گران‌ترین هتل‌های جهان (قسمت دوم)

پویان میهن‌پرست
چهار شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
گران‌ترین هتل‌های جهان (قسمت دوم)

گران‌ ترین هتل های جهان کدامند؟ بیایید به اتفاق نگاهی به این هتل‌ها که شاید بعضی از ما نتوانیم یک شب را هم در آنها سپری کنیم، بیاندازیم. در کجارو همراه ما باشید.

برای اکثر ما اقامت در هتل، با یک حساب و کتاب ساده همراه است. یا باید خرید و تفریحات کمتری داشته باشیم و در هتل مورد نظرمان اقامت کنیم، یا باید قید هتل موردنظر را بزنیم و پولمان را صرف خرید و تفریحاتی که دوست داریم بکنیم.

اما اگر عاملی به اسم هزینه‌ی هتل مطرح نبود چطور؟ آن موقع ترجیح می‌دادید شب رویایی خود را در کدام هتل بگذرانید؟ ما در این مقاله به شما گران‌ترین هتل‌های جهان را در قسمت دوم، معرفی می‌کنیم.

هتل پالمز کازینو، لاس وگاس

هتل پالمز

هرجا صحبت از گران‌ترین‌ها در جهان یک نامی از لاس‌وگاس در آن فهرست می‌درخشد! این هتل چندین سوئییت لوکس دارد که هرکدام زمین بسکتبال، سالن بولینگ، استخر، تخت‌خواب‌های چرخشی و سقف‌های آینه‌ای است.

اقامت در این هتل شبی ۳۰۰۰۰ دلار (معادل ۹۸ میلیون تومان) خرج بر روی دستان شما می‌گذارد.

سوئیت پرزیدنتال، سنت رجیس، نیویورک

پرزیدنتال نیویورک

این سوئیت دوخوابه طراحی و دکوراسیون خودش را از هنرهای امروزی و کلاسیک «آپارتمان خیابان پنجم» الهام گرفته است. گفته شده است که بازیگر آمریکایی، «الیزابت تیلور» وقتی در نیویورک بوده، در این هتل اقامت کرده است و مطمئنا از چشم‌انداز «پارک مرکزی نیویورک» نیز حسابی لذت برده است.

پرزیدنتال نیویورک

نیازی به گفتن نیست که وقتی در این هتل اقامت می‌کنید، مستخدم شخصی دارید و یک سالن غذاخوری خصوصی در سوئیت شما تعبیع شده است که می‌توانید تا ۱۰ نفر میهمان را در آن سرگرم کنید.

این سوئیت یک اتاق پرو بزرگ دارد. با تمام چیزهایی که گفته شد، نباید کمتر از ۳۰۰۰۰ دلار (۹۸ میلیون تومان) برای هر شب انتظار داشت.

سوئیت پرزیدنتال، ماندارین اورینتال، شانگهای

پرزیدنتال شانگهای

به دلیل نوسانات ارز، این سوئیت در شانگهای نباید بیشتر از ۳۰۰۰۰ (۹۸ میلیون تومان) برای هر شب هزینه داشته باشد. این سوئیت در طبقه‌ی ۲۵ قرار دارد که چشم‌ادازی خیره کننده به مهمانان خودش ارائه می‌دهد. طراحی داخلی آن به سبک امروزی است.

پنت هاوس سوئیت، هتل کالا دی وولپه، ایتالیا

کالا دی وولپه ایتالیا

منطقه‌ی «پورتو کروو» در ایتالیا سال‌ها است که به عنوان منطقه‌ی ثروتمندان و پولدارها به شمار می‌آید. بنابراین نمی‌توان انتظار شکوه و زیبایی را هم از آن نداشت.

طراحی رنگارنگ آن و چشم‌اندازی ناب و بکر که با یک استخر شنا به حد کمال خود می‌رسد. این اقامتگاه سه خوابه و به شدت لوکس است. همچنین این پنت‌هاوس سالن «سولاریوم» مخصوص خودش را دارد.

کالا دی وولپه ایتالیا

اقامت در این پنت‌هاوس تنها کمی از ۳۰۰۰۰ دلار (۹۸ میلیون تومان) کمتر هزینه دارد.

رویال پنت‌هاوس، هتل کورینثیا، لندن

رویال پنت هاوس

اگر به این پنت‌هاوس قدم بگذارید، می‌توانید از تراس آن شهر لندن را تماشا کنید و محو دیدن رودخانه‌ی «تیمز» آن شوید. حتی می‌توانید برج بیگ‌بن را نیز در هیاهوی شهر پیدا کنید.

این پنت‌هاوس دوطبقه، طبق گفته‌ی وبسایت آن، شامل اتاق غذاخوری ۱۰ نفره‌ی بیضی شکل، دو اتاق خواب با سرویس بهداشتی مرمری، اسپای شخصی و حتی دو اتاق خواب دیگر است، که در صورت نیاز به فضای اضافی، درشان را برای شما باز می‌کنند.

رویال پنت هاوس لندن

برای گذراندن یک شب در این پنت‌هاوس باید حدود ۲۸۰۰۰ دلار (معادل ۹۱ میلیون تومان) هزینه کرد.

آپارتمان کونات در هتل کونات، لندن

این آپارتمان که در مجموعه‌ی هتل کونات لندن قرار دارد، برای شبی کمتر از ۲۵۰۰۰ دلار (چیزی حدود ۸۲ میلیون تومان) قابل کرایه کردن و سکونت است.

آپارتمان کونات

این آپارتمان توسط «دیوید کالینز» طراحی شده است و امکانات آن باعث شده است تا مهمانان ساکن در آن حس کنند در خانه‌ی خودشان هستند.

وبسایت این اقامتگاه داستان‌های جالبی در مورد سطح خدماتی که مهمانان آن می‌توانند از آن انتظار داشته باشند، دارد.

رویال سوئیت، هتل پلازا آتنی، پاریس

این سوئیت سلطنتی شبی ۲۵۰۰۰ دلار (معادل چیزی حدود ۹۱ میلیون تومان) برای هر شب در فرانسه هزینه دارد و مهمانان می‌توانند یک شب عاشقانه را همچون یک پاریسی اصیل در آن سپری کنند.

هتل پلازا آتنی

طراحی و دکوراسیون آن کاملا به سبک و سیاق فرانسوی است و ابریشم و حریر و پارچه‌های طلادوزی شده آن، هیچ جای شکی را نسبت به اینکه در پاریس هستید، باقی نمی‌گذارد.

هتل پلازا آتنی

هر کس این توضیحات را باور نمی‌کند، باید به تراس آن برود و محو دیدن برج «ایفل» شود تا مهر تایید را بر این توضیحات بزند. جدا از هال بزرگ، این سوئیت ۴ اتاق خواب دارد و شما، می‌توانید بالش خود را از منوی بالش‌های هتل انتخاب کنید!

مطالب مرتبط:

    منبع TheCrazyTourist

    دیدگاه