بهترین رستوران های عشق آباد، ترکمنستان

حمیده کریمی
حمیده کریمی چهار شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
بهترین رستوران های عشق آباد، ترکمنستان

عشق‌آباد، پایتخت ترکمنستان، رستوران‌های زیادی برای امتحان کردن بهترین غذاهای محلی و بین‌المللی دارد.

عشق‌‌آباد پایتخت کشور ترکمنستان است و در نزدیکی مرز این کشور با ایران قرار دارد و پایتخت سیاسی ترکمنستان محسوب می‌شود. این کشور غذاهای محلی بسیار خوشمزه‌ای دارد و رستوران های عشق آباد بهترین مکان برای چشیدن طعم ناب این غذاها هستند.

عشق‌آباد ترکمنستان، علاوه بر آثار تاریخی و فرهنگ متفاوتش، جاذبه‌های دیگری هم برای گردشگران دارد.

در عشق‌آباد، رستوران‌ های زیادی وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید غذاهای محلی و غذاهای بین‌المللی را امتحان کنید.

در ادامه تعدادی از بهترین رستوران‌های شهر را معرفی می‌کنیم که معمولا مشتریان زیادی در بین اهالی شهر و گردشگران دارند و کیفیت غذای آن‌ها قابل‌قبول است و با خیال راحت می‌توانید در آن‌ها غذا بخورید.

رستوران Çeşme

رستوران Çeşme دکوراسیونی زیبا دارد و در یک منطقه‌ی کم‌رفت‌و‌آمد قرار گرفته است، ولی مشتریان زیادی دارد. بهترین کباب‌های شهر را می‌توانید در این رستوران نوش جان کنید. منویی در این رستوران وجود ندارد بنابراین شاید غذا خوردن در اینجا برای کسانی که به زبان روسی آشنایی ندارند، کار سختی باشد. ولی گذشتن از کباب‌های این رستوران همراه با بهترین سس‌ها و سالادها، کار سختی است. کارکنان رستوران، چند غذا به شما پیشنهاد می‌کنند و شما می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

رستوران Sim Sim

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Sim Sim بیش از یک دهه سابقه‌ی فعالیت دارد و یکی از رستوران‌های محبوب شهر است. شاید دکوراسیون این رستوران توجه‌تان را جلب نکند، ولی خدمات و غذاهای رستوران بسیار عالی و باکیفیت است. در این رستوران می‌توانید غذاهای بین‌المللی را امتحان کنید. البته تمرکز اصلی این رستوران بر ارائه‌ی غذاهای ایتالیایی است. قیمت غذاها بالا است، ولی نسبت به کیفیت و تنوع آن‌ها، مناسب است. این رستوران را خودتان به‌تنهایی نمی‌توانید پیدا کنید، چون تابلو ندارد و بالای یک سوپرمارکت قرار گرفته است. از راننده تاکسی‌ها بخواهید تا شما را جلوی رستوران پیاده کنند. اکثر راننده‌ها این رستوران را می‌شناسند.

رستوران Köpetdag

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Köpetdag در یک باغ زیبا و جذاب قرار دارد و از این بابت بسیار قابل‌توجه است. کابین‌هایی دارد که در آن‌ها می‌توانید در محیطی دنج‌تر و خصوصی‌تر غذا بخورید. تعدادی از میزهای رستوران در فضای باز و زیر سایه‌ی درختان قرار دارند. این رستوران یکی از شیک‌ترین رستوران‌های عشق‌آباد است. منوی رستوران بسیار متنوع است و در آن غذاهایی از سراسر دنیا دیده می‌شود. البته تعدادی غذای محلی هم در بین غذاها وجود دارد.

رستوران Seafood Ayna

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Seafood Ayna دکوراسیونی به سبک قدیمی دارد. رستورانی لوکس و جذاب که جزو بهترین رستوران‌های شهر است و جزو معدود رستوران‌ها در عشق‌آباد که در آن می‌توانید بهترین و تازه‌ترین غذاهای دریایی را نوش جان کنید. به غیر از منوی غذای دریایی، یک منوی سوشی هم دارد. تنوع غذاهای دریایی آن بسیار قابل‌توجه است و هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند.

رستوران Euphoria

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Euphoria از نظر طراحی و دکوراسیون یکی از شیک‌ترین رستوران‌های شهر است. این رستوران در یک خیابان خلوت قرار گرفته است و غذاهایی بسیار لذیذ دارد. کارکنان رستوران بسیار خوش‌رو و مجرب هستند. منوی رستوران بسیار متنوع و مفصل است. از سالادهای لذیذ و بهترین سوپ‌ها گرفته تا غذاهای اصلی در منوی رستوران پیدا می‌شود که همگی با بهترین و باکیفیت‌ترین مواد غذایی اولیه تهیه می‌شوند.

رستوران Erzurum

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Erzurum یک رستوران ترکی است که محیطی بسیار دوستانه دارد. در آن انواع غذاهای ترکی از جمله پیده و کباب‌های لذیذ سرو می‌شود. سرویس‌دهی در این رستوران بسیار سریع و دقیق است. به خاطر تنورهای مخصوصی که دارد، در ماه‌های تابستانی بسیار گرم است. البته چند میز و صندلی هم در فضای باز دارد.

رستوران Pizza Haus

رستوران Pizza Haus محیطی دنج و گرم دارد و بهترین جا برای خوردن پیتزا در شهر عشق‌آباد است. البته غیر از انواع پیتزا، یک منوی متنوع از انواع غذاهای دیگر هم در رستوران عرضه می‌شود. این رستوران به سراسر شهر سرویس رایگان دارد و برای وعده‌ی صبحانه نیز آماده‌ی پذیرایی از مهمانان است.

رستوران Hotel Ýyldyz Panoramic

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Hotel Ýyldyz Panoramic از نظر چشم‌انداز، یکی از بهترین رستوران‌های شهر است. این رستوران در طبقه‌ی ۱۸ یک هتل واقع شده است و به همین دلیل چشم‌اندازهای بی‌نظیری از شهر را می‌توانید از این رستوران مشاهده کنید. کیفیت غذاها نیز بسیار قابل‌توجه است. کارت اعتباری هم در این رستوران پذیرفته می‌شود.

رستوران Altyn Jam

رستوران Altyn Jam انتخاب خوبی در عشق‌آباد برای خوردن یک وعده غذای عالی در محیطی دوست‌داشتنی است. کارکنان مجرب و خوش‌رویی دارد و البته به خاطر کیفیت بالا، مشتریان زیادی دارد و همیشه شلوغ است.

رستوران Merdem

بهترین رستوران های عشق آباد

رستوران Merdem رستورانی عالی برای خوردن بهترین غذاها در عشق‌آباد است. محیط غذاخوری خصوصی دارد و تعدادی از میزها و صندلی‌ها در فضای باز قرار دارند. منوی رستوران شامل غذاهای حلال و ترکی است. برای وعده‌های ناهار و شام و صبحانه می‌توانید به این رستوران سر بزنید. رستوران، فضایی دنج و دوست‌داشتنی دارد و غذاهای آن باکیفیت است. منو و دکوراسیون آن به سبک ترکی است، البته انواع غذاهای بین‌المللی هم در آن پیدا می‌شود. سرویس‌دهی در رستوران بسیار سریع و عالی است. قیمت غذاها بسیار معقول و منطقی است و نسبت به کیفیت غذاها، مناسب است.

رستوران Asuda Nusay

رستوران Asuda Nusay فضایی گرم و راحت و کارکنانی مجرب و خوش‌برخورد دارد. انواع پیش‌غذا و سالاد و غذای اصلی در منوی مفصل رستوران وجود دارد. تعدادی دسر هم در منو در نظر گرفته شده است که حتما باید امتحان کنید.

 

مطالب مرتبط:

منبع thingstodopost

دیدگاه