تشریح محدودیت های ترافیکی: مسیرهای منتهی به کرمانشاه، جاده چالوس و محورهای خراسان رضوی

سیامک احدی
سیامک احدی چهار شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
تشریح محدودیت های ترافیکی: مسیرهای منتهی به کرمانشاه، جاده چالوس و محورهای خراسان رضوی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور و به خصوص محورهای منتهی به استان کرمانشاه را تشریح کرد.

ممنوعیت تردد خودروهای فاقد مجوز در مسیرهای منتهی به کرمانشاه، یک‌طرفه شدن چالوس از ساعت ۱۶ و همچنین ممنوعیت‌های تردد در خراسان رضوی به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) توسط رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام شد.

«سرهنگ نادر رحمانی» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد:

راه‌های اصلی و فرعی استان کرمانشاه همگی باز بوده و مداخلات جوی در محورهای این استان گزارش نشده است.

رحمانی از ممنوعیت تردد تمامی وسایل نقلیه شخصی بدون مجوز در محورهای منتهی به استان کرمانشاه خبر داد و افزود:

در محورهای اسلام‌آباد به دالاهو، سرپل ذهاب و قصرشیرین تردد تمام وسایل نقلیه بدون مجوز ممنوع بوده و پلیس راه از ورود آنها جلوگیری خواهد کرد. در این محورها فقط اجازه تردد به خودروهای امدادی و کمک‌رسان داده خواهد شد و این ممنوعیت تردد تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

وی در مورد محدودیت‌های ترافیکی محورهای استان خراسان رضوی نیز گفت:

با توجه به پیش‌رو بودن مراسم ۲۸ صفر و برپایی مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع)، تردد همه وسایل نقلیه سنگین از ۸ صبح امروز تا ساعت ۲۲ روز یکشنبه ۲۸ آبان در محورهای اصلی استان خراسان رضوی ممنوع خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، اعلام کرد:

تردد تمام وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد - ملک‌آباد از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ همه روزه تا پایان روز یکشنبه ممنوع خواهد بود؛ چرا که این مسیر مختص عبور زائران پیاده بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است.

محور کرج- چالوس از ساعت ۱۳ امروز در محدوده مرزن‌آباد مسدود و جاده چالوس نیز از ساعت ۱۶ امروز یک‌طرفه خواهد شد که این امر تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت. اگر وضعیت تردد به شکل عادی باشد محدودیت زودتر مرتفع خواهد شد.

مطالب مرتبط:

منبع فارس

دیدگاه