برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با مالت

تماشا کنید: نیم نگاهی به زیبایی های بی نظیر مالت

نویسنده : سارا کرایی

ویدیویی بی‌نظیر از کشور مالت، محل تلاقی اروپای نوپا و فرهنگ و تمدن کهن آفریقا و خاورمیانه را در این مقاله تماشا کنید.

  • 0
  • دوشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ۲۰:۴۵
  • ویدیو

گشت و گذاری رومانتیک در ۱۰ دهکده دلربای اروپا (قسمت دوم)

نویسنده : نگین توکلی

گردش در حومه شهر و به خصوص در دهکده‌هایی پر از مناظر طبیعی در قاره سبز اروپا، تجربه‌ای منحصر به فرد در سفر برای شما خواهد بود.

۶ مقصد گردشگری برتر برای ماجراجویی در زمستان

نویسنده : حمیده کریمی

بسیاری از افراد، فصل زمستان را فرصت مناسبی برای سفر نمی‌دانند اما کسانی که ماجراجویی و هیجان را دوست دارند، در زمستان هم بار سفر می‌بندند تا هیجان روزهای برفی را تجربه کنند. در این مقاله با شش مقصد گردشگری برتر برای ماجراجویی‌ در فصل زمستان آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

کوچکترین کشورهای جهان: از گراندا تا واتیکان

نویسنده : امیرعلی محمودی

در این مقاله سعی داریم شما را با ۱۰ مورد از کوچکترین و جمع و جورترین کشورها و جزایر جهان آشنا کنیم. در ادامه با کجارو همراه باشید.

وستروس را در دنیای واقعی ببینید

نویسنده : حمیده کریمی

اگر از طرفداران سریال جذاب و دیدنی بازی تاج و تخت‌ها (Game of Thrones) باشید، احتمالاً در مورد لوکیشن فیلم‌برداری این سریال کنجکاو شده‌اید. حتماً از خودتان می‌پرسید این دنیای خیالی و رازآلود کجاست؟ در ادامه با کجارو همراه باشید تا سری به گوشه و کنار وستروس در دنیای واقعی بزنیم.

کشور مالت: سرزمینی رازآمیز در اروپا

نویسنده : پردیس جلالی

امیدواریم نام کشور مالت را فقط از زبان گزارشگران فوتبال نشنیده باشید. اما اگر این طور باشد، قطعا چیز بزرگی را از دست داده‌اید. با کجارو همراه باشید تا شما را به یکی از زیباترین کشور‌های جهان ببریم که بی صبرانه در انتظار گردشگرانی از سراسر دنیا است.

آشنایی با مالت، یکی از جذاب ترین مقاصد ساحلی اروپا

نویسنده : سعید ضیاء

کشور مالت که زمانی یکی از کم‌ جمعیت‌ترین جزایر اروپا محسوب می‌شد، به‌سرعت در حاشیه‌ مدیترانه به جواهری شاخص تبدیل شد. این مجمع‌الجزایر متشکل از جزیره‌ی مالت، گوزو و کومینو بوده و تنها سه ساعت با بریتانیا فاصله دارد و می‌توان آن را کشوری با تاریخی پُربار، فرهنگی غنی، زندگی شبانه و خورشیدی همیشگی و تابان تلقی کرد که می‌تواند هر مسافری را شاد نگه دارد. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