بهترین مرکز ایمپلنت معتبر در تهران

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات شنبه، ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۰
بهترین مرکز ایمپلنت معتبر در تهران

مراکز ایمپلنت در تهران ارائه‌‌دهنده بهترین خدمات به بیماران هستند که خاطر بیمار از هر ناراحتی به دور خواهد بود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بسیاری از افراد با از دست دادن دندان‌های خود ناراحت شده و حتی اعتماد به نفس خود را نیز از دست می‌دهند؛ اما جای هیچ نگرانی نیست؛ زیرا می‌توانند با مراجعه به مراکز ایمپلنت در تهران نسبت به کاشت ایمپلنت اقدام کنند؛ با این حال درمان ایمپلنت یکی از درمان های پرهزینه و حساسیت بالا است؛ اما در برخی موارد بسیار ضروری است. مراکز ایمپلنت، دارای تکنسین دندانپزشکانی است که در این زمینه تخصص کافی را دارند. این متخصصان با بررسی استخوان فک، سلامت لثه بیمار و شرایط دندان‌های مجاور نسبت به کاشت ایمپلنت اقدام می‌کنند.

به همین دلیل پیشنهاد ما انتخاب مراکز ایمپلنت در تهران برای کاشت ایمپلنت دندان است. برای شروع این پروسه درمانی کافی است، برای مشاوره به مراکز ایمپلنت مراجعه کنید. متخصصان در جلسه مشاوره اقدام به طراحی برنامه درمانی سفارشی برای شما با توجه به شرایطتان خواهند کرد. به این ترتیب هزینه و قیمت به‌طور دقیق مشخص خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به مراکز ایمپلنت در تهران از دندانپزشکان و جراحان حاذق و جدیدترین امکانات روز دنیا بهره‌مند شوید. این مراکز ایمپلنت یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی است و علاوه بر آن جایی مناسب برای درمان شما است و آسودگی خاطر شما را تأمین خواهد کرد.

مرکز ایمپلنت روشا در تهران

مرکز ایمپلنت تخصصی روشا یک کلینیک تخصصی برای ایمپلنت دندان است که در این کلینیک امکان انجام تمامی انواع ایمپلنت روز دنیا اعم از فوری، دیجیتال، به روش پانچ و...... وجود دارد. همچنین این کلینیک امکان انتخاب برند های بالایی دارد و حتی می‌توانید ایمپلنت خود را بهترین برند های ایمپلنت دنیا انتخاب کنید. اگر قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید و می‌خواهید هزینه آن را به‌صورت اقساط بلند مدت بدون سود پرداخت کنید، می‌توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

بهترین مراکز در تهران

بیشتر بخوانید:

توجه به سلامت دهان و دندان‌ ها مسئله‌ای بسیار مهم است. اگر فردی با یک بیماری یا ناهنجاری در آن ناحیه مواجه شود، کل سیستم و ارگان های بدن او را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد. بنابراین انجام پروسه درمانی ایمپلنت دندان را به تاخیر نیندازید. زیرا فرد با از دست دادن یک یا چند دندان زیبایی چندانی نخواهد داشت و انجام عمل بلع و جویدن به‌درستی  انجام نخواهد شد که ممکن است بیماری‌های گوارشی را در پی داشته باشد.

ایمپلنت در تهران

در مراکز ایمپلنت طی فرایند ایمپلنت، یک جسم خارجی را درون دهان جای می ‌دهند. تمامی اجزا ایمپلنت از بهترین و مطمئن ترین جنس و متریال ساخته شده‌اند تا از بروز بیماری‌ها جلوگیری شود و مشکلی برای فرد ایجاد نشود.

 به همین دلیل انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در تهران دارای اهمیت است. همچنین مرکز انتخاب شده بایستی یک محیط کاملا بهداشتی و تخصصی باشد. بهترین مراکز ایمپلنت در تهران مراکزی هستند که بهترین عملکرد را در حیطه فرایند ایمپلنت دندان دارند. این مراکز با بهره‌گیری از بهترین نوع و جنس ایمپلنت‌ها همچون ایمپلنت برزیلی، کره ای، سوئیسی و بهترین متخصصان ایمپلنت دندان، این پروسه درمانی را به انجام می‌رسانند. همچنین قبل از دریافت خدمات می‌ توانید از جلسه مشاوره این مراکز بهره‌مند شوید. مطمئناً تصمیم گیری بعد از انجام مشاوره برای شما بهتر و راحت‌تر خواهد بود. این مراکز از به روز ترین تجهیزات برای انجام پروسه درمانی استفاده می‌کنند. در نتیجه شاهد انجام  پروسه‌های درمانی با موفقیت بسیار بالا در این مراکز هستیم.

بیشتر بخوانید:

مراکز ایمپلنت در تهران در انجام درمان، اصول علمی تخصصی را با تکیه بر تجربه کافی رعایت می‌کنند. بیماران با مراجعه به این مراکز از بهترین مشاوره مراحل درمان ایمپلنت، نحوه پرداخت هزینه ایمپلنت، انواع ایمپلنت دندانی و مراقبت های بعد از درمان ایمپلنت بهره‌مند خواهند شد. این مراکز به‌دلیل استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت  و برخورداری از محیطی کاملا بهداشتی و استریل به‌عنوان بهترین مراکز ایمپلنت در تهران شناخته می‌ شوند. همچنین این مراکز ایمپلنت به‌دلیل بهره‌مندی از پرسنل حرفه ای، آموزش دیده و مجرب در کادر درمان خود، تجهیزات جراحی با استانداردهای بین‌المللی و امکانات حرفه ای مناسب با تکنولوژی روز دنیا به‌راحتی قابل شناسایی هستند.

ایمپلنت دندان چیست؟

امروزه بهترین درمان استاندارد برای پر کردن جای خالی دندان ‌ها ایمپلنت است. ایمپلنت کامل را می‌توان جایگزینی برای دندان مصنوعی دانست. ایمپلنت دندان به‌شکل یک میله کوچک است. در طی فرایند کاشت ایمپلنت، متخصص این میله را در داخل استخوان فک قرار داده تا به استخوان اطراف جوش بخورد و برای نگه داشتن تاج مصنوعی دندان آماده شود. فرایند جوش خوردن استخوان به ایمپلنت به‌عنوان یکپارچگی استخوان شناخته می‌شود. بنابراین کارکرد پایه ایمپلنت به‌عنوان ریشه دندان و کارکرد روکش دندان به‌عنوان تاج دندان است. ایمپلنت به‌راحتی در داخل استخوان فک ثابت می ماند و نیازی به تکیه دندان های اطراف نیست.

ایمپلنت در تهران

جنس مواد ایمپلنت دندان، تیتانیوم خالص است که به‌دلیل سازگاری با بدن انسان مشکلی ایجاد نخواهد کرد. اگر از ایمپلنت دندان پس از قرار گرفتن در فک به‌طور صحیح نگهداری شود، ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت. اما با وجود پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه مراقبت از دندان شاهد بوده‌ایم. هنوز هم میلیون‌ها ایرانی از دندان درد به‌علت پوسیدگی دندان، بیماری پریودنتال یا آسیب رنج می‌برند. این بیماران بهتر است برای شناسایی بهترین مراکز ایمپلنت به‌صورت حضوری برای مشاوره مستقیم با دکتر دندانپزشک به مراکز ایمپلنت مراجعه کنند.

هزینه ایمپلنت دندان

در ابتدا پاسخ به این سوال که هزینه کاشت دندان چقدر است؟ پیچیده است. اما بعد از ویزیت دندانپزشک جواب آن را بیمار می‌داند. دندانپزشک با ارزیابی نیاز واقعی بیمار می‌ تواند پاسخ این سوال را دهد. برآورد هزینه حقیقی تنها با مراجعه به دندانپزشک امکان‌پذیر است. اما به‌طور کلی هزینه انواع ایمپلنت با توجه به کمپانی سازنده آن متفاوت خواهد بود.

 هزینه انجام این پروسه درمانی در مراکز ایمپلنت به عوامل مختلفی وابسته است که عبارت‌اند از:

  • کیفیت، مقدار و محل استخوان در محل قرارگیری ایمپلنت: اگر عرض و ارتفاع استخوان دچار تحلیل نشده باشد یا شکل و اندازه آن کافی باشد نیازی به پیوند استخوان نخواهد بود. اما در غیر این صورت نیازی به هزینه اضافی نیست و هزینه درمان افزایش نخواهد یافت.
  • تعداد دندان های جایگزین شده و نوع پروتز: برای جایگزینی دندان‌ها از مواردی همچون روکش، بریج ثابت، و پروتز متحرک مبتنی بر ایمپلنت استفاده می‌شود. پروتزها در دو نوع متحرک و ثابت وجود دارند. قیمت پروتزها با یکدیگر متفاوت است اما پروتز ثابت هزینه کمتری دارد.
  • نوع ایمپلنتی که مناسب خواهد بود: ایمپلنت‌های استاندارد دارای قطری بین ۳ تا ۶ میلی‌متر و طولی بین ۶ تا ۱۴ میلی‌متر است. همچنین انواعی از مینی ایمپلنت‌ها قطری حدود ٢ میلی‌متر دارند. از جمله موارد استفاده از این ایمپلنت‌ها می‌توان به جایگزینی دندان بسیار کوچک یا در ترکیب با یک گروه برای حمایت از پروتز متحرک اشاره کرد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه