ایرلند شمالی

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ایرلند شمالی

ایرلند شمالی؛ ۱۴ شگفتی طبیعت که نفس شما را بند می‌آورد (قسمت دوم)

نویسنده : نگین توکلی

ایرلند شمالی، کشوری زیبا در جزیره ایرلند، با هزاران سال قدمت، میزبان زیبایی‌های کمیاب طبیعی است. برای آشنایی بیشتر با ما همراه شوید.

ایرلند شمالی؛ ۱۴ شگفتی طبیعت که نفس شما را بند می‌آورد (قسمت اول)

نویسنده : نگین توکلی

ایرلند شمالی کشوری با چشم‌اندازهای باستانی و افسانه‌هایی بزرگ است. این کشور با جاذبه‌های طبیعی بسیار، شما را مسحور خواهد کرد.

دریاچه ای که ناپدید می‌شود!

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

پدیده‌های طبیعی اسرار آمیزی در دنیا وجود دارند که با وجود پیشرفت علم علت بسیاری از آنها هنوز ناشناخته است. با کجارو همراه شوید تا با دریاچه‌ای که ناگهان ناپدید می‌شود آشنا شوید.

سفر به شهرهای جذاب و کوچک ایرلند (قسمت دوم)

نویسنده : کاملیا کوثری

شهرهای بزرگ و شناخته‌شده‌ی یک کشور، بدون شک نخستین مقاصد گردشگری آن هستند. اما در کنار این، شهرهای دورافتاده و کوچک‌تری هم هستند که نباید گشت و گذار در آن‌ها را فراموش کرد. کجارو شما را در سفر به ایرلند همراهی خواهد کرد تا این شهرها را از دست ندهید.

بلفاست بهترین مقصد گردشگری در سال ۲۰۱۷

نویسنده : عدنان ایرانی

«بلفاست» (Belfast) یکی از مکان‌های خوب گردشگری در سال ۲۰۱۷ است که در ایرلند شمالی قرار دارد. برای شناخت این شهر با کجارو همراه باشید.

دیدنی های ایرلند؛ کشور چشم اندازهای باورنکردنی

نویسنده : شایان شفایی

از فرهنگ غنی‌اش گرفته تا زیبایی‌های متنوع و نفس گیر مناظر و طبیعتش، قطعا تمامی وجهه‌های ایرلند با شهرت جهانی خود ارزش سفر کردن و دیدن را دارند. در این مقاله با کجارو همراه باشید تا برترین دیدنی‌های این کشور را بررسی کنیم.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ، ۱۹:۳۰
  • اروپا

آشنایی با کشورهای یورو 2016؛ گروه سه: ایرلند شمالی

نویسنده : محبوبه حسنی

رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ یا همان جام جهانی کوچک از یازدهم ژوئن (۲۰ خرداد) در کشور فرانسه آغاز می‌شود. این تورنمنت یک ماه ادامه خواهد داشت و به این بهانه قصد داریم به معرفی ۲۴ تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌ها بپردازیم. با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ، ۲۳:۳۰
  • اروپا
صفحه ۱ از ۲