چهارشنبه بارانی برای تهران

تیم  کجارو
تیم کجارو سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
چهارشنبه بارانی برای تهران

روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت آسمان تهران بارانی می‌شودمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب و غرب کشور نیز خبر داد.

«احد وظیفه» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:

در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت، در بخش‌هایی از شمال غرب در ساعات بعدازظهر و اوایل شب بارش پراکنده باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، همچنین در این روز برای جنوب غرب و پاره‌ای از مناطق غرب کشور باد و گردوخاک رخ خواهد داد که موجب کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود که روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت با ورود سامانه بارشی به کشور برای شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، همچنین در این روز برای برخی از نقاط مرکز، شمال شرق، شرق و جنوب شرق نیز در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

به گفته‌ی وظیفه، آسمان تهران در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت، کمی ابری، همراه با وزش باد، در بعضی ساعات وزش باد شدید و در روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت، کمی ابری، در بعدازظهر نیمه‌ابری، همراه با بارش پراکنده و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۳۵ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

مطالب مرتبط:

منبع ایسنا

دیدگاه