لندن

۱۲ ساعت در شرق لندن؛ قلب وحشی شهر

نویسنده : نگین توکلی

در شرق لندن، دو دنیای متفاوت در انتظار شما است. از گالری‌های هنر خیابانی تا مکان‌هایی قدیمی و دوست داشتنی. برای کشف آن‌ها با ما همراه باشید.

۱۰ هتل قدیمی و محبوب لندن

نویسنده : سحر ارجمند

هتل‌هایی که قرن‌ها مدیریت شدند و نه تنها محیط داخلی آن‌ها، بلکه حالت قدیمی آن‌ها هم حفظ شده است، همواره جذابیت خاصی دارند. امروز ۱۰ تا از هتل‌های تاریخی لندن را معرفی خواهیم کرد.

دیدنی های لندن، پایتخت جادویی انگلستان (قسمت دوم)

نویسنده : مژگان هراتیان

لندن با تمام شگفتی‌هایش، جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد. تا جایی که بازدیدکنندگان این شهر جادویی از تمام شدن این جاذبه‌ها نگران نیستند. از این بابت مطمئن باشید که برای سفر به این شهر زیبا فرصت کافی داشته باشید چرا که به این زودی جاذبه‌هایش تمام نمی‌شود.

لندن را از فراز آسمان ببینید

نویسنده : بهاره غنچه

لندن یکی از زیباترین شهرهای اروپایی است که عکاسان بسیاری سعی در خلق عکس‌هایی چشم‌گیر از آن دارند. در این مقاله این شهر را از نگاه عکاس هوایی بر فراز آسمان می‌نگریم.

دیدنی های لندن، پایتخت جادویی انگلستان (قسمت اول)

نویسنده : مژگان هراتیان

از چشم لندن تا کاخ باکینگهام همه در بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر انگلستان است. لندن زیبا یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری دنیا است و سالانه بالای ۱۵ میلیون گردشگر از این شهر جادویی بازدید می‌کنند.

راهنمای خرید در لندن

نویسنده : حمیده کریمی

خرید در لندن، تجربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش است. با کجارو همراه باشید تا با بهترین مناطق خرید در این شهر آشنا شویم.

سوغات لندن، پایتخت مد جهان

نویسنده : حمیده کریمی

لندن، شهری قدیمی و زیبا، یکی از گردشگرپذیرترین شهرهای انگلستان است. برای آشنایی با سوغات لندن، پایتخت مد دنیا در ادامه با کجارو همراه باشید.

هری پاتر و ۱۸ لوکیشن جادویی آن در لندن (قسمت دوم)

نویسنده : نگین توکلی

لندن، مقصد محبوب گردشگران، یکی از لوکیشن‌های مجموعه فیلم هری پاتر است. برای آشنا شدن با آن‌ها در ادامه با کجارو همراه شوید.

سفر ۵ روزه به قلب انگلیس؛ لندن

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

لندن یکی از زیباترین پایتخت‌های جهان است که قدمتی دیرینه دارد و با جاذبه‌های بی‌نظیر خود سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. در این مقاله از کجارو قصد داریم با برنامه‌ای ۵ روزه به قلب انگلستان سفر کنیم؛ با ما همراه باشید.

ساعت بیگ بن برای ۴ سال خاموش شد!

نویسنده : کسری مجیدی

بیگ بن، نماد اصلی لندن، برای تعمیرات اساسی به مدت ۴ سال خاموش شد. با توضیحاتی در این رابطه همراه کجارو باشید.

صفحه ۱ از ۱۰
عضو کانال تلگرام کجارو شوید