رونمایی از نسخه جدید اپلیکیشن مستربلیط: از امکان پیش‌بینی قیمت تا اعلام تخفیف‌های ویژه

بخش تبلیغات
یکشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
رونمایی از نسخه جدید اپلیکیشن مستربلیط: از امکان پیش‌بینی قیمت تا اعلام تخفیف‌های ویژه

مستر بلیط طی هفته گذشته از جدیدترین نسخه اپلیکیشن خود رونمایی کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مستر بلیط طی هفته گذشته از جدیدترین نسخه اپلیکیشن خود رونمایی کرد.

نسخه جدید این اپلیکیشن برای کاربران سیستم عامل اندروید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری رونمایی شده و روند خرید بلیط سفر را برای کاربران ساده و سریع‌تر از قبل کرده است.

کاربران با نصب نسخه ۲.۱.۶ اپلیکیشن مستربلیط می‌توانند با بهترین قیمت، بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و سواری بین شهری را خریداری کنند و علاوه بر این با استفاده از کدهای تخفیف که در کمپین‌های مختلف مستربلیط اعلام می‌شود، بلیط سفر را با قیمت ارزان‌تری بخرند.

در کنار اینها با استفاده از تقویم اعلام نرخ بلیط مستربلیط امکان بررسی و مقایسه قیمت‌ها در روزهای مختلف فراهم شده است و کاربران می‌توانند با جستجو و بررسی قیمت بلیط در روزهای مورد نظر ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنند. امکان دیگری که مستربلیط در اختیار کاربرانش قرار داده است، پیش‌بینی قیمت است. به این ترتیب کاربران می‌توانند با کمک پیش‌بینی قیمت بلیط سفر متوجه شوند که قیمت بلیط به مقصد مورد نظرشان در روزهای آتی چقدر ارزان یا گران‌تر می‌شود.

امکان رهگیری قیمت بلیط، پیشنهاد مسیرهای جایگزین و نمایش جزییات کامل سفر و وسیله نقلیه از دیگر امکاناتی است که برای کاربران مستربلیط فراهم شده است.

مستربلیط به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بازیگران اکوسیستم استارت‌آپی کشور و همچنین به‌عنوان بزرگترین استارت‌آپ گردشگری اصفهان در کنار تمام این قابلیت‌ها با ارائه پیشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان رضایت آن‌ها را  جلب کرده است.

در حال حاضر این استارت‌آپ دانش‌بنیان کامل‌ترین سبد محصولات را در حوزه گردشگری ارائه می‌دهد و خریداران بلیط سفر می‌توانند برای سفر به هر نقطه از جهان با هر وسیله نقلیه روی مستربلیط حساب کنند.

اگر شما هم قصد دارید سفری باکیفیت با قیمت مناسب را تجربه کنید اپلیکیشن مستربلیط را نصب و بلیط سفر خود را آنلاین خریداری کنید.

 

 

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه