ابعاد مخوف «معبد ببرها» کشف شد

تیم  کجارو
یکشنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵
ابعاد مخوف «معبد ببرها» کشف شد

پس از کشف اجساد ۴۰ توله ببر در سردخانه «معبد ببرها» مقامات حیات وحش در تایلند، علیه این معبد بودائی اعلام جرم کرده‌اند.

مقامات حیات وحش در تایلند اعلام کردند پس از کشف اجساد ۴۰ توله ببر در سردخانه «معبد ببرها» علیه این معبد بودائی اعلام جرم کرده‌اند.

معبد ببرها

این کشف زمان نقل و انتقال ۱۳۷ ببر از این معبد که به «معبد ببرها» مشهور است، در محوطه‌ی گردشگری استان «کانچانبری» اتفاق افتاد. اجساد توله‌های ببر و بقایای حیوانات دیگری در فریزر این معبد کشف شده است. پیش از این، اتهام دست داشتن راهبان در تولیدمثل غیرقانونی و قاچاق حیوانات مطرح شده بود.

معبد ببرها

بر این اساس مسوولان تصمیم گرفتند تا ۱۳۷ ببر را از این معبد به پناهگاه انتقال دهند. این معبد به دلیل وجود ببرها، پیش‌تر یکی از جذابیت‌های گردشگری در غرب بانکوک به شمار می‌رفت.

معبد ببرها

پلیس گفته است که توله‌ها یک یا دو روزه بوده‌اند اما مشخص نیست چه مدت زمانی از مرگ آن‌ها می‌گذرد. قرار است از توله‌های کشف‌شده آزمایش دی ان ای گرفته شود تا ببینند این توله‌ها احیانا با ببرهای دیگر این معبد نسبت دارند یا خیر. یکی از مقامات پارک ملی می‌گوید به ماموران نگهداری حیوانات گفته شده که اجساد حیوانات را پس از مرگ در سردخانه نگهداری کنند.

معبد ببرها

حامیان حیوانات و کارگران سابق این مکان این ادعا را مطرح می‌کنند که با این ببرها رفتار مناسبی نمی‌شده است و آن‌ها در قفس‌های کوچک نگهداری می‌شدند.

معبد ببرها

منبع فرادید

دیدگاه  

    تبلیغات