اعلام قیمت ارزان ترین و گران ترین کاروان حج ۹۷

سیامک احدی
سیامک احدی شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
اعلام قیمت ارزان ترین و گران ترین کاروان حج ۹۷

روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای قیمت کاروان‌های حج سال آینده را اعلام کرد.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای در خصوص قیمت کاروان‌های حج سال آینده اعلام کرد:

پایین‌ترین قیمت کاروان‌های حج سال ۹۷، حدود ١٣ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت گران‌ترین کاروان حج سال آتی، حدود ١٨ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در این اطلاعیه آمده است که هزینه تمام شده برای سفر حج بالاتر از ارقام فوق بوده، اما در راستای تامین رفاه حجاج بیت‌الله الحرام با پیگیری سازمان حج و زیارت و مساعدت بانک ملی ایران، مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تحت عنوان مساعدت بانک به زائرانی که طی سال‌های گذشته در بانک ملی ثبت نام کرده بودند، از سرجمع هزینه‌های تمام شده کسر و قیمت کاروان‌های حج به رقم حداقل ۱۲ میلیون و ۱۰۰ و ۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

در اطلاعیه سازمان حج و زیارت اعلام شده است:

در هنگام ثبت نام علاوه بر مبلغ ثبت نام اولیه زائران در بانک، سود ودیعه حج ایشان نیز محاسبه و از کل هزینه کاروان کسر خواهد شد و زائران تنها هزینه ما به التفاوت را پرداخت خواهند کرد.

سازمان حج و زیارت همچنین اعلام کرد:

به منظور تامین رفاه زائران تمهیداتی اندیشیده شده تا هزینه سفر حج در دو مرحله از زائران دریافت شود که بخش اول هزینه‌ها مبلغ ده میلیون تومان خواهد بود که مبلغ ثبت نام اولیه زائران در بانک و همچنین سود سپرده حج از آن کسر خواهد شد و زائران در این مرحله تنها هزینه ما به التفاوت تا سقف ده میلیون تومان را پرداخت خواهند کرد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه