آتن - کجارو

برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با آتن

موزه آکروپولیس؛ گشت و گذار در یونان باستان (قسمت سوم)

نویسنده : نیکی قره گوزلویان

تاریخچه اشیای موزه آکروپولیس و سرچشمه و بناهای آن به کدام قرون بازمی‌گردند؟ بخش‌های جنبی این موزه از چه بخش‌های تشکیل شده‌اند؟ پاسخ این سوال‌ها را در این مقاله بخوانید.

موزه آکروپولیس؛ گشت و گذار در یونان باستان (قسمت دوم)

نویسنده : نیکی قره گوزلویان

موزه آکروپلیس یکی از مهم‌ترین موزه‌های یونان و جهان به‌شمار می‌رود؛ در این مقاله به معرفی بخش‌های مختلف این موزه و اشیا و تاریخچه هر بخش خواهیم پرداخت.

موزه آکروپولیس؛ گشت و گذار در یونان باستان (قسمت اول)

نویسنده : نیکی قره گوزلویان

.موزه آکروپولیس یونان که در خیابان دینیسیو آرپاگیتو شهر آتن قرار دارد، سالانه پذیرای بیش از یک و نیم میلیون بازدیدکننده است

آتن در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

آتن مملو از جاذبه‌های تاریخی است. آکروپلیس، پارتنون، معبد زئوس، موزه بناکی، تئاتر اودئون هرودس آتیکوس و موزه هنرهای اسلامی تنها تعدادی اندک از دیدنی‌های آتن را تشکیل می‌دهند.

حقایق جالب درباره آتن؛ یونان

نویسنده : فاطمه محمدی

آتن پایتخت کشور یونان، شهر اساطیر با آثار تاریخی پرافتخار، بدون شک از زیباترین شهرهای دنیا است که مساحتی برابر با ۲,۹۲۹ کیلومترمربع دارد. نام آتن از ایزد بانوی جنگ و خرد، «آتنا» گرفته شده است.

حمل و نقل عمومی در آتن؛ یونان

نویسنده : صدیقه شجاعی

آتن پایتخت یونان است و خدمات حمل و نقل شهری آن طی ۱۰ سال اخیر رشد چشمگیری داشته که شامل اتوبوس، اتوبوس برقی، تراموا، مترو و قطار برقی می‌شود.

سفر ۳ روزه به آتن؛ شهر افسانه ها در یونان

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

آتن شهر اسطوره‌ای و افسانه‌ای یونان است که سالانه گردشگران بسیاری به آن سفر می‌کنند؛ با برنامه سفر در این شهر می‌توانید به دیدن جاذبه‌های منحصربه‌فرد این شهر بروید و سفری با خاطرات خوش را تجربه کنید.

صفحه ۱ از ۶

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش