گشت و گذار هوایی روی دیوار چین و هتل چهارفصل، برنامه شرکت مسافرتی تجربه خارق‌العاده

امید جعفری
امید جعفری دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰
گشت و گذار هوایی روی دیوار چین و هتل چهارفصل، برنامه شرکت مسافرتی تجربه خارق‌العاده

شرکت گردشگری «تجربه فوق‌العاده» در چین برای کسانی که می‌خواهند خاطره‌ای فراموش‌نشدنی تا آخر عمر خودشان از دیوار چین داشته باشند، امکانات لوکسی تدارک دیده است.

دیدن بزرگ‌ترین گنجینه تاریخی کشور چین، از منظر پرندگان و اقامت در هتل «چهارفصل». این‌ها تنها بخشی از برنامه شرکت مسافرتی «تجربه خارق‌العاده» برای مهمانان از دورتادور دنیا است. این شرکت به مسافران خودش امکان پرواز به‌وسیله هلی‌کوپتر خصوصی و دیدن نمای پانوراما از دیوار چین را می‌دهد. قسمتی از دیوار چین که در نزدیکی این هتل قرار دارد، موتیان یو نام دارد. مهمانان می‌توانند مسیر بین هتل چهارفصل تا موتیان یو را به‌وسیله ماشین اختصاصی که یک لیموزین تشریفاتی است، به‌صورت لاکچری طی کنند.

موتیان یو از میراث ثبت شده یونسکو است که می‌توانید به‌وسیله هلی‌کوپتر روی آن پرواز کنید و همانند پرنده از آن دیدن کنید. وقتی که با ماشین به قسمت موتیان یو دیوار چین می‌رسید، از شما با امکانات عالی پذیرایی می‌شود و می‌توانید به استراحتگاه خصوصی خودتان بروید و غذای خوشمزه‌ای که از طرف هتل برای شما در نظر گرفته‌ شده است، استفاده کنید.

دیوار چین

هلی‌کوپتر مجهز به دوربین فیلم‌برداری ورزشی Go-Pro است تا بتواند تمامی لحظاتی را که مسافران از آن لذت می‌برند، ثبت کند و بعدا به‌عنوان یادگاری از طرف شرکت به آن‌ها هدیه دهند، البته در کل مسیر پروازی، راهنماهایی به‌وسیله هدفون‌های مخصوص تمامی تاریخچه و زیبایی‌های اطراف را به‌خوبی تشریح می‌کنند. هنگامی که مسافران از هلی‌کوپتر پیاده می‌شوند، تعدادی عکس به آن‌ها به‌عنوان یادگاری از پرواز داده می‌شود و بعد از پرواز دل‌نشین نوبت به خوردن ناهار بهترین سرآشپز چینی و همکارانش می‌رسد. مهمانان برای بهره بردن از ناهار مدت‌ها قبل این وعده را رزرو کرده باشند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

دیوار چین

پتر تانگ، مدیر ارشد هتل چهارفصل دراین‌باره می‌گوید:

به‌عنوان شهروند پکن، من افتخار می‌کنم که مهمانان ما می‌توانند به این شکل از آثار باستانی ما دیدن کنند. موتیان یو یکی از دیدنی‌ترین قسمت‌های دیوار چین است که مردم می‌توانند از آن بازدید کنند. دید از هلی‌کوپتر بسیار واضح و جالب است، مردم می‌توانند گذر دیوار از بین کوه‌ها و جنگل را مشاهده کنند. به نظر من هرکسی می‌تواند برای یک‌بار هم که شده این سفر هوایی را تجربه کند. مرور خاطرات این سفر تا سال‌ها شما را خوشحال می‌کند.

برای تماس نزدیک‌تر با دیوار چین مسافران می‌توانند با پای پیاده‌روی دیوار حرکت کنند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه