زندگینامه سیدمحمدهادی طلوعی، کارآفرین برتر کشور در سال ۹۷

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات یکشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
زندگینامه سیدمحمدهادی طلوعی، کارآفرین برتر کشور در سال ۹۷

سیدمحمدهادی طلوعی، کارآفرین برتر کشور در سال ۹۷ است. در این مقاله بیشتر با وی آشنا شوید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سیدمحمدهادی طلوعی (زاده ۴ مرداد ۱۳۷۱ در تهران) کارآفرین، نویسنده، مشاور و مدیر اجرایی ایرانی در زمینه مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی است. وی دارای مدرک دکترای بازاریابی و مدیریت فروش است.

زندگینامه:

وی در خانواده‌ای متوسط در شهر تهران متولد شد. پدر او یکی از اساتید دانشگاه در رشته ادبیات بود و مادر ایشان خانه‌دار بوده که به گفته سیدمحمدهادی طلوعی عامل اصلی موفقیتش حمایت‌های بی‌نظیر عاطفی و روحی مادرش بوده است که در تمامی شرایطی که همه او را دانش‌آموزی کودن خطاب می‌کردند به او باور داده و سبب‌ساز رشدش شده است.

شاید روحیه قوی مادر در همین دوران در فرزندانش تاثیر گذاشت تا بعدها به افرادی مصمم و با اراده برای ایرانی آزاد و آباد تبدیل شوند.

پس از ابتلای پدر ایشان به سرطان کبد در سال ۷۶ وی و خانواده به اصفهان نقل مکان کرده و تا سال ۸۵ آنجا حضور داشتند و سیدمحمدهادی طلوعی از همان سنین کودکی نسبت به اشتغال اقدام کرد و حتی با دست فروشی مخارج خود و خانواده‌اش را تامین می‌نمود.

زندگی در اصفهان و شرایط بهتری که برای خانواده فراهم شد، باعث شکوفا شدن استعدادهای غریزی محمد شد و در زمینه تحصیلی موفقیت‌های شگفت‌انگیزی را کسب نمود. او بعد از تحصیلات دبیرستان با نمرات عالی، در دانشگاه به تحصیل شد.

محیط دانشگاه فرصتی برای بروز و ظهور استعدادهای درونی او شد و با مطالعات فراوانی که در زمینه‌های شغلی و کارآفرینی داشت، بستر مناسبی برای «آموزش» در او شکل گرفت.

همچنین در نتیجه تلاش و پشتکاری که به خرج داد و با تکیه به سه ویژگی مهم استقلال‌طلبی، ریسک پذیری و اعتماد به نفس، وارد همکاری با سازمان صدا و سیما شد.

در این فاصله تحصیلات خود را ادامه داد و موفق به دریافت DBA یا همان دکترای عالی بازاریابی و مدیریت فروش شد.

رپورتاژ

وی تاکنون توانسته است کتاب‌های زیادی را ترجمه و تالیف نماید که عبارتند از:

ترجمه:

  • گرگ وال استریت تالیف جردن بلفورت

تالیفات:

  • فروش و بازاریابی به سبک گرگ وال استریت
  • فروش املاک به روش گرگ وال استریت
  • جعبه سیاه بازاراهای مالی (۲ جلدی)
  • سود بیشتر، فروش بیشتر
  • راز صد میلیارد دلاری من
  • ۹۲ ایده پولساز راه اندازی کسب و کار

رپورتاژ

سیدمحمدهادی طلوعی در حال حاضر یکی از کارآفرینان و سخنوران برتر ایران است و بیش از ده‌ها جایزه و لوح تقدیر از مراکز علمی و پژوهشی کشور را دریافت نموده است. همچنین وی در سال ۹۷ به عنوان جوان‌ترین چهره ماندگار کشور در بخش کارآفرینی و مدیریت انتخاب و موفق به دریافت تندیس شد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه