ها قهوه نوشیدنی

دیدگاه  

    تبلیغات