چین

غذاهای محلی هنگ کنگ؛ از دیم سام تا ماهی قل قلی

نویسنده : عاطفه کماسی

یکی از دلایل شهرت هنگ کنگ غذاهای محلی آن است و باید گفت علاوه بر غذاهایی که با ذائقه ما ایرانی‌ها سازگار نیست، غذاهای خوشمزه دیگری نیز دارد که با آن‌ها آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

سیچوآن کجاست؟

نویسنده : عاطفه کماسی

سیچوآن، استانی در کشور چین، از لحاظ تاریخی، اجتماعی و سیاسی از مهم‌ترین شهرهای کشور به شمار می‌آید. برای آشنایی بیش‌تر در این مقاله از کجاست با کجارو همراه باشید.

دیدنی های هنگ کنگ، شهر آسمان خراش های چین (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

هنگ کنگ شهری مرکب از تاریخ، سنت و مدرنیته است. این شهر نسبتا کوچک، جاذبه‌های زیادی برای بازدید دارد. برای آشنایی با دیدنی‌های هنگ کنگ، با کجارو همراه شوید.

دیدنی های هنگ کنگ، شهر آسمان خراش های چین (قسمت اول)

نویسنده : مینا رهبری

هنگ کنگ شهری شلوغ، پرجنب و جوش و پر از چیزهای جذاب و شگفت‌انگیز برای گردشگران است. اگر قصد سفر به این دولت-شهر را دارید، با کجارو همراه شوید تا دیدنی‌های آن را به شما معرفی کنیم.

اقامتگاه های غیرمجاز چینی هنوز در ایران فعال هستند

نویسنده : تیم کجارو

اقامتگاه‌های غیرمجاز چینی‌ها در ایران  هنوز هم به صورت غیرقانونی به فعالیت خود ادامه می‌دهند و هیچ نهادی برای مقابله با آن‌ها اقدام نکرده است.

نکاتی که باید پیش از سفر به تبت بدانیم

نویسنده : کسری مجیدی

تبت که امروزه متعلق به کشور چین است، منطقه‌ای بکر و زیبا در آسیا محسوب می‌شود. این منطقه، با توجه به جاذبه‌هایش، پذیرای گردشگران زیادی است. همراه کجارو باشيد تا با نكاتی كه پيش از سفر به تبت بايد بدانيد، آشنا شويد.

حقایق جالب در مورد تبت

نویسنده : کسری مجیدی

تبت منطقه‌ای پر رمز و راز است که در گذشته کشوری مستقل بود؛ اما امروزه متعلق به کشور چین است. همراه کجارو باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این منطقه آشنا شوید.

کبک کانادا و فتح بازار گردشگری چین

نویسنده : حمید حسن‌زاده

اتحادیه گردشگری کانادا با برداشتن چندین گام استراتژیک و هوشمندانه به خوبی بازار گردشگری چین به کانادا را ارتقا بخشیده است.

حمل و نقل عمومی در هنگ کنگ

نویسنده : علی کماسی

هنگ کنگ بخشی از کشور چین است که به صورت مستقل اداره می‌شود. برای آشنایی با سیستم حمل و نقل این شهر با کجارو همراه باشید.

سوغات هنگ کنگ چیست؟

نویسنده : حمیده کریمی

هنگ کنگ، شهر آسمان‌خراش‌ها و مراکز خرید بزرگ است. در این مقاله با سوغات هنگ کنگ آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید