ایالت راجستان

شهرهای محبوب

برترین هتل های استان به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ایالت راجستان

خسارت های طوفان گرد و غبار به گردشگری ایالت های راجستان و اوتار پرادش هند

نویسنده : حمید گنجی

طوفان گرد و غبار قدرتمندی که به‌تازگی در ایالت‌های شمالی و غربی هندوستان آغاز شده، خسارت‌های زیادی را به صنعت گردشگری ایالت‌های راجستان و اوتار پرادش وارد آورده است.

  • 0
  • جمعه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ۱۹:۴۰
  • اخبار

۱۰ مقصد گردشگری مناسب برای گذراندن تعطیلات زمستانی

نویسنده : مریم اصلانی

با فرا رسیدن فصل سرما، سفر به نقاط گرمسیری بیش از پیش وسوسه‌کننده به نظر می‌رسد. در این وقت از سال مردم برای دوری چند روزه از آب و هوای سرد و دلگیر فصل زمستان، ترجیح می‌دهند رهسپار کشورهای گرمسیری شده و از حضور در سواحل درخشان و تماشای  زلال آبی دریا لذت ببرند. به همین مناسبت این بار در کجارو سفری به بهترین مقاصد گردشگری فصل زمستان خواهیم داشت.

تسخیر شدگان، چهره‌ی مرموز دنیای گردشگری

نویسنده : مریم اصلانی

همه‌ی ما در مورد حوادث اسرار آمیز چیزهایی شنیده‌ایم. داستان‌هایی که در قالب آثار سینمایی ژانر وحشت، بینندگان بسیاری را پای تلویزیون‌ها میخکوب کرده‌ است. شاید آشناترین نمونه‌ی سال‌های اخیر این ژانر، فیلم "احضار" (Conjuring) باشد. فیلمی تماشایی و ترسناک که با الهام از داستانی واقعی ساخته شده و از سوی علاقمندان این دنیای متفاوت، مورد توجه فراوانی قرار گرفت. اکنون ما نیز می‌خواهیم شما خوانندگان عزیز کجارو را به دنیایی متفاوت ببریم، دنیایی که در بستری از ترس و هیجان، بسیاری را شیفته‌ی خود کرده است.

اَمان‌باغ، استراحتگاهی لوکس در هند

نویسنده : مریم اصلانی

اَمان باغ (Amanbagh)، واحه‌ای سبز و چشم نواز است که در منطقه‌ی تاریخی و غنی راجستان در کشور ...

  • 0
  • پنجشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۴ ، ۲۲:۰۰
  • آسیا