نیکلاس روملت، خالق پرتره‌هایی حماسی

نیکلاس روملت، خالق پرتره‌هایی حماسی

مریم اصلانی
| یکشنبه, ۱۴ تیر ۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

عکاسی از جمله رشته‌های هنری پر طرفدار است. در واقع این روزها به لطف تکنولوژی، هر کدام از ما به یک عکاس تبدیل شده‌ایم. اما دنیای عکاسان حرفه‌ای، لطف و صفای دیگری دارد. آنها دنیا را از زاویه‌ای دیگر نگریسته و مفاهیم را جامه‌ای نو می‌پوشانند. 

نیکلاس روملت (Nicholas Roemmelt)، عکاسی خوش ذوق و خستگی ناپذیر از کشور اتریش است که عمدتاً مناظر و چشم اندازهای حیات وحش را به تصویر می‌کشد. او اغلب کوله پشتی و دوربین خود را برداشته و در جستجوی سوژه‌های خاص، به اعماق طبیعت و سرزمین‌های بکر و رام نشده سفر می‌کند.

عکاسی

اگرچه این عکاس بیشتر مواقع، چشم‌اندازی گسترده از محیط پیرامون خود را در قالب تصاویری به یادماندنی جادوانه کرده، اما گاهی نیز، خود به درون قاب تصویر پا گذاشته و خالق پرتره‌های حماسی بی‌نظیری می‌شود. ماحصل این ابتکار، خلق تصاویری جالب از عکاس با پس زمینه‌ای از آسمان ستاره باران یا مناظر بکر و زیبا است که حسی متفاوت و خاص را به بیننده انتقال می‌دهند.

 تصاویری زیبا که بد نیست شما هم همراه ما به تماشای آنها نشسته و از آن لذت ببرید. تصاویری که بی‌شک بعد از تماشای آنها، تا مدت‌ها ذهن‌تان را به خود مشغول خواهند کرد.امیدوارم، از این گشت و گذار در دنیای تصویر شده توسط این عکاس خوش ذوق اتریشی، لذت برده باشید. 

منبع petapixel
برچسب‌ها منظره طبیعت عکاسی

دیدگاه  

    تبلیغات