عجیبِجیب ؛ ۷۲۴ روز پول تو جیبی به سبک اپلیکیشن ۷۲۴

بخش تبلیغات
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
عجیبِجیب ؛ ۷۲۴ روز پول تو جیبی به سبک اپلیکیشن ۷۲۴

اپلیکیشن ۷۲۴، با راه‌اندازی جشنواره‌ی ویژه‌ای به‌نام «عجیببِجیب» شیوه جدیدی برای اهدای جوایز توسط اپلیکیشن‌های خدمات پرداخت گشوده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

عجیبجیب جشنواره‌ای جذاب و هیجان‌انگیز است که با حداقل یک تراکنش شما را وارد قرعه‌کشی ۷۲۴ رووووووووز پول تو جیبی می‌کند! شرکت در جشنواره عجیببِجیب خیلی ساده است، فقط باید در طول هفته حداقل یک ‌تراکنش داشته باشید تا یکی از برنده‌های خوش‌شانس عجیببِجیب باشید.

این جشنواره هیجان‌انگیز فقط یک‌بار به شما جایزه نمی‌دهد، بلکه با برنده شدن در هر هفته، از آن روز تا ۷۲۴ روز پول توجیبی‌ شما با اپلیکیشن ۷۲۴ است!

حداقل یک تراکنش در هفته به شما فرصتی می‌دهد که تا ۷۲۴ روز  ۵۰۰,۰۰۰ ریال کیف‌ پولتان شارژ شود و شما هم با خیال راحت آن را هزینه کنید.

این جشنواره، مرداد و شهریور امسال در اپلیکیشن ۷۲۴ برگزار می‌شود و هر هفته در قرعه‌کشی زنده که به‌صورت مستقیم از حساب کاربری اپلیکیشن 724 در اینستاگرام پخش می‌شود، سه نفر از کاربران خوش‌شانس این اپلیکیشن هر کدام روزانه ۵۰۰,۰۰۰ ریال پول توجیبی می‌گیرند.

بهتر است این را در نظر داشته باشید؛ هر چقدر میزان تراکنش شما در هفته‌های جشنواره عجیببِجیب بیشتر باشد، شانس قرعه‌کشی شما هم برای برنده‌شدن بیشتر می‌شود.

اپلیکیشن ۷۲۴، محصول شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش و برند محبوب اپلیکیشن‌های پرداختی سال ۹۹ در آخرین جشنواره ملی Iran Top Brands، یکی از اپلیکیشن‌‌های پرداختی گروه مالی سامان و اپلیکیشنی کاربردی و همه‌فن‌حریف در خدمات پرداخت است.

خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنتی، خرید و فروش سهام، رزرو و خرید بلیط سفر، کارت به کارت، پرداخت قبض، پرداخت ازطریق QR و کیف پول الکترونیکی بخشی از امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن ۷۲۴ هستند.

اپلیکیشن ۷۲۴ یکی از باتجربه‌ترین و پراستفاده‌ترین اپلیکیشن‌های خدمات پرداخت در ایران است که در طول سال‌های متمادی همواره تلاش کرده که با رابط کاربری دوستانه و ارائه جدیدترین خدمات، به‌عنوان اپلیکیشنی پیشرو در عرصه خدمات پرداخت شناخته شود.

شما با کمک اپلیکیشن ۷۲۴ و ابزارهای گوناگون آن می‌توانید با به‌روزترین شیوه‌ها و به آسان‌ترین روش ممکن انواع خدمات پرداخت خود را مدیریت، سامان‌دهی و اجرایی کنید.

بهتر است بدانید؛ اپلیکیشن ۷۲۴ بالاترین نمره از سوی کاربران در میان اپلیکیشن‌های پرداخت کشور را هم در کافه‌بازار و گوگل پلی به‌نام خود ثبت کرده است.

همین حالا شرایط شرکت در جشنواره عجیببِجیب را بخوانید تا با نصب اپلیکیشن ۷۲۴ یکی از برنده‌های خوش‌شانس ۷۲۴ رووووووووز پول توجیبی باشید!

 

دیدگاه