پاریس

چرا عکاسی شب از برج ایفل ممنوع است؟

نویسنده : زهره زرشکیان

هرگز نمی‌توانید در سایت‌های فروش عکس و ویدیو، عکس یا ویدیویی از برج ایفل در شب پیدا کنید. اما دلیل این موضوع چیست؟

هزینه تحصیل و زندگی در فرانسه چقدر است؟

نویسنده : سارا کرایی

شهریه‌های پایین تحصیل و دانشگاه‌ها و موسسات عالی، فرانسه را به یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است.

مهمترین نمایشگاه گردشگری؛ تاپ ریزای پاریس امروز به کار خود پایان داد

نویسنده : تیم کجارو

نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا فرانسه در هفت روز گذشته برگزار شد و ایران با ۱۲ آژانس مسافرتی در این برنامه شرکت کرد این نمایشگاه هفتم مهر ماه به کار خود پایان می‌دهد.

۱۲ کافه ای که قبل از مرگتان باید بروید!

نویسنده : فاطمه محمدی

کافه‌ها محلی برای استراحت و وقت‌گذرانی هستند، بعضی کافه‌ها در شهرهای بزرگ به دلیل سبک دکوراسیون و قدمت مشهور هستند. همراه کجارو باشید تا کافه‌های خاص سراسر دنیا را بشناسید.

هزینه سفر به پاریس چقدر است؟

نویسنده : سارا کرایی

پاریس شاید پربازدیدترین شهر جهان باشد، اما یکی از گران‌ترین‌ شهرهای دنیا هم است. جزئیات هزینه سفر به این شهر دیدنی را در این مقاله بخوانید.

پاریس، شهری برای عاشقان شعر و هنر

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

پاریس شهر نور، شهری با جاذبه‌های بی‌نظیر در قاره‌ی سبز است که در هر بخش از آن داستان‌های بسیاری در هر زمینه‌ای می‌توان یافت که مدت‌ها می‌توانید در مورد آن صحبت کنید. در سفری کوتاه و با عکس‌های اختصاصی کجارو قصد داریم قدمی در این شهر عشق بزنیم؛ با ما همراه باشید.

غذاهای محلی پاریس؛ از باگت تا بیف بورگینیون

نویسنده : عاطفه کماسی

پاریس را به خاطر موارد بسیاری از جمله زیبایی، زبان، شهرهای خیره‌کننده، ساحل‌های بی‌نظیر و البته برج ایفل می‌شناسند. در این میان آشپزی پاریسی را فراموش نکنید. برای آشنایی با غذاهای محلی پاریس با کجارو همراه باشید.

دیدنی های پاریس، شهر نور (قسمت سوم)

نویسنده : مینا رهبری

پاریس از برترین مقاصد گردشگری جهان است و دیدنی‌ها و جاذبه‌های تاریخی بسیار زیادی در جای جای این شهر همچون ویترینی پرزرق و برق، گردشگران را به خود جذب می‌کنند. برای آشنایی با دیدنی‌ّهای پاریس با کجارو همراه شوید.

دیدنی های پاریس، شهر نور (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

پاریس شهر عشق و شعر و نور است. بازدید از این شهر رمانتیک، آرزوی هر کسی است. در ادامه همراه کجارو باشید تا دیدنی‌ترین جاذبه‌های این شهر پرجنب و جوش را به شما معرفی کنیم.

دیدنی های پاریس، شهر نور (قسمت اول)

نویسنده : مینا رهبری

پاریس، پایتخت فرانسه، یکی از برترین مقاصد گردشگری جهان است و سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا، برای بازدید از شهر عشاق عازم این کشور می‌شوند. برای آشنایی با دیدنی‌های پاریس همراه کجارو باشید.

صفحه ۱ از ۱۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید