چین

گستره جهانی نوروز: از چین تا خاورمیانه (قسمت دوم)

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

دامنه برگزاری نوروز محدود به ایران نبوده و کشورهای متعددی این جشن زیبا در تقویم ملی خود به رسمیت شناخته‌اند. برای آشنایی بیشتر با رسوم نوروز در سایر کشورها در ادامه همراه کجارو باشید.

گستره جهانی نوروز: از چین تا خاورمیانه (قسمت اول)

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

جشن باستانی نوروز از دیرباز تاکنون به مناسبت نو شدن طبیعت در ایران جشن گرفته می‌شود؛ ولی این مناسبت محدود به ایران نبوده و در بسیاری از کشورهای دیگر نیز جشن نوروز در نخستین روز بهار برپا می‌شود. در ادامه همراه کجارو باشید.

چین و ساخت ۱۳۶ فرودگاه تا سال ۲۰۲۵

نویسنده : تیم کجارو

چین در هشت سال آینده ۱۳۶ فرودگاه جدید احداث میکند این خبر توسط منابع دولتی این کشور اعلام شده است و تا سال ۲۰۲۵ ،۱۳۶ فرودگاه جدید ساخته خواهد شد.

جشنواره عید بهار چین در کاخ نیاوران

نویسنده : علیرضا کیخا

جشنواره عید بهار چین روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند در کاخ نیاوران برگزار می‌شود. با گزارش کجارو از این رویداد همراه باشید.

نکاتی درباره سفر به چین (قسمت دوم)

نویسنده : حمیده کریمی

چین سرزمینی با جاذبه‌های گردشگری متنوع و دیدنی است که سالانه گردشگران زیادی از آن بازدید می‌کنند. برای آشنایی با نکاتی درباره‌ی سفر به چین، با کجارو همراه باشید.

  • 3
  • دوشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۳:۳۰
  • آسیا

نکاتی درباره سفر به چین (قسمت اول)

نویسنده : حمیده کریمی

چین یکی از دیدنی‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است که جاذبه‌های گردشگری متنوع و متعددی دارد. با کجارو همراه باشید تا با نکاتی درباره‌ی سفر به چین آشنا شویم.

  • 0
  • یکشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۱:۳۰
  • آسیا

روزشمار: ۲۳ بهمن؛ جشنواره فانوس چین

نویسنده : طاهره پوریوسفی

جشن فانوس، جشن سنتی چین است که در روز پانزدهم نخستین ماه سال قمری در گاه‌شماری چینی جشن گرفته می‌شود. این جشن نمایانگر پایان سال نوی چینی است.

کجا پاندا ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

پانداها خرس‌های بومی چین هستند. این حیوانات یک گنجینه برای این کشور به حساب می‌آیند و سالانه گردشگران زیادی برای دیدن این آن‌ها به این کشور سفر می‌کنند. در این مقاله با کجارو همراه باشید تا پانداها را بیشتر بشناسیم.

روبات پلیس درشیانگ یانگ چین

نویسنده : تیم کجارو

در یک شهر چین پلیس برای هشدار به عابران پیاده خاطی از یک افسر راهنمایی و رانندگی روباتیک استفاده می‌کند.

ماکائو کجاست؟

نویسنده : نیلوفر دوشیری

ماکائو شبه جزیره‌ای در کشور چین است که دیدنی‌های فراوان دارد. گردشگران زیادی از سراسر دنیا همیشه به این شبه جزیره سفر می‌کنند و یکی از مناطق گردشگری جذاب و معروف در دنیا محسوب می‌شود. برای آشنایی با این شبه جزیره‌ی زیبا با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۱۹
عضو کانال تلگرام کجارو شوید