پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

حمیده کریمی
شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰
پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

آثار تاریخی اروپا، شاهدان رویدادهای متعددی هستند که این قاره در طول تاریخ تجربه کرده است. اگر از علاقه‌مندان به تاریخ اروپا هستید، این تورهای تاریخی را از دست ندهید.

قدیمی‌ترین بخش کلیسای وست مینستر متعلق به قرن دهم میلادی است. این کلیسا انگار یک تکه از تاریخ لندن است که با سنگ ساخته شده است. این کلیسای گوتیک زیبا محل دفن بسیاری از ملکه‌هاو پادشاهان است. رویدادهای متعددی در آن برگزار شده و میزبان ازدواج‌های سلطنتی متعددی بوده است از جمله عروسی پرنس ویلیام و کیت مدیلتون.

این کلیسا تنها یکی از نمونه کلیساها و مجموعه‌های تاریخی اروپا است که یادآور حوادث و رویدادهای تاریخی متعدد است. در گوشه و کنار اروپا از این مجموعه‌های تاریخی زیاد پیدا می‌شود که می توانید در طول سفر خود برای تورهای بازدید از آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

اگر به اروپا سفر می‌کنید حتما یکی از این تورهای تاریخی را انتخاب کنید و از تماشای مجموعه‌های تاریخی لذت ببرید و با تاریخ اروپا آشنا شوید.

هلند

پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

تور تاریخ آمستردام: عصر طلایی هلند، توری است که تمرکز اصلی آن بر دوره‌ای است که در قرن هفدهم گروه کوچکی از افراد در سواحل دریای شمال، زندگی تجاری اروپا را در دست گرفتند. در این تور خصوصی سه ساعته، راهنمای شما کانال‌ها و خانه‌های ردیفی و قدیمی کنار آن را نشان می‌دهد و اوضاع و احوال سیاسی و اجتماعی آن دوران را وصف می‌کند.

گشتی در خرابه‌های دلفی

پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

تور گشت و گذار در دلفی یکی از تورهای تاریخی محبوب در اروپا است. برای شرکت در این تور فقط یک سفر کوتاه دو ساعته از آتن فاصله دارید ولی این گشت و گذار کوتاه شما را به سفری در دل تاریخ می برد. دلفی  نام مکانی‌است باستانی در یونان و در دره فوکیس. دلفی در یونان باستان اهمیت بسیاری داشته و پرستش‌گاه آپولون بوده ‌است.

کلیسای مشهور لندن

پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

تورهای خصوصی یا گروهی کوچک و سه ساعته برای بازدید از کلیسای وست مینستر برپا می‌شود. راهنمای این تورها متخصص تاریخ و هنر انگلستان است. در جریان این تور هنرهای سنگی دیدنی، پنجره‌های شیشه رنگی، آرامگاه‌ها، سبک‌های مختلف معماری را در کلیسا می‌بینید. همچنین در مورد رویدادهای مهم تاریخی انگلستان هم نکات جالبی یاد می‌گیرید.

مادرید، از قرون وسطی تا عصر حاضر

پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

تورهای سه ساعته خصوصی یا گروهی با عنوان مادرید در گذر قرن‌ها، در این شهر برگزار می‌شود که شامل بازدید از مهم‌ترین لندمارک‌های تاریخی شهر از جمله میدان پلازا مایور است. همچنین از مکان‌هایی بازدید می‌کنید که جنگ داخلی اسپانیا در آن‌ها روی داده است. راهنمای تور یک تاریخ‌شناس و هنرمند است یا محققی که برگ‌های تاریخ مادرید را برایتان ورق می‌زند.

هزاره فراموش شده رم

پنج تور روزانه جذاب برای علاقه مندان به تاریخ اروپا

عظمت و شکوه رم باستان و شاهکارهای رنسانس در سراسر دنیا مشهور است. ولی یکی از تورهای تاریخی این شهر بر دوره‌های فراموش شده تاریخ رم تمرکز دارد. این تور توسط یک مورخ و باستان‌شناس محلی برگزار می‌شود و سقوط و ظهور رم نام دارد. این تور به دوره‌ای هزار ساله از تاریخ این شهر می‌پردازد که بین سقوط امپراتوری و برخاستن دوباره شهر به عنوان یکی از مراکز رنسانس قرار دارد. در طی این تور از منطقه San Clemente عبور می‌کنید و در لندمارک‌هایی توقف می‌کنید که شامل کلیساهای قرون وسطایی است که دور از مسیر توریستی قرار دارند.

برای انتخاب انواع تور اروپا می‌توانید از کجارو کمک بگیرید. امکان مشاهده فهرست متنوع پکیج‌های آژانس‌های معتبر مسافرتی، مقایسه قیمت‌ها و تهیه تور از آژانس‌های همکار ما، در کجارو فراهم شده است.

منبع afar

دیدگاه