چین

نکاتی درباره سفر به چین (قسمت دوم)

نویسنده : حمیده کریمی

چین سرزمینی با جاذبه‌های گردشگری متنوع و دیدنی است که سالانه گردشگران زیادی از آن بازدید می‌کنند. برای آشنایی با نکاتی درباره‌ی سفر به چین، با کجارو همراه باشید.

 • 2
 • دوشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۳:۳۰
 • آسیا

نکاتی درباره سفر به چین (قسمت اول)

نویسنده : حمیده کریمی

چین یکی از دیدنی‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است که جاذبه‌های گردشگری متنوع و متعددی دارد. با کجارو همراه باشید تا با نکاتی درباره‌ی سفر به چین آشنا شویم.

 • 0
 • یکشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۱:۳۰
 • آسیا

روزشمار: ۲۳ بهمن؛ جشنواره فانوس چین

نویسنده : طاهره پوریوسفی

جشن فانوس، جشن سنتی چین است که در روز پانزدهم نخستین ماه سال قمری در گاه‌شماری چینی جشن گرفته می‌شود. این جشن نمایانگر پایان سال نوی چینی است.

کجا پاندا ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

پانداها خرس‌های بومی چین هستند. این حیوانات یک گنجینه برای این کشور به حساب می‌آیند و سالانه گردشگران زیادی برای دیدن این آن‌ها به این کشور سفر می‌کنند. در این مقاله با کجارو همراه باشید تا پانداها را بیشتر بشناسیم.

روبات پلیس درشیانگ یانگ چین

نویسنده : تیم کجارو

در یک شهر چین پلیس برای هشدار به عابران پیاده خاطی از یک افسر راهنمایی و رانندگی روباتیک استفاده می‌کند.

ماکائو کجاست؟

نویسنده : نیلوفر دوشیری

ماکائو شبه جزیره‌ای در کشور چین است که دیدنی‌های فراوان دارد. گردشگران زیادی از سراسر دنیا همیشه به این شبه جزیره سفر می‌کنند و یکی از مناطق گردشگری جذاب و معروف در دنیا محسوب می‌شود. برای آشنایی با این شبه جزیره‌ی زیبا با کجارو همراه شوید.

تبت کجاست؟

نویسنده : نیلوفر دوشیری

تبت کجاست؟ تبت که در گذشته کشوری مستقل محسوب می‌شده، امروز اما جزو کشور چین است. این منطقه که تاریخ و قدمتی طولانی دارد، همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با این محل با کجارو همراه شوید.

 • 3
 • شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۵ ، ۲۱:۰۰
 • آسیا

نکاتی که پیش از سفر به چین باید بدانید

نویسنده : حمیده کریمی

در حدود ۲۰ سال پیش، چین یک مقصد گردشگری مشهور و مهم نبود. با وجود زیبایی جاذبه‌های طبیعی و تعدد آثار تاریخی، عواملی مانند کمبود زیرساخت‌های مناسب و سیاست‌های مسئولان، باعث می‌شد تا گردشگران خارجی، کشورهای دیگری را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. امروزه تعداد گردشگران چین روز به روز در حال افزایش است. اگر برای سفر به این کشور دیدنی و تاریخی، برنامه‌ریزی می‌کنید، پیش از سفر، به این نکات توجه کنید. با کجارو همراه باشید.

 • 0
 • شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۹:۳۰
 • آسیا

راهنمای سفر به پکن، چین

نویسنده : امیرعلی محمودی

پکن، پایتخت چین و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیا است. اگر شما هم قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، در ادامه با کجارو همراه باشید.

اوت لت‌ های پکن، بهترین مکان برای خرید ارزان

نویسنده : محبوبه رستمی

در چند سال گذشته چینی‌ها بازار جدیدی را به وجود آورده‌اند که رقابت را برای بسیاری از شرکت‌ها بسیار مشکل کرده است. مهم‌ترین عاملی که رفته رفته اجناس چینی را بر بازار غالب می‌کند قیمت رقابتی آنها به شمار می‌رود. بنابراین تصور خیلی از شما از اجناس چینی فارغ از کیفیت، ارزان بودن است. با این وجود شاید بد نباشد بدانید در خود چین هم می‌شود ارزان اصیل و با کیفیت جهانی را با قیمت‌های خوب پیدا کرد که این مهم اغلب به لطف اوت لت استورها به دست می‌آید. در ادامه با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۹
عضو کانال تلگرام کجارو شوید