هتل‌های دامغان و شاهرود؛ اقامت در شهر صددروازه

نیکی قره گوزلویان
نیکی قره گوزلویان سه شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
هتل‌های دامغان و شاهرود؛ اقامت در شهر صددروازه

هتل‌های شهرهای دامغان، شاهرود و بسطام در استان سمنان، نه‌تنها دارای تنوع بسیاری بوده، بلکه از امکانات متنوعی نیز برخوردار هستند.

استان سمنان دارای شهرهای تاریخی و باستانی است که از جمله آن‌ها می‌توان به دامغان (که در قدیم با نام شهر صددروازه شناخته می‌شده است)، شاهرود و بسطام اشاره کرد. شما برای اقامت در این سه شهر، گزینه‌های مناسبی برای اقامت در هتل خواهید داشت و تنوع واحدهای اقامتی، از یک تخته تا پنج تخته، سوئیت و آپارتمان را در بر می‌گیرد. با هتل‌های دامغان و هتل‌های شاهرود و هتل‌های بسطام در استان سمنان آشنا شوید.

هتل پارامیدا شاهرود

لیست هتل‌های معرفی شده در مقاله

هتل‌های سمنان

هتل قصر (۴ ستاره) - بسطام

هتل جهانگردی بسطام (۲ ستاره) - بسطام

هتل جهانگردی دامغان (۲ ستاره) - دامغان

هتل دانش (۲ ستاره) - دامغان

مهمانسرا امیر (۱ ستاره) - دامغان

هتل پارمیدا (۴ ستاره) - شاهرود

مهمانسرا جهانگردی شاهرود (۲ ستاره) - شاهرود

هتل نادر ‌(۱ ستاره) - شاهرود

خانه مسافر وصال (۱ ستاره) - شاهرود

هتل رویال (۱ ستاره) - شاهرود

هتل قصر

هتل قصر که از هتل‌های ۴ ستاره بسطام به شمار می‌رود، در هفت طبقه دارای دو تالار مجلل، چهل واحد اقامتی شامل اتاق، سوئیت‌های لوکس و دیگر امکانات رفاهی است. این هتل که در سال ۱۳۹۶ افتتاح شده است، دارای اتاق‌های یک تخته، دو تخته دبل و توئین،‌سوئیت دو نفره، اتاق سه تخته، چهارتخته و سوئیت چهار نفره رویال است.

هتل قصر بسطام

امکانات هتل:

روم سرویس، شبکه پخش فیلم، پاورسوئیچ، چای‌ساز، بالکن، صبحانه، آشپزخانه، صندوق امانات، فروشگاه، تاکسی سرویس، پذیرش ۲۴ ساعته، آسانسور، زنگ هشدار، کافی شاپ، اتاق چمدان، خدمات تور، پارکینگ، خدمات تهیه بلیط، اینترنت رایگان در اتاق و لابی، خشکشویی

عکس از هتل قصر

آدرس: شاهرود، منطقه نمونه گردشگری بسطام، ابتدای بلوار کشاورز

هتل جهانگردی بسطام

هتل جهانگردی بسطام که با نام مهمانسرا جهانگردی بسطام نیز شناخته می‌شود، تنها هتل‌ ۲ ستاره شهر بسطام بوده و در ۷ کیلومتری شمال‌شرق شهرستان شاهرود، در استان سمنان، واقع شده است. این هتل که در سال ۱۳۵۴ ساخته شده و در سال ۱۳۸۰ مورد بازسازی قرار گرفته است، در دو طبقه، دارای ۲۵ واحد اقامتی شامل اتاق‌های دو تخته توئین و دبل، سه تخته، سوئیت سه نفره و سوئیت ویژه سه نفره است. این هتل همچنین به موزه مردم‌شناسی و باستان‌شناسی، بازار سرپوشیده، آرامگاه بایزید بسطامی و مسجد جامع دسترسی دارد.

هتل جهانگردی بسطام

امکانات هتل:

صبحانه، بالکن، اینترنت طبق تعرفه در اتاق، کافی شاپ، اتاق چمدان، خشکشویی، پذیرش ۲۴ ساعته، فضای سبز، صندوق امانات، پارکینگ

عکس از هتل جهانگردی بسطام

آدرس: بسطام، بلوار شهید بهشتی، جنب پارک شهرداری

هتل جهانگردی دامغان

هتل جهانگردی دامغان که از هتل‌های ۲ ستاره دامغان به شمار می‌رود، در سال ۱۳۵۴ با ۱۴ واحد اقامتی فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۴ مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل به جاذبه‌های گنبد زنگوله، برج چهل دختر دامغان و پاساژ ولیعصر بسیار نزدیک بوده و دارای اتاق‌های دو تخته، سه تخته و سوئیت چهار نفره است.

هتل جهانگردی دامغان

امکانات هتل:

صبحانه، اینترنت رایگان در اتاق، چایخانه سنتی،کافی نت، پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، صندوق امانات، کتابخانه، فضای سبز، پارکینگ

عکس از هتل جهانگردی دامغان

آدرس: دامغان، چهارراه لاله، میدان آزادی، بلوار شمالی، جنب پارک شهر

هتل دانش

هتل دانش دامغان که از هتل‌های دو ستاره این شهر است، زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی دامغان بوده و در سال ۱۳۷۱ افتتاح شده است. این هتل که در سال‌های ۱۳۸۰ و ۸۱ مورد بازسازی قرار گرفته، در ۲ طبقه دارای اتاق‌های یک تخته، دو تخته و سه تخته بوده و به گنبد زنگوله، پاساژ ولیعصر و برج چهل دختر دامغان بسیار نزدیک است.

