فرانسه

۱۲ ساعت در مارسی، فرانسه؛ شهر معماری

نویسنده : نگین توکلی

در نور خورشید غرق شوید، شهر را کشف و معماری معروف دنیا را در مارسی تجربه کنید. ۱۲ ساعت رویایی را در مارسی فرانسه در گردش باشید.

سفر به باشکوه‌ترین کاخ سلطنتی فرانسه؛ کاخ ورسای

نویسنده : فاطمه اسفندیار

از تماشای کاخ ورسای، یکی از زیباترین کاخ‌های سلطنتی فرانسه که نماد فرهنگ و تمدن این کشور بوده و دارای اسرار و زیبایی‌های خاص خود در بخش‌های مختلف است لذت ببرید.

روستای روکامادور در فرانسه، روستای عمودی شبیه به ماسوله

نویسنده : سمیه اکبری

روستای روکامادادور در جنوب غربی فرانسه واقع شده است و یکی از زبیاترین روستاهای این کشور است که از نظر عمودی بودن کم شباهت به ماسوله زیبای ایرانمان نیست.

گردشی در راهروی ممنوعه کاخ ورسای

نویسنده : سودا سلیمی

داستان عجیب راه‌پله‌ی مخفی در کاخ ورسای فرانسه در زمان پادشاه لویی پانزدهم داستانی شنیدنی است که در کنار زیبایی‌های این کاخ می‌تواند جذاب باشد.

۱۲ ساعت در لیون، فرانسه؛ زادگاه سینما

نویسنده : نگین توکلی

از غذا تا معماری: لیون این شهر فرانسوی ارزش کشف و ماجراجویی دارد. ۱۲ ساعت رویایی را در لیون فرانسه در گردش باشید.

رستوران‌ های موناکو، تجربه غذا خوردن در بهترین رستوران های لوکس

نویسنده : حمیده کریمی

موناکو، یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است. در ادامه با کجارو همراه باشید تا با چند رستوران‌ برتر موناکو آشنا شویم.

۱۲ ساعت در آوینیون فرانسه؛ یادگاری از قرون وسطی

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

شهر آوینیون در جنوب فرانسه با بناهای تاریخی خود شگفتی‌های بسیاری برای کشف کردن دارد. همراه کجارو شوید تا بیشتر با این شهر آشنا شوید.

هتل آربز؛ اقامت همزمان در سوئیس و فرانسه!

نویسنده : آزاده یوسف نژاد

هتل دو ستاره آربز روی مرز فرانسه و سوئیس قرار گرفته است. این هتل که دو آدرس دارد، پیش از مرز بندی دو کشور در قرن ۱۹ ساخته شده است. با کجارو همراه باشید تا با این هتل جذاب آشنا شوید.

پاریس، شهری برای عاشقان شعر و هنر

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

پاریس شهر نور، شهری با جاذبه‌های بی‌نظیر در قاره‌ی سبز است که در هر بخش از آن داستان‌های بسیاری در هر زمینه‌ای می‌توان یافت که مدت‌ها می‌توانید در مورد آن صحبت کنید. در سفری کوتاه و با عکس‌های اختصاصی کجارو قصد داریم قدمی در این شهر عشق بزنیم؛ با ما همراه باشید.

غذاهای محلی پاریس؛ از باگت تا بیف بورگینیون

نویسنده : عاطفه کماسی

پاریس را به خاطر موارد بسیاری از جمله زیبایی، زبان، شهرهای خیره‌کننده، ساحل‌های بی‌نظیر و البته برج ایفل می‌شناسند. در این میان آشپزی پاریسی را فراموش نکنید. برای آشنایی با غذاهای محلی پاریس با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲۴
عضو کانال تلگرام کجارو شوید