استرالیا

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با استرالیا

عدم بازگشایی مرزهای استرالیا به‌روی گردشگران در سال ۲۰۲۱

نویسنده : نگین توکلی

کشور استرالیا باوجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خود را در سال ۲۰۲۱ به‌طور کامل به روی مسافران بین‌المللی بازگشایی کند.

تور مجازی دیوار مرجانی استرالیا ؛ از عجایب هفتگانه دنیا

نویسنده : علی گودرزی

دیوار بزرگ مرجانی، مجموعه‌ای بسیار بزرگ از صخره‌های مرجانی در استرالیا است که و از عجایب هفت‌گانه‌ دنیا محسوب می‌شود. در این مطلب و در قالب یک تور مجازی، از این جاذبه‌ بازدید خواهیم کرد.

دیدنی های سیدنی، بزرگ ترین شهر استرالیا

نویسنده : سحر ارجمند

سیدنی یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین مقاصد گردشگری در جهان با سواحل فوق‌العاده، موزه‌ها و اماکن طبیعی و تاریخی فراوان است. در ادامه با بهترین دیدنی‌های سیدنی آشنا شوید.

دیدنی های ملبورن؛ دومین شهر پرجمعیت استرالیا

نویسنده : سحر ارجمند

ملبورن پایتخت هنر، فرهنگ، مد، ورزش و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای استرالیا است. در سفر به استرالیا بازدید از بهترین دیدنی‌های ملبورن را از دست ندهید.

سفر به استرالیا تا اواخر سال آینده میسر نخواهد بود

نویسنده : نگین توکلی

در پی اعلام شرایط بازگشایی مرزهای کشورهای مختلف به روی مسافران بین‌المللی، استرالیا اعلام کرد که سفر به این کشور تا اواخر سال آینده، امکان‌پذیر نخواهد بود.

راهنمای تحصیل در استرالیا

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

شرایط تحصیلی مناسب مانند سطح بالای آموزش و سیستم دانشگاه‌های استرالیا باعث شده است تا این کشور به یکی از مقصدهای محبوب دانشجویان بین المللی تبدیل شود.

چه چیزی استرالیا را منحصربه‌فرد کرده است؟

نویسنده : احمدرضا فرهبد

تضادها و تناقض‌های متعدد و حقایق باورنکردنی مرتبط با استرالیا، این کشور را به یکی از عجیب‌ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است.

صفحه ۱ از ۳۲