هتل «ضد ترامپ» پاییز امسال در واشنگتن افتتاح می‌شود

زینب موحدی
زینب موحدی چهار شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
هتل «ضد ترامپ» پاییز امسال در واشنگتن افتتاح می‌شود

«ایتان ورکشاپ»، که یک برند تجاری جدید با گرایش عدالت اجتماعی است، خود را نسبت به منش‌های فردی «اقامت – کار – اتحاد – مقاومت» متعهد می‌داند.

ایتان ورکشاپ، برند جدیدی که در صنعت هتل و با محوریت «عدالت اجتماعی و مشارکت اجتماعی» شکل گرفته است، به تازگی عکس‌های جالبی از اولین هتل خود در آمریکا منتشر کرده است – این هتل قرار است روز ۲۷ سپتامبر در واشنگتن دی سی به روی عموم گشوده شود. این برند جدید که توسط مالکان «گروه مجلل مهمان‌نوازی لانگام» (Langham Hospitality Group) ایجاد شده، امیدوار است مفهومی جدید از همکاری هتل‌ها با جوامع خود به تصویر بکشد.

کاترین لو، کارشناس ۳۶ ساله‌ی باتجربه‌ای که در رشته‌ی مهمان‌نوازی در دانشگاه ییل تحصیل کرده است و همچنین دختر کاو شویی لو، بنیان‌گذار لانگام و میلیاردر هنگ‌کنگی است، در ابتدا به دنبال یافتن راهی جدید برای مالکیت ایتون هنگ کنگ بود و در ادامه، یک برند تجاری جدید با هدف «توسعه‌ی گفتمان، مذاکره و دعوت به عمل» را پایه‌گذاری کرد. لو، به صراحت اعلام کرده است که املاک ایتون ورکشاپ در منطقه‌ی واشنگتن دی سی، یک شرکت لیبرال سیاسی و مترقی است؛ هم‌اکنون، چندین رسانه‌ی ملی آن را یک هتل ضد ترامپ نامیده‌اند.

هتل ضد ترامپ

مدل ایتان ورکشاپ شامل چهار ستون است: هر کدام از مکان‌ها یک هتل، یک فضای کاری مبتنی بر عضویت، یک اسپا و مرکز سلامت به همراه یک مرکز رسانه‌ای خواهد بود. ابزار رسانه‌ای املاک واشنگتن دی سی شامل یک ایستگاه رادیویی، برنامه‌ریزی رویدادهای منظم و سایتی با محتوای اصلی در راستای انجام ماموریت اجتماعی آن است. 

همچنین، این برند به طور ویژه خود را نسبت به جوانان بومی منطقه متعهد می‌داند و در حال تهیه‌ی برنامه‌های مربیگری، آموزش حرفه‌ای و فرصت‌های کاری و همچنین برنامه‌های هنری، با اجرای برنامه‌های اقامتی برای هنرمندان پناهنده و فعالان خلاق است.

لو به خبرنگاران Travel & Leisure گفت:

ایتان ورکشاپ، محتوای دیجیتالی تولید، گردآوری و توزیع می‌کند و نگاهی صادقانه به موضوعات مهم امروز در آمریکا مانند مهاجرت، حقوق زنان، نژاد، تغییرات اقلیمی، زباله‌های غذایی، مراقبت‌های بهداشتی و غیره خواهد داشت.

هتل ضد ترامپ

تا به حال، این برند تحت هدایت وی، یک فیلم مستند درباره اعتراضات در مورد خط لوله‌ی دسترسی داکوتا در «استندینگ راک» (Standing Rock) تولیده کرده است که در همین مجتمع نشان داده خواهد شد.

هتل جدید که با استفاده از خطوط تمیز، جزئیات متفکرانه و مفاهیم یکپارچه طراحی شده است، فضایی گرم و صمیمی دارد. شرکت طراحی «Gachot» که طراح «هتل هوشمند اسمیت» (Smart Smyth Hotel) در «تریبکا» (Tribeca) و «باشگاه رویال پالمز شافلبورد» (Royal Palms Shuffleboard Club) در بروکلین است، با همکاری لو و تیمی متشکل از طراحان واشنگتن دی سی، یک فضای مناسب برای فعالیت‌های نسل هزاره، خبرنگاران، پیشروان و هنرمندان ایجاد کرده است.

یک فضای جمعی وسیع در این مجتمع وجود دارد که برای گردهمایی گروه‌های بزرگ طراحی شده است؛ طوری که مهمانان از فضای کافی برای «خلاقیت و آگاهی‌سازی» برخوردار باشند. اتاق‌های مهمانان در ساختمانی قرار گرفته‌اند که دارای گواهینامه‌ی طلایی لید (LEED Gold: استاندارد پیشرو در طراحی محیطی و انرژی) در حوزه‌ی تهویه‌ی مطبوع و مرجع انتخاب ساختمان‌های سبز است. بخشی از انرژی این ساختمان توسط توربین‌های بادی تامین می‌شود و یک باغ روی پشت بام آن ساخته شده است. در این ساختمان، آثار هنرمندان محلی و کتاب‌ها و آلبوم‌هایی از رهبران اندیشمند امروزی یافت می‌شود.

هتل ضد ترامپ

هنرمند محلی، هادیا ویلیامز، بنیان‌گذار جنبش «Paper Pepper Paperie»، زنگ و مصنوعات تزئینی قفسه‌های هتل را طراحی کرده است و هر اتاق شامل چراغ‌های نئونی زیبایی است که اثر آناهیتا (آنی) برادبری هستند. عکس‌های سیاه و سفید از خانواده‌های منطقه‌ی دی سی هم از فروشگاه‌های محلی خریداری شده‌اند تا نشانه‌ای از احترام به تاریخ و تنوع شهر باشد.

خدمات سلامتی که در این مکان ارائه می‌شود، فراتر از کلاس‌های استاندارد یوگا و طب سوزنی است و شامل برنامه‌های مدرنی مانند حمام‌های صوتی، سونای مادون قرمز و لامپ‌های سنگی - نمکی هیمالیایی در هر اتاق می‌شود. سرویس‌های بهداشتی با استفاده از امکانات ارگانیک و زیست محیطی تهیه شده‌اند که از شرکت استرالیایی گراون آلچمیست خریداری شده‌اند.

برنامه‌های زیاد دیگری برای پروژه‌های آتی این برند وجود دارند که شامل یک پارک جنگلی داخلی در مجتمعی است که قرار است در سال ۲۰۱۹ در سان فرانسیسکو افتتاح شود. گروه ایتان هنگ کنگ که تحت یک برند جدید به نام ایتان ورکشاپ در پاییز امسال بازگشایی خواهد شد، ماه مه امسال به صورت محدود و تنها با یک سالن غذاخوری دو طبقه با یک نام تجاری جدید آغاز به کار کرد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه