آغاز پروازهای هواپیمایی سلام ایر به فرودگاه امام

سعیده خلیلی‌صفا
دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
آغاز پروازهای هواپیمایی سلام ایر به فرودگاه امام

سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آغاز پروازهای ایرلاین سلام ایر به این فرودگاه خبر داد.

حسن خوشخو، سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاهی شهر فرودگاهی امام، از آغاز پروازهای هواپیمایی سلام ایر (SalamAir) عمان به این فرودگاه خبر داد و گفت:

در حال حاضر، پروازهای این ایرلاین به فرودگاه امام خمینی (ره) سه روز در هفته انجام می‌شود؛ اما طبق برنامه‌ریزی قرار است تا در آینده این پروازها به صورت روزانه انجام شوند.

خوشخو با اشاره به اینکه این پرواز با هواپیمای Airbus A320 neo انجام می‌شود، گفت:

این پرواز می‌تواند سرآغازی برای گسترش روابط با کشور دوست و برادر عمان باشد.

گفتنی است سلام ایر پیش از این پروازهایی به مقصد شیراز برقرار کرده بود و در آینده برای برقراری پرواز به مقصد مشهد برنامه‌ریزی کرده است.

سلام ایر یکی از ایرلاین‌‌های عمان است که قطب اصلی آن در فرودگاه بین‌المللی مسقط قرار دارد. این ایرلاین در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد و اولین پروازش را ژانویه ۲۰۱۷ انجام داد. سلام ایر در حال حاضر سه هواپیمای ایرباس A320 دارد و پروازهای ارزان‌قیمت را در مسیرهای کوتاه ارائه می‌دهد. 

برای خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی، همیشه می‌توانید از طریق موتور جستجوی پرواز کجارو، بلیط ارزان هواپیما به مقصد مورد نظر خود را یافته و از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.

دیدگاه