مقالات مرتبط با بوستون

سفر جاده ای پاییزی، تجربه ای رنگارنگ

نویسنده : سحر مردانه

پاییز، فصل زیبای برگ‌ریزان است که جاده‌ها نیز رنگی دیگر به خود می‌گیرند. تجربه‌ی سفر در جاده‌های رنگارنگ در این فصل را از دست ندهید.

اشعار پنهان روی پیاده روهای بوستون، هنر و تزئینات شهری

نویسنده : کاملیا کوثری

ترکیب هنر ادبیات و شهرسازی، یکی از شیوه‌های نوین برای آشتی دادن مردم با این هنر است. هنرمندان در شهر بوستون امریکا، ایده‌ای جدید را اجرا کرده‌اند که در این مقاله‌ی کجارو، خواهید دید.

محبوب ترین مقاصد گردشگری در تابستانی که گذشت

نویسنده : عاطفه کماسی

مسافرت بهترین ایده برای تغییر آب و هوا است. رفتن به جاهای دور یا نزدیک و آشنا شدن با فرهنگ‌ها، رسوم، طبیعت و خیلی چیزهای جدید دیگر بسیار لذت‌بخش است. در این مقاله با ۲۵ مقصد گردشگری محبوب در تابستانی که گذشت آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به بوستون؛ آمریکا

نویسنده : علی نظرپور

بوستون شهری تاریخی با بناهای مستعمراتی و قدیمی، تاریخی کهن و دارای یک ارتباط مستحکم با مؤسسان ایالات متحده است. مردم بوستون بسیار به شهرشان مباهات می‌کنند و در هر فرصتی که پیش بیاید، جاذبه‌ها و افتخارات آن را را به دیگران نشان می‌دهند‌. در ادامه با کجارو همراه باشید.

  • 4
  • چهار شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ، ۲۲:۱۵
  • سفر

سفر به یکی از قدیمی‌ ترین شهرهای آمریکا؛ بوستون

نویسنده : علی نظرپور

بوستون شهری تاریخی با بناهای مستعمراتی و قدیمی، تاریخی کهن و یک ارتباط مستحکم با مؤسسان ایالات متحده است. مردم بوستون بسیار به شهرشان افتخار می‌کنند و در هر فرصتی که پیدا کنند افتخارات این شهر را به دیگران نشان می‌دهند‌. در ادامه با کجارو همراه باشید تا بیشتر با این شهر آشنا شویم.