کره شمالی

راهنمای سفر به

مقالات مرتبط با کره شمالی

۲۵ فعالیت عادی روزانه که در کره شمالی غیرقانونی است

نویسنده : رسول نوری

کره شمالی به‌عنوان یکی از منزوی‌ترین کشورهای جهان، قوانین اجتماعی سختگیرانه‌ای دارد. در این مطلب با تعدادی از کارهای به ظاهر عادی که نباید در این کشور انجام دهید، آشنا می‌شویم.

تفاوت دو کره؛ کره شمالی در مقابل کره جنوبی

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

امروزه بسیار سخت است که بپذیریم دو کشور کره جنوبی و کره شمالی زمانی یک کشور بوده‌اند؛ در این مقاله قصد داریم به تفاوت‌های بسیار این دو سرزمین که پس از جنگ جهانی دوم به دو کشور مجزا تقسیم شدند بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

چگونه به کره شمالی سفر کنیم؟

نویسنده : عدنان ایرانی

شاید فکر کنید به خاطر تنش زیاد، دولت کره برای گردشگران محدودیت قائل است. اما اینگونه نیست. در مورد چگونگی سفر به کره شمالی بحث می‌کنیم. با کجارو همراه باشید.

سفر به کره شمالی چه محدودیت هایی دارد؟

نویسنده : علیرضا میرخانی

کره شمالی با توجه به نظام بسته‌ای که دارد یکی از معدود کشورهایی است که تعداد کمی توریست مایل به بازدید از آن هستند. با کجارو همراه باشید تا با محدودیت‌های سفر به این کشور آشنا شوید.

حقایقی جالب در مورد کره شمالی

نویسنده : مینا رهبری

کره شمالی، کشوری با قوانین بسیار سخت‌گیرانه و عجیب، تاکنون توسط کره جنوبی و ژاپن به رسمیت شناخته نشده است. با کجارو همراه باشید تا با حقایق بیشتری درباره این کشور آشنا شوید.

  • 48
  • چهار شنبه, ۷ مهر ۱۳۹۵ ، ۰۷:۰۰
  • آسیا

عکس های کمیاب از کره شمالی که مخفیانه گرفته شده‌اند

نویسنده : راضیه شاهوردی

کره شمالی به‌ندرت به توریست‌ها یا خبرنگاران اجازه‌ی ورود می‌دهد و در صورت اجازه دادن هم، اجازه‌ی اطلاع‌رسانی را به آن‌ها نمی‌دهد. در گزارش زیر عکس های کمیاب از کره شمالی را که یک توریست به‌طور غیرقانونی در کره شمالی گرفته است می‌بینیم.

  • 44
  • پنجشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ، ۲۳:۰۰
  • آسیا