مقالات مرتبط با روسیه

با تور مجازی به سرزمین‌های یخی دنیا سفر کنید

نویسنده : علی گودرزی

سرزمین‌های برفی همیشه بخش‌هایی شگرف از زیبایی‌های طبیعت را شکل داده‌اند. در این مقاله و در قاب تور مجازی، به سرزمین‌های سراسر سفید، یخی و برفی دنیا سفر می‌کنیم.

تور مجازی پتروپاولوفسک - کامچاتسکی؛ مرکز فرهنگی کامچاتکا

نویسنده : علی گودرزی

پتروپاولوفسک-کامچاتسکی مرکز صنعتی/فرهنگی شهر کامچاتکا با دیدنی‌های بسیار است؛ در این مطلب و از قاب یک تور مجازی، به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی سفر خواهیم کرد.

تور مجازی سرزمین پوتورانا؛ فلاتی منجمد در روسیه

نویسنده : علی گودرزی

فلات پوتورانا سرزمینی سراسر زیبایی و مملو از کوه‌های سربه‌فلک کشیده است. سرزمینی منجمد شده که در این مطلب از طریق تور مجازی به آن سفر می‌کنیم.

بهترین موزه های سن پترزبورگ را بشناسید

نویسنده : حمیده کریمی

سن پترزبورگ یکی از دیدنی‌ترین شهرهای دنیا است. این شهر زیبا، موزه‌های فراوانی دارد که به موضوعات متعددی اختصاص یافته‌اند. در ادامه با بهترین موزه‌های سن پترزبورگ آشنا می‌شوید.

سوغات روسیه چیست؟

نویسنده : عماد جعفری

در این مطلب با مهم‌ترین سوغات شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ همچون عروسک ماتروشکا، کهربای روسی و ظروف خلخوم آشنا می‌شویم و برخی از مراکز خرید سوغات را در این شهرها معرفی می‌کنیم.

زیباترین ایستگاه های متروی سن پترزبورگ را بشناسید

نویسنده : مینا رهبری

ایستگاه‌های متروی سن پترزبورگ خود به‌تنهایی یک جاذبه گردشگری محسوب می‌شود و می‌توانید با استفاده از این سیستم حمل و نقل عمومی به ارزانی تردد کنید و به تماشای زیبایی‌های این ایستگاه‌ها بنشینید.

برجسته ترین آثار هنری موزه آرمیتاژ؛ از داوینچی تا ونگوگ

نویسنده : عاطفه کماسی

موزه آرمیتاژ یا ارمیتاژ یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین موزه‌های دنیا و شامل نقاشی‌ها و وسایل بسیار قدیمی است. از ساعت طاووس یا تابوت‌دان الکساندر نوسکی چیزی شنیده‌اید؟

صفحه ۱ از ۷۵