گران نشدن سفرهای نوروزی به کیش

گران نشدن سفرهای نوروزی به کیش

تیم  کجارو
| پنجشنبه, ۲۷ اسفند ۹۴ ساعت ۲۰:۴۵

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش با پیش‌بینی ورود ۳۰۰ هزار مسافر نوروزی به این جزیره، اطمینان داد که سفر به کیش در نوروز گران نشود.

«محمد محب‌خدایی» معاون گردشگری منطقه آزاد کیش، مقایسه قیمت سفر به این جزیره با هزینه مسافرت به کشورهایی چون ترکیه را اشتباه محض دانست و گفت:

این مقایسه در شرایطی صورت می‌گیرد که اوایل فروردین هوای ترکیه سرد است و اوج سفر به این کشور نیست، برای همین قیمت‌های آن قابل رقابت با نرخ سفر به کیش که در پیک سفر به سر می‌برد، شده است.

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش سپس با اشاره به کنترل قیمت‌ها در مسیرهای هوایی برای جلوگیری از گرانی، بیان کرد که ‌قرار شده است قیمت مراکز اقامتی جزیره در نوروز نیز افزایش نیابد تا هزینه تمام‌شده سفر کنترل شود.

وی همچنین بر پیگیری‌ و رسیدگی جدی شکایت‌های مربوط به گران‌فروشی در بخش سفر و اقامت، تاکید کرد و افزود:

مسافران در صورت مواجهه با گران‌فروشی‌ها می‌توانند از طریق سامانه‌ی اینترنتی «سِناک» به صورت آنلاین اطلاع دهند تا سریعا پیگیری شود.

«خدایی» درباره‌ی سامان‌دهی مسیرهای دریایی با توجه به ازدحام و معطلی‌های طولانی‌‌مدتی که هر سال در اسکله‌های منتهی به جزیره‌ کیش پیش می‌آید، گفت که هماهنگی‌ها و تمهیدات لازم انجام شده است و فکر نمی‌کنم نوروز پیش‌رو مشکلی از بابت ازدحام جمعیت در بنادر داشته باشیم.

منبع ایسنا

دیدگاه  

    تبلیغات