تورهای تهران گردی نیم روزه و یک روزه در ایام نوروز برگزار می شود

تورهای تهران گردی نیم روزه و یک روزه در ایام نوروز برگزار می شود

تیم  کجارو
| سه شنبه, ۳ فروردین ۹۵ ساعت ۱۹:۱۵

حوزه گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تورهای گردشگری نوروز سال ۹۵ را برگزار می کند.

شهرداری تهران برای ایام نوروز ۹۵ تورهای یک روزه و نیم روزه‌ای را تعریف کرده است که از ۹ صبح تا ۱۸ در تهران برگزار می‌شوند. به این ترتیب ۶ تور گردشگری یک روزه و ۱۱ تور گردشگری نیم روزه تعریف شده است.

برهمین اساس تورهای گردشگری یک روزه تهران که از ۹ صبح تا ۱۶ هر روز برگزار می شود در شاخه‌های مذهبی، تاریخی، فرهنگ و تفریحی تعریف شده است. تور گردشگری حرم به عنوان تور گردشگری مذهبی به بازدید از جماران، امامزاده قاسم، حرم مطهر، حرم حضرت عبدالعظیم اختصاص دارد.

تور ری باستان نیز برای بازدید از چشمه علی، ابن بابویه، برج طغرل، تپه میل، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و بی بی شهربانو در نظر گرفته شده است. اما تور گردشگری تاریخی و فرهنگی بهارستان نیز به بازدید از میدان بهارستان، باغ موزه نگارستان، موزه مقدم میدان مشق اختصاص داده شده است. برای تور گردشگری شمیرانات هم بازدید از قلمستان، باغ فردوس، موزه موسیقی، موزه سینما، امامزاده صالح و باغ موزه ایرانی در نظر گرفته شده است. اما تور گردشگری اراضی عباس‌آباد هم به بازدید از بوستان آب و آتنش، بنادر و نوروز، پل طبیعت، برج پرچم، گنبد مینا و موزه دفاع مقدس اختصاص پیدا کرده است. تور گردشگری سه برج هم در برج طغرل، آزادی و میلاد برگزار می‌شود.

تورهای نیم روزه نیز در دو نوبت صبح و بعداز ظهر به بازدید از امامزاده، یحی، خانه هروی، باغ پرندگان، موزه رضا عباسی، موزه جواهرات، برج آزادی، دریاچه خلیج فارس، کاخ موزه های تهران، سورتمه تهران، پارک ژوراسیک، باغ گیاه شناسی، شهرک سینمایی خانه استاد انتظامی و ... اختصاص می‌یابد.

این تورهای گردشگری با پذیرایی میان وعده؛ راهنما، سرویس رفت و برگشت و همه ورودیه‌ها همراه است و تهران‌گردان می‌توانند با سامانه ۱۳۷ برای ثبت نام در این تورهای گردشگری تماس بگیرند.

منبع مهرنیوز

دیدگاه  

    تبلیغات