بهترین هتل های ارزان مشهد؛ از هتل تهران تا هتل میلاد نور (قسمت دوم)

بهترین هتل های ارزان مشهد؛ از هتل تهران تا هتل میلاد نور (قسمت دوم)

زهره زرشکیان
| چهار شنبه, ۲۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۴:۳۰

هتل تهران، هتل رضا، هتل آسایش، هتل توکل، هتل فیروزه، هتل جهانگردی و هتل میلاد نور از بهترین هتل‌های ارزان در مشهد هستند که کجارو در ادامه آنها را معرفی می‌کند.

قطعا انتخاب مکان اقامتی شما در هر سفری بسیار با اهمیت است. با توجه به شهری که به آن سفر می‌کنید، به دنبال اقامتگاهی هستید که علاوه بر نزدیکی به مکان‌های مورد نظرتان، خدمات خوبی را در کنار قیمت‌های مقرون به صرفه به شما ارائه دهد.

در سفر به مشهد، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هتل‌های مشهد برای اقامت مسافران، نزدیک بودن به حرم امام رضا علیه‌السلام است. هتل‌های ارزان مشهد را در ادامه به شما معرفی کرده‌ایم تا از فهرست بهترین‌ها، هر کدام را که مناسب بودجه و شرایط شما است، انتخاب کنید. در ادامه همراه کجارو باشید.

هتل تهران مشهد

هتل تهران مشهد

هتل تهران یک هتل ۳ ستاره قدیمی در شهر مشهد است که از سال ۱۳۵۲ فعالیت می‌کند. این هتل محوطه‌ی زیبا و فضای سبز دلبازی دارد که با باغچه‌های گل‌کاری شده و آب نماهای زیبا تزئین شده است.

این هتل یک رستوران هم دارد که در فضای سبز و زیبایی قرار گرفته است.

فاصله هتل تهران تا حرم امام رضا (ع) حدود بیست دقیقه است و از این هتل می‌توانید به راحتی به دیدنی‌های مشهد دسترسی داشته باشید.

 • آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، نبش امام رضا ۸
 • این هتل ۳ ستاره و دارای ۱۷۸ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، چایخانه سنتی، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، ماهواره، اعلام حریق، کافی نت، خود پرداز، فضای سبز، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، تماشای جمعی تلویزیون در لابی، روزنامه، سرویس اتاق، رستوران: ۲۰۰، پارکینگ: ۷۰، اینترنت در لابی: دارد، اینترنت در اتاق: دارد

هتل رضا مشهد

هتل رضا مشهد

هتل رضا یک هتل قدیمی در خیابان طبرسی مشهد است که از سال ۱۳۵۷ فعالیت می‌کند. هتل رضا ۳ ستاره است و هفت طبقه، ۶۶ اتاق با ۲۰۰ تخت دارد.

این هتل به فاصله ۵۰۰ متر از حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد.

 • آدرس: مشهد، حدفاصل میدان طبرسی و چهارراه مقدم، نبش طبرسی ۱۴
 • این هتل ۳ ستاره و دارای ۶۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، اعلام حریق، کافی نت، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، تماشای جمعی تلویزیون در لابی، روزنامه، سرویس اتاق، رستوران: ظرفیت ۱۲۰ نفر، پارکینگ: ظرفیت ۵۰ ماشین، اینترنت در لابی: بدون پرداخت هزینه و رایگان، اینترنت در اتاق: بدون پرداخت هزینه و رایگان

هتل آسایش (بارانا) مشهد

هتل آسایش (بارانا) مشهد

هتل آسایش یک هتل ۲ ستاره در مشهد است که اتاق‌های آن مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، یخچال، فضای نشیمن و حمام هستند.

بیشتر بخوانید:

فاصله هتل آسایش تا حرم حضرت امام رضا (ع) ۹۰۰ متر،‌تا بازار رضا ۲/۴ کیلومتر، تا پارک کوهسنگی ۷/۴ کیلومتر، تا مرکز خرید الماس شرق ۸/۷ کیلومتر، تا ایستگاه راه آهن مشهد ۲ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ۱۰/۵ کیلومتر است.

 • آدرس: خیابان طبرسی - خیابان نوغان - نوغان ۸
 • این هتل ۲ ستاره است.
 • امکانات هتل‌: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، اعلام حریق، فضای سبز، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، سرویس اتاق، رستوران: دارد، پارکینگ: دارد، اینترنت در لابی: دارد، اینترنت در اتاق: ندارد

هتل توکل مشهد

هتل توکل مشهد

هتل توکل یک هتل دو ستاره در مشهد است که سال ۱۳۹۱ در این شهر افتتاح شده و در سال ۹۴ هم بازسازی شده است. این هتل در ۵ طبقه و ۴۵ اتاق ساخته شده است.

این هتل امکاناتی مانند اینترنت، صندوق امانات،‌ رستوران ایرانی، لاندری و پرسنل مجربی دارد.

هتل توکل تا سد طرق ۳۶ دقیقه با ماشین، تا پارک باباقدرت ۹ دقیقه با ماشین، تا آرامگاه خواجه مراد ۲۱ دقیقه با ماشین و تا فرودگاه بین‌المللی مشهد، ۱۴ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

 • آدرس: مشهد، امام رضا (ع) ۳۲، نبش چهارراه اول
 • این هتل ۲ ستاره و دارای ۴۵ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، اعلام حریق، سرویس اتاق، رستوران: ۱۰۰ نفر، پارکینگ: دارد، اینترنت در لابی: هزینه استفاده باید پرداخت شود، اینترنت در اتاق: هزینه استفاده باید پرداخت شود

هتل فیروزه توس مشهد

هتل فیروزه توس مشهد

هتل فیروزه توس، هتلی یک ستاره در مشهد است که اتاق‌هایی مجهز به تهویه مطبوع،‌تلویزیون، یخچال، مبلمان و حمام دارد. همچنین خدماتی جون لابی، آسانسور، خشکشویی و پذیرش ۲۴ ساعته در این هتل ارائه می‌شود.

هتل فیروزه توس، رستوران و کافی شاپ هم دارد.

این هتل تا حرم مطهر امام رضا (ع) ۷۰۰ متر، تا پارک کوهسنگی ۱۰ کیلومتر،‌ تا ایستگاه راه آهن ۳/۶ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، ۹ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: خیابان نواب صفوی، جنب پاساژ عدالت
 • این هتل ۱ ستاره است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، چایخانه سنتی، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، سالن کنفرانس، تاکسی سرویس، لاندری، ماهواره، خدمات پزشکی، استخر، سونا و جکوزی، اعلام حریق، کافی نت، فروشگاه، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، پارک بازی کودکان، سرویس اتاق، رستوران: دارد، پارکینگ: دارد، اینترنت در لابی: دارد، اینترنت در اتاق: دارد

هتل جهانگردی مشهد

هتل جهانگردی مشهد

هتل جهانگردی از هتل‌های ۳ ستاره مشهد است. این هتل امکاناتی چون لابی، آسانسور، سالن کنفرانس، کافی شاپ، رستوران و خشکشویی دارد.

این هتل تا پایانه مسافربری مشهد ۷ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه مشهد ۸ دقیقه با ماشین، تا حرم امام رضا (ع) ۱۲ دقیقه با ماشین، تا ایستگاه راه آهن مشهد ۱۴ دقیقه با ماشین و تا مرکز خرید الماس شرق مشهد ۲۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

 • آدرس: مشهد - بلوار جمهوری اسلامی - خیابان پروین اعتصامی ۲۶
 • این هتل ۳ ستاره است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، نمازخانه، سالن کنفرانس، تاکسی سرویس، لاندری، اینترنت، رستوران: دارد، پارکینگ: دارد، اینترنت در لابی: دارد، اینترنت در اتاق: ندارد

هتل آپارتمان میلاد نور مشهد

هتل میلاد نور

هتل آپارتمان میلاد نور یک هتل ۲ ستاره است که در جنت غربی قرار دارد. این هتل سال ۱۳۸۲ افتتاح شده و آخرین بازسازی آن هم در سال ۹۳ انجام شده است.

هتل میلاد نور تا مجتمع الماس شرق ۲۱ دقیقه با خودرو، تا برج تجاری آلتون ۵ دقیقه پیاده، تا پارک کوهسنگی ۱۵ دقیقه با ماشین و تا حرم امام رضا ۱۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

 • آدرس: مشهد، خیابان چمران، چمران ۵/۱ ، مقابل بانک صادرات
 • این هتل ۲ ستاره و دارای ۲۷ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، ماهواره، اعلام حریق، سرویس اتاق، رستوران: دارد، پارکینگ: ۲۰ ماشین، اینترنت در لابی: هزینه استفاده باید پرداخت شود، اینترنت در اتاق: هزینه استفاده باید پرداخت شود

دیدگاه  

  تبلیغات