جاده چالوس احتمالا یک طرفه می شود

تیم  کجارو
سه شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
جاده چالوس احتمالا یک طرفه می شود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از احتمال یک‌طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

«سرهنگ نادر رحمانی» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: برابر گزارش‌های دریافتی در حال حاضر در ابتدای محور کرج چالوس ترافیک سنگین است.

رحمانی با بیان اینکه در محور قزوین-رشت و محور منجیل-قزوین ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است افزود:

در محور هراز نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی با بیان اینکه در دیگر محورهای مواصلاتی کشور مشکل ترافیکی خاصی گزارش نشده است، درباره وضعیت جوی جاده‌ها نیز گفت که هیچ گزارشی مبنی بر مداخلات جوی در جاده‌های کشور نداشتیم، اما با توجه به گرمای هوا توصیه ما به رانندگان این است که از رانندگی مداوم در جاده پرهیز کنند و اگر قصد رانندگی شبانه را دارند حتما خواب کافی و استراحت داشته باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین احتمال یک‌طرفه شدن جاده چالوس از مرزن‌آباد به سمت تهران خبر داد و گفت که در حال حاضر تصمیم بر این است که از ساعت ۱۸ امروز تا ساعت ۲۴ از مرزن‌آباد به سمت تهران به صورت یک‌طرفه انجام شود اما ممکن است با توجه به شرایط موجود ساعت اجرای این طرح تغییر کرده یا حتی یک‌طرفه شدن آن منتفی شود.

رحمانی با بیان اینکه در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی ماموران پلیس راه در آماده‌باش کامل هستند، خاطرنشان کرد:

شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ در هر ساعت از شبانه روز آماده امدادرسانی به حوادث احتمالی و نیز اطلاع‌رسانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور به رانندگان و مسافران است.

منبع ایسنا
برچسب‌ها ترافیک

دیدگاه