هتل دانش دامغان

امکانات هتل:

سالن اجتماعات، خشکشویی، امانتداری، سالن کنفرانس، صبحانه، صندوق امانات، اینترنت

عکس از هتل دانش

آدرس: دامغان، میدان امام، خیابان شهید بهشتی

مهمانسرا امیر

مهمانسرا امیر که مهمانسرایی ۱ ستاره در دامغان است، در سال۱۳۸۱ ساخته شده و در سال ۱۳۹۵ مورد بازسازی قرار گرفته است. این مهمانسرا در ۲ طبقه، دارای ۲۵ واحد اقامتی شامل اتاق‌های یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته بوده و به مسجد جامع دامغان، مسجد تاریخانه دامغان، تپه حصار و غار شیربند این شهر دسترسی دارد.

مهمانپذیر امیر شاهرود

امکانات هتل:

اینترنت، صبحانه، رستوران، خشکشویی، روم سرویس ۲۴ ساعته

آدرس: دامغان، میدان ورزش

هتل پارامیدا

هتل پارامیدا که از هتل‌های ۴ ستاره شهر شاهرود است، در سال ۱۳۸۶ ساخته شده و در سال ۱۳۹۴ مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل که بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین هتل مسافرتی در شاهرود به شمار می‌رود، در ۲ طبقه، دارای ۴۰ واحد اقامتی شامل آپارتمان یکخوابه دو نفره، یکخوابه سه نفره، یکخوابه چهار نفره، دو خوابه پنج نفره، دو خوابه شش نفره، دو خوابه هفت نفره و دو خوابه هشت نفره است.

هتل پارامیدا

امکانات هتل:

روم سرویس، مینی بار رایگان، صبحانه، چای‌ساز، اینترنت رایگان در اتاق، تاکسی سرویس، فضای سبز، پارک کودک، خدمات باربری، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات بیدار باش، خدمات برای افراد توان‌خواه، صندوق امانات، کافی نت، زمین تنیس، زمین ورزشی، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، پارکینگ، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی

عکس از هتل پارامیدا

آدرس: شاهرود، خیابان تهران، بلوار دانشگاه، مقابل ترمینال، جنب اداره راه

مهمانسرا جهانگردی شاهرود

مهمانسرا جهانگردی شاهرود تنها هتل‌های ۲ ستاره شاهرود است، در سال ۱۳۵۱ ساخته شده و در سال ۱۳۸۸ مورد بازسازی قرار گرفته است. این مهمانسرا در ۱ طبقه، دارای ۱۵ واحد اقامتی شامل اتاق یک تخته، سه تخته و سوئیت چهار نفره بوده و به جاذبه‌هایی مانند مسجد جامع، آرامگاه بایزید بسطامی، بازار سرپوشیده و موزه مردم‌شناسی و باستان‌شناسی نزدیک است.

مهمانسرای جهانگردی شاهرود

امکانات هتل:

صبحانه، اینترنت رایگان در اتاق و لابی، صندوق امانات، پارکینگ

عکس از مهمانسرا جهانگردی شاهرود

آدرس: شاهرود، ابتدای خیابان فردوسی، داخل پارک شهر

هتل نادر

هتل نادر که از هتل‌های ۱ ستاره شاهرود است، در سال ۱۳۵۷ ساخته شده و در سال ۱۳۹۳ مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل در ۲ طبقه، دارای ۱۸ واحد اقامتی شامل اتاق‌های دو تخته، دو تخته توئین، سه تخته، چهار تخته و سوئیت چهار نفره بوده و لازم به ذکر است، برخی اتاق‌های این هتل فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند.

هتل نادر شاهرود

امکانات هتل:

روم سرویس، اینترنت در اتاق، صبحانه، زنگ هشدار، اتاق چمدان، شبکه پخش فیلم، پارکینگ، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات بیدار باش، اینترنت در لابی، صندوق امانات، تاکسی سرویس، خشکشویی

عکس از هتل نادر

آدرس: شاهرود، چهارراه نادر، خیابان دانشجو، نبش کوچه پنجم

خانه مسافر وصال

خانه مسافر وصال شاهرود که از هتل‌های ۱ ستاره این شهر است، در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده و در ۱ طبقه، دارای ۴ واحد اقامتی شامل آپارتمان دو خوابه چهار نفره و آپارتمان دو خوابه پنج نفره است.

خانه مسافر وصال شاهرود

امکانات هتل:

امکان پخت و پز، اینترنت رایگان در اتاق، چای‌ساز، آشپزخانه، پارکینگ، اینترنت رایگان در لابی

خانه مسافر وصال شاهرود

آدرس: شاهرود، خیابان ابن یمین، روبه‌روی کوچه اول، پلاک ۱۶

هتل رویال

هتل رویال شاهرود که از هتل‌های ۱ ستاره این شهر است، در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده و در ۵ طبقه، دارای ۲۴ واحد اقامتی شامل اتاق دو تخته دبل و تویین و سه تخته است.

هتل رویال شاهرود

امکانات هتل:

صبحانه، پاورسوئیچ، چای‌ساز، اینترنت در اتاق و لابی، صندوق امانات، شبکه پخش فیلم، پارکینگ، پذیرش ۲۴ ساعته، آسانسور، خشکشویی

هتل رویال شاهرود

آدرس: شاهرود، خیابان دانشجو، جنب اداره فنی و حرفه‌ای خواهران

منبع عکس: گوگل مپ و سایت‌ها  قصر بسطام، هتل‌های جهانگردی و اقامت ۲۴

مطالب مرتبط:

دیدگاه