بررسی شهرهای گیلان جهت خرید ویلا شمال

بررسی شهرهای گیلان جهت خرید ویلا شمال

بخش تبلیغات
| یکشنبه, ۱۱ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۰۰

خرید ویلا در شمال علاوه بر گردشگری، گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری در زمینه خرید املاک محسوب می‌شود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شهرهای مهم استان گیلان را چه به‌لحاظ گردشگری و چه به‌لحاظ توسعه شهری بررسی می‌کنیم، مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهر گیلان رشت است. رشت با آن بازارهای باصفایش که ریشه در تاریخ این شهر دارد. حال و هوای رشت خاص است. به طوری‌که هر کس که یکبار مهمان این شهر می‌شود به این نکته اشاره می‌کند. شهر رشت زنده است. در هر ساعت از شبانه‌روز که به خیابان‌های این شهر بروید، حس طراوت و زندگی را در جریان خواهید دید، رشت ساحل ندارد، اما مردم این شهر برای برخورداری از ساحل دریا به‌سمت ساحل زیباکنار می‌آیند. اغلب آن‌ها با خرید ویلا زیباکنار این حس را به‌طور دائمی تجربه می‌کنند.

لاهیجان عروس گیلان است، چشم‌اندازهای شهری بسیار زیبا، خیابان‌بندی‌های منظم و معماری شهری اصولی از ویژگی‌های برجسته شهر لاهیجان است، سالانه گردشگران زیادی فقط به این واسطه به استان گیلان می‌آیند که لاهیجان را مقصد گردشگری خود قرار داده‌اند، استخر لاهیجان، شیطان‌کوه، تالاب سوستان، بقعه شیخ زاهد گیلانی، مسجد چهار پادشاه، بازار سنتی لاهیجان، فروشگاه‌های کلوچه و کوکی و مرباهای محلی همه و همه از برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر لاهیجان هستند. بام سبز زیبا را در ارتفاعات لاهیجان جا انداختیم که با آن آبشار زیبایش روح هر کسی را نوازش می‌دهد. لازم به ذکر است که به‌عنوان یک پیشنهاد سرمایه‌گذاری با خرید ویلا شمال می‌توانید هم روی ارزش افزوده سرمایه‌گذاری خود حساب کنید و هم در کمترین زمان ممکن به بیش از ۷۰ درصد جاذبه‌های گردشگری گیلان زیبا دسترسی داشته باشید.

رپورتاژ

به شهر انزلی می‌رویم. تلاقی زیبای آسمان و دریا و مرداب جایی که به مرغان درایی و ماهیگیران ۴ فصلش و سواحل زیبایش شهرت دارد. انزلی شهر قایق‌ها است. شهر کشتی‌های بزرگ، شهر دریا و آفتاب، شهری که هرگز از دیدنش سیر نخواهید شد. زمانی که در رو‌به‌روی موج‌شکن انزلی قرار می‌گیرید، تصور می‌کنید به جایی به‌جز زمین تعلق دارید، مرداب انزلی پوشیده از نیزارها و مسیرهای آبی متعدد که قایق‌سواری را در میان لاله‌های مردابی و ماهیگیرانی که در همه جا حضور دارند لذت‌بخش می‌کند. انزلی شهری است که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد.

برخورداری از ویلا شمال با شرکت انبوه‌سازان آرش رؤیا نیست. در طرح طاها آرش شما با کمترین میزان سرمایه‌گذاری می‌توانید مالک یک ویلای مبله شهرکی در منطقه ساحلی زیبا کنار شوید. شرکت انبوه سازان آرش بیشتر از ۱۵ سال است به فعالیت ساخت شهرک‌های مسکونی ویلایی در محدوده اصلی منطقه آزاد مشغول است. در طی این سالیان موفق به طراحی، ساخت و تحویل بیش از ۲۳ شهرک ویلایی به‌طور کامل شده‌ایم که این فعالیت همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه  

    تبلیغات