چین

ساحل قرمز در پنجین چین، ساحلی پوشیده از جلبک های قرمز

نویسنده : فاطمه محمدی

شهر پنجین در کشور چین ساحلی استثنایی بانام، «ساحل قرمز» دارد که سطح آن پوشیده از گیاه «سیاه شور»(suaeda salsa) است، با کجارو همراه باشید تا این ساحل دیدنی را بهتر بشناسیم.

غار اسرارآمیز لانگ یو؛ چین

نویسنده : محبوبه حسنی

غار لانگیو، غاری اسرارآمیز از دوران باستان در کشور چین است که شگفتی بسیاری از کارشناسان را برانگیخته است. برای آشنایی بیشتر، همراه کجارو باشید.

پل معلق گوانگجی

نویسنده : کاملیا کوثری

«پل معلق» مفهوم جالبی است که شاید به گوش همه‌ی ما خورده باشد، اما برای آشنایی با یک پل معلق در چین که بسیار خلاقانه و جالب است، با کجارو همراه باشید.

  • 0comment
  • چهار شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۰
  • سفر

معبدی معلق در کوه هنگ شان، چین

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

چین کشوری با شگفتی‌های فراوان و عجایب بسیار است. این کشور با فرهنگ غنی و گذشته باستانی خود معابد باشکوه بسیاری دارد. در این مقاله از کجارو قصد داریم به معرفی معبدی معلق و زیبا در چین بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

برج چینی نانجینگ؛ از عجایب هفت‌ گانه‌ قرون وسطی

نویسنده : محبوبه حسنی

«برج چینی نانجینگ»، یکی از عجایب هفت‌گانه در قرون وسطی است که پس از نابودی کامل در ۱۵۰ سال پیش، دوباره قد برافراشته است. در ادامه همراه کجارو باشید.

چطور در چین کار پیدا کنیم؟

نویسنده : سارا کرایی

برای یافتن کار در چین باید از کجا شروع کنم؟ اگر این سوال شما هم است، در این مقاله با کجارو باشید و پاسخ پرسش‌تان را بگیرید.

پیاده‌روی روی رودخانه؛ چین

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

چین هرساله با سرمایه‌گذاری‌های عظیم در بخش گردشگری سعی بر رونق بیشتر این صنعت دارد. با کجارو همراه شوید تا با یکی از پروژه‌های گردشگری چین آشنا شوید.

آنپینگ، طولانی‌ترین پل باستانی چین

نویسنده : بهاره غنچه

یکی از جاذبه های گردشگری کشور چین، پل‌های متفاوت و خاص آن است. با کجارو همراه باشید تا طولانی‌ترین پل باستانی این کشور را بشناسیم.

صومعه یارچن؛ چین

نویسنده : راضیه شاهوردی

صومعه‌ یارچن واقع در فلات تبت و در نزدیکی شهر سیچوان چین، بزرگترین صومعه‌ی دنیاست. برای آشنایی با این شهر/صومعه با کجارو همراه باشید.

سفر ۳ روزه به هنگ کنگ

نویسنده : کسری مجیدی

هنگ کنگ منطقه‌ای خودمختار در کشور چین است که مقصد بسیاری از سفرهای گردشی و البته تجاری است. با برنامه سفر ۳ روزه به هنگ کنگ همراه کجارو باشید.

صفحه ۱ از ۲۵
عضو کانال تلگرام کجارو شوید