درب هایی به سوی ماجراجویی در جهان

بهاره غنچه
بهاره غنچه یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
درب هایی به سوی ماجراجویی در جهان

درب‌هایی در جهان هستند که روح متفاوتی دارند و شما را به ماجراجویی دعوت می‌کنند. با کجارو همراه باشید تا نگاهی به این درب‌های شگفت‌انگیز در جهان داشته باشیم.

درب بیرونی خانه شما در حقیقت پنجره ای است از نمای داخلی آن. یکی از اولین قسمت‌های هر خانه‌ای که به چشم رهگذران می‌آید، درب ورودی آن است. این درب‌ها می‌توانند با کمی خلاقیت به یکی از جاذبه‌های محلی گردشگری تبدیل شوند.

درب خانه

برخی از این درب‌ها بسیار چشم‌گیر و خیره‌کننده هستند. اگر می‌خواهید اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار دهید می‌توانید از چنین درب‌های ورودی متفاوتی بهره بگیرید.

درب خانه

در سرتاسر جهان در میان فرهنگ‌های متفاوت خانه‌هایی هستند با درب‌های متفاوت که برای مردم محلی و از جمله گردشگران بسیار خیره‌کننده و چشم‌نواز هستند.

درب خانه

این درب‌ها ماننده دروازه‌ای هستند به سوی جهانی از ماجراجویی، کسی چه می‌داند که پشت چنین درب‌های خوش آب و رنگی چه دنیایی وجود دارد.

درب خانه

گویی در ماورای این درب‌ها، ماجراجویی در کمین است و هر لحظه رهگذران را دعوت می‌کند تا تقه‌ای به درب بزنند و ماجراجویی خود را آغاز کنند.

درب خانه

این درب‌ها در جهان از فرهنگ‌ها و نمادهای مختلفی الهام گرفته شده‌اند و هرکدام داستان متفاوتی برای روایت دارند.

درب خانه

با دیدن این درب‌ها می توان به شخصیت صاحب خانه نیز پی‌برد و روح هنر و خلاقیت را احساس کرد.

درب خانه

این درب‌های خیره‌کننده برای عکس گرفتن، چند صباحی ایستادن و لذت بردن از منظره یا الهام گرفتن برای تغییر سبک زندگی مناسب خواهند بود.

درب خانه

با گشودن این درب‌ها ماجراجویی خود را در سفر آغاز کنید.

درب خانه

کیوتو، دوبلین و پورتوریکو از معدود مکان‌هایی در جهان هستند که امکان ندارد در خیابان‌های آن قدم بزنید و این درب‌های ماجراجویانه را نبینید.

درب خانه

مطالب مرتبط:

دیدگاه