تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN در چیانگ مای

زلیخا رحمانیان
چهار شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN در چیانگ مای

تایلند برای میزبانی انجمن گردشگری ASEAN 2018 در چیانگ‌مای آماده می‌شود.

مقاله مرتبط:

تایلند برای ششمین باراست که میزبانی انجمن گردشگری آسه‌آن (ATF) را برعهده دارد، اما برای اولین بار است که به چیانگ مای برای تبلیغ مقصد ثانویه خود نقل مکان کرده است.

تایلند در تاریخ ۲۲ تا ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸، در نمایشگاه و کنوانسیون چیانگ مای (CMECC)، میزبان ۳۷امین انجمن گردشگری آ سه آن (ATF 2018) است.

اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا بیشتر با نام اختصاری آسه‌آن شناخته می‌شود.

این رویداد، بزرگ‌ترین رویداد گردشگری منطقه آ سه آن است. این انجمن سالانه در میان ۱۰ کشور آ سه آن برگزار می‌شود. تایلند میزبان این رویداد برای ششمین بار است، اما برای اولین باراست که آن را به چیانگ‌مای می‌آورد و هدف آن تبلیغ سیاست‌های مقصد دوم گردشگری خود چیانگ‌مای، ایجاد شغل‌های بیشتری در مناطق روستایی، توزیع بهتر درآمد گردشگری و برجسته کردن ارتباطات تایلند با کشورهای غربی منطقه مکونگ بزرگ است.

آقای یوتاساک، مدیر اداره گردشگری تایلند گفت:

امسال ما افتخار می‌کنیم که برگزارکننده انجمن گردشگری آ سه آن هستیم. ما خوشحال هستیم که به‌صورت قدرتمند با مجموعه‌ای از محصولات تایلندی در کمپین Visit [email protected] شرکت می‌کنیم.

ATF تنها فرصت سالانه برای بخش‌های عمومی و خصوصی صنعت گردشگری و همچنین گردشگری آ سه آن است تا با هم به بحث و گفتگو در مورد مسائل و روند صنعت گردشگری آسه آن بپردازند.

رویدادهای این یک هفته شامل؛ جلسات وزرای گردشگری آ سه آن و سازمان‌های گردشگری آن‌ها، گروهای بخش خصوصی که ارائه‌دهنده هتل‌های آ سه آن، رستوران‌ها، آژانس‌های مسافرتی، اپراتورهای تور و شرکت‌های هواپیمایی است. ملاقات دو جانبه ای نیز با شرکایی مانند روسیه، چین، ژاپن، هند و کره جنوبی برگزار می‌کنند. امسال برای اولین بار یک جلسه با وزرای چین نیز برگزار خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط:

    منبع traveldailynews
    برچسب‌ها توریسم

    دیدگاه