پین‌تاپین برگزیده جشنواره وب ایران در بخش هتلداری و رزرواسیون

پین‌تاپین برگزیده جشنواره وب ایران در بخش هتلداری و رزرواسیون

بخش تبلیغات
| پنجشنبه, ۶ اسفند ۹۴ ساعت ۱۱:۰۰

جشنواره وب ایران که هرساله با هدف معرفی بهترین طرح‌ها و سایت‌های حوزه‌ی وب و همچنین معرفی نرم‌افزارهای موبایل و اپلیکیشن‌های جدید برگزار می‌شود، دوشنبه سوم اسفندماه جاری در پایان هشتمین دوره‌ی خود برگزیدگانش را در بخش‌های مختلف معرفی کرد.

 یکی از بخش‌های مهم جشنواره‌ی امسال بخش هتل‌داری و رزرواسیون بود که از بین هشتاد شرکت‌کننده پنج کاندیدا شامل پین‌تاپین، ایران هتل آنلاین، رزرواسیون آریا، سامانه رزرواسیون مهر، پروازیاب و کمکی انتخاب شدند و هیات داوران وب‌سایت پین‌تاپین را به عنوان برگزیده معرفی کرد.

پین تا پین استارتاپی است که اوایل ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد و در حال حاضر بر رزرواسیون اقامت‌گاه‌های مختلف ایران تمرکز دارد اما قرار است به زودی تمامی سرویس‌های گردشگری را تحت پوشش قرار دهد. این وب‌سایت علاوه بر اینکه بستری را برای مسافران فراهم کرده تا هتل مناسب خود را از روی توضیحات و عکس‌های اختصاصی پین تا پین انتخاب کنند؛ تضمین می‌کند مسافران کم‌ترین میزان پرداختی را برای رزرو هتل مورد نظرشان داشته باشند.

جشنواره وب ایران در پنج مرحله‌ی کمیته ثبت آثار، داوری اولیه، اعلام کاندیداها ، رای گیری مردمی و اعلام برندگان برگزار می‌شود.

امسال در هشتمین دوره‌ی جشنواره وب ایران ۱۲ هزار و ۵۵۳ وب‌سایت شرکت کرده بودند.

پایان رپورتاژ آگهی/.

 

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه  

      تبلیغات