برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با آتن

بهترین رستوران های حلال آتن، یونان

نویسنده : حمیده کریمی

آتن، شهر محبوب توریست‌ها و پر از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی جذاب است. غذا خوردن در رستوران‌های بی‌نظیر آتن، لذتی است که نباید از دست بدهید.

بهترین هتل های 4 ستاره آتن؛ شهری با جاذبه های باستانی در یونان

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

آتن شهر اساطیر یونان است که رویای بسیاری از گردشگران است؛ اگر قصد دارید از هتل‌های 4 ستاره این شهر برای اقامت خود انتخاب کنید لیستی از بهترین هتل‌های آن را برای شما در این مقاله گردآوری کرده‌ایم.

موزه آکروپولیس؛ گشت و گذار در یونان باستان (قسمت سوم)

نویسنده : نیکی قره گوزلویان

تاریخچه اشیای موزه آکروپولیس و سرچشمه و بناهای آن به کدام قرون بازمی‌گردند؟ بخش‌های جنبی این موزه از چه بخش‌های تشکیل شده‌اند؟ پاسخ این سوال‌ها را در این مقاله بخوانید.

موزه آکروپولیس؛ گشت و گذار در یونان باستان (قسمت دوم)

نویسنده : نیکی قره گوزلویان

موزه آکروپلیس یکی از مهم‌ترین موزه‌های یونان و جهان به‌شمار می‌رود؛ در این مقاله به معرفی بخش‌های مختلف این موزه و اشیا و تاریخچه هر بخش خواهیم پرداخت.

موزه آکروپولیس؛ گشت و گذار در یونان باستان (قسمت اول)

نویسنده : نیکی قره گوزلویان

.موزه آکروپولیس یونان که در خیابان دینیسیو آرپاگیتو شهر آتن قرار دارد، سالانه پذیرای بیش از یک و نیم میلیون بازدیدکننده است

آتن در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

آتن مملو از جاذبه‌های تاریخی است. آکروپلیس، پارتنون، معبد زئوس، موزه بناکی، تئاتر اودئون هرودس آتیکوس و موزه هنرهای اسلامی تنها تعدادی اندک از دیدنی‌های آتن را تشکیل می‌دهند.

حقایق جالب درباره آتن؛ یونان

نویسنده : فاطمه محمدی

آتن پایتخت کشور یونان، شهر اساطیر با آثار تاریخی پرافتخار، بدون شک از زیباترین شهرهای دنیا است که مساحتی برابر با ۲,۹۲۹ کیلومترمربع دارد. نام آتن از ایزد بانوی جنگ و خرد، «آتنا» گرفته شده است.

صفحه ۱ از ۶

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش